Koncentracija

E pa tema mene ne dotice :) nego samo da se javim svima!!

Nedostajete mi, a narocito zenskinje, ali sam nesto zauzet u poslednje vreme, pa me nema ali druzicemo se mi.... :)
 
nisam jos imala tih problema sory...moze li netko da meni da savjet kako da mom partneru malo opadne koncentracija pozeljela sam se mira malo...hehehe...probala sam i ruzni donji ves i neoprane zube i prljavu kosu...nista ne pomaze..stalno je maximalno koncentriran...heheh
 
otkacena slavonka:
nisam jos imala tih problema sory...moze li netko da meni da savjet kako da mom partneru malo opadne koncentracija pozeljela sam se mira malo...hehehe...probala sam i ruzni donji ves i neoprane zube i prljavu kosu...nista ne pomaze..stalno je maximalno koncentriran...heheh


Nista ne brini, kada nadje neku bolju, neces imati tih problema...

Mislim ako nadje bolju... ;)
 
Joj, fuj...bljak...prljavo zensko...pa i musko...bar vode ima :twisted:

Nego, da se vratim na temu...pa da uzmem hipoteticki, da mi je blize...ima mnogo nacina za povrat koncentracije...sexy donji ves...svece po kuci...kreska u kadi...keceljica sa cipkom kao jedina krpica na sebi...beli halteri i podvezice...da, da, beli, a ne crni...ako niste probali, probajte, mnogo su vise sexy, za promenu...ima toga jos, al' da ne meracim sada :oops: :lol:
 
Heheh, da...al' ima i onaj super bordo korset...znas kakav je...da ti pamet stane...pa sa malo crne cipkice...mmmmm :oops:

Ovo je kao normalno...sexy shopove ne racunam, a i ne svidjaju mi se stvari tamo :roll:

Svratila sam sa jednom koleginicom, prosle nedelje u jedan, da malo procunjamo i sve mi je bljakasto...za sada...ko zna sta nosi dan :wink: :lol:
 
SANDRINAbg:
Heheh, da...al' ima i onaj super bordo korset...znas kakav je...da ti pamet stane...pa sa malo crne cipkice...mmmmm :oops:

Ovo je kao normalno...sexy shopove ne racunam, a i ne svidjaju mi se stvari tamo :roll:

Svratila sam sa jednom koleginicom, prosle nedelje u jedan, da malo procunjamo i sve mi je bljakasto...za sada...ko zna sta nosi dan :wink: :lol:

E ti svrati u butik za bebe, pa se tamo opremi! :roll:
 
El Muerte II:
gossca:
Oral tu najcesce pomogne...

Ovo me podseti na jedan film " oces da ti popusim, bice ti lakse " ....
Mislila sam da on pruzi zeni oral, pa kad oseti koliko ga ona zeli i koliko je uzbudjuje, mozda i on pozeli...oral za sebe ili ulazak. A ako taj pad koncentracije predugo traje zena treba da nadje drugog, jer ce joj pasti samopostovanje i pocece da sumnja u svoju privlacnost.
 

Back
Top