Procena karaktera

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Zadovoljan sam ovim testom
I sasvim je razumljivo zašto su se neke stvari ovde desile ili se dešavaju.

Meni je po ovom testu najvažnija porodica, zatim ljubav, odmah posle toga posao (bez prethodna dva ne funkcionišem), zatim sledi novac i ponos na kraju.

Zanima me koji je vaš redosled mada pretpostavljam, da je baš on razlog nesuglasicama na forumu
A ostali životni odgovori su fantastični i nemam razloga za brigu.

PROVERITE SEBE!
:wink:
 
A što jednostavno ne napišete kako sam ja to uradio redosled bitnih stvari.
Sedneš opustiš se razmisliš niko te ne juri.
Ceo život - opušteno, prolazna stvar... Hehe i redovno... hehehe
I ono oko autora je nebitno ikao i spamovanje ljudi sa mailovima.
Odgovorite za sebe, pustite druge i to sujeverje...
 
ja sam prvo stavila konja jer konj je plemenita zivotinja, mocna, nosi simboliku neobuzdanosti i snage. volela bih i da naucim da jasem.
ove sto se jedu su bile na 2. 3. i 4. mestu, upravo iz tog razloga. prvo ovca, razlog bih izostavila. onda krava zato sto vise volim junetinu. na kraju tigar - te zveri su mi tako daleko, mada ne sumnjam da ovde ima tigrica. dekle - porodica, ljubav, karijera, novac, ponos.
omiljeni broj mi je 111, tako da za ostvarenje zelje treba da posaljem test na 111 "adresa". ovaj splet tema me je inspirisao, pa cu ja isto 'vako samo na nekom drugom forumu, da bih ispunila normu za ostvarenje zelje.
 
topmodelsica:
Ne mogu da se setim pet osoba koje su mi vazne.

Cini mi se da ima puno istine u ovome. Hajde iskreno, koliko dugo ste razmisljali i koliko dragih osoba zaista imate. Takvih da vam Sunce zasija svaki put kad ih vidite, a ne ponekad - oh ne, sada ce da me gjavi.

Nisam zadovoljan rezultatima 50/50 uspesnost, mogao sam i dinar da bacam.
 
Kad_LupimLupim:
Test je toliko dobar da mi je ljubav na zadnjem mestu, zivot ce mi biti vecan, a sex popodnevni... i mnogo lajem :roll:

Kakve misli takav život. Dakle, reč je o predispozicijama što ne znači da će biti ostvarene.
Keeper:
pi je shto nemam power point.
bash me zanima shta mi je najvazhnije. :(

A ti uzNi Open Office em je 95% sličan kao Microsoft Office, em je 99.9% kompatibilan em je 100% besplatan.
 
Ivo Afrikanac:
Cini mi se da ima puno istine u ovome. Hajde iskreno, koliko dugo ste razmisljali i koliko dragih osoba zaista imate. Takvih da vam Sunce zasija svaki put kad ih vidite, a ne ponekad - oh ne, sada ce da me gjavi.

Nisam zadovoljan rezultatima 50/50 uspesnost, mogao sam i dinar da bacam.

E pa to je tvoj odnos prema pojmu - prijateljstvo.

A ne znam šta da mislim o ljudima kojima je ponos ispred svega - to može da bude poražavajuća kočnica za mnoge stvari u životu.

A ne slažem se da je posao=novac jer iako svaki posao donosi novac to sigurno nije ona suma koja se poslom dobija. Verovatno su mislili i na imovinu.
 

Back
Top