nema vise pregovora

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Zvanicnici UNOSEK-a su odbacili mogucnost nastavka razgovora izmedju BG. i PR.. Razlog po glasnogovorniku Remi Durlo je sto ne postoji zajednicki stav medju dvema stranama. Ovo reagovanje je doslo nakon ruskog stava koji faforizuje nastavak razgovora o statusu Kosovoa. U medjuvremenu i evropski zvanicnici ne veruju da je moguc dodatni nastavak pregovora oko dokumenta glavnoposrednika za status Kosova, vec se samo ceka da se vidi kako ce se razvijati proces u Savetu Bezbednosti OUN-u. Po nekim diplomata je veoma vazno da se postigne isto misljenje izmedju SAD i EU i da se donese nova rezolucija za Kosovo
i tako zivot ide dalje... nekom je uzbrdica neko nizbrdica...
 
fala bogu, a ne da samo placamo te pregovarace a nista nisu uradili niti ce uraditi kao sto se videlo iz prilozenog.Ne znam koji **** Kostunica prodaje tu sanersku prico o nekavom nastavku pregovora i slicna sranja ada je vec i vrapcima na grani jasno da izmedju primitivnih balkanskih plemena dogovora i kompromisa nema tako bi novi pregovori bili samo novo izdrkavanje i dobro je sto ih nece biti.
 
ma ja se mislim rusija kaze "razgovori se moraju nastaviti" oni kazu "nema razgovora", e sada ako se oni "pobiju" hocemo li mi samo gledati i navijati, ili ce oni samo ostati na recima, a mi se kunemo u njih, a ustvari oni ovim samo ugovaraju neku cenu...
 
MalaKosava:
..sad ce Kosovari ..opet kao Crnogorci....uz pomoc im bratske CRO ....na vlak za E.U.....dobro nam dosli dragi Kosovari......

Koja će to da bude lakrdija:
Sada policije BiH, Hrvatske, Slovenije, Italije i Austrije love sve šiptare koji pokušavaju da stignu do EU, a onda......sedne šipak na voz i malo kasnije:
Dobar dan EU, stigao sam!?:):):)
 
fosilvaso:
Koja će to da bude lakrdija:
Sada policije BiH, Hrvatske, Slovenije, Italije i Austrije love sve šiptare koji pokušavaju da stignu do EU, a onda......sedne šipak na voz i malo kasnije:
Dobar dan EU, stigao sam!?:):):)
..da baš........rekao jedan naš što sjedi u Sabor-u...ne sjecam se koji...dok svi koji misle da udju u E.U...ona ce se raspasti.....kak su svi tamo slozni ko rogovi u vreci...moglo bi i to da se desi....
 
fosilvaso:
Koja će to da bude lakrdija:
Sada policije BiH, Hrvatske, Slovenije, Italije i Austrije love sve šiptare koji pokušavaju da stignu do EU, a onda......sedne šipak na voz i malo kasnije:
Dobar dan EU, stigao sam!?:):):)
a mozda je to razlog da nas pod hitno prime... sto bi nas "lovili" kada mi sami, onako lepo i elegantno dojdemo i kazemo,"dobar dan, jel ste me zvali.."hahaha
 
Актисари ће да добије отказ.
Добијеш посао, не успеш, добијеш отказ.
А не када не успеш да прогласиш да успех није могућ.
Колико дуго преговрају на Блиском Истоку?
 
Pa opste je poznato da su Nemci jos davno trazili od nas da prihvatimo nazad nekoliko hiljada siptara.Svi oni egzistiraju u Nemackoj kao neke izbeglice i ko zna sta vec ;kad KiM postane nezavisno gube svoje statuse i ima da ih deportuju.
 
Torrente-BG:
Pa opste je poznato da su Nemci jos davno trazili od nas da prihvatimo nazad nekoliko hiljada siptara.Svi oni egzistiraju u Nemackoj kao neke izbeglice i ko zna sta vec ;kad KiM postane nezavisno gube svoje statuse i ima da ih deportuju.

Zanimljivi Nemci:
Nisu se bojali da ćemo ih proslediti za Albaniju ako bi ih prihvatili!?:)
Ili ih nije briga šta ćemo sa njima?
 
MalaKosava:
..sad ce Kosovari ..opet kao Crnogorci....uz pomoc im bratske CRO ....na vlak za E.U.....dobro nam dosli dragi Kosovari......
:lol::lol::lol:
Ahahahhahahaha:lol:
Pa i vi ste godinama daleko od EU a kamoli tek neko nezavisno Kosovo.
Vas EU pritiska zbog proteranih Srba,a shta mislish kako ce tek Albance gde je situacija sa manjinama 100 puta gora.:lol:
Crnogorci su tek pricha za sebe....
 

Back
Top