kako do Maglica

borivoje:
kako stici do maglica nedeljom ili subotom. ? napominjem da nisam bas u nekoj pesackoj formi, ali desetak kilometara bih mogau u jednom pravcu da preddjem za vise od dva sata.
Izvanredna pešačka tura je sledeća: autobusom do Magliča. Popeti se, peške naravno, do starog grada. zatim nastaviti grebenom koji se zove "Gradska kosa" do Čikera a zatim do Žiče ili preko Popržnog ili putem. Sve ukupno oko 18km. Ako nisi iz ovih krajeva imaj u vidu da je od autobuske stanice u Magliču do starog grada Magliča najviše 300m.
 
borivoje:
kako stici do maglica nedeljom ili subotom. ? napominjem da nisam bas u nekoj pesackoj formi, ali desetak kilometara bih mogau u jednom pravcu da preddjem za vise od dva sata.

jel to računaš kilometre po ravnom ili po stolovima ?

enivej, taj predlog od magliča preko čikera pa u žiču/kamenicu nije loš :) ali nisam duugo bio tuda, kakav je put tim delom od magliča do čikera ? može li se mont bajkom izaći ?
 
cao. ja sam iz krusevca i nameravam da kada s e stabilizuje lepo vreme da dodjem u kraljevo autobusmom pa onda da idem u maglic. bezbroj puta sam tu prolazio kada sam isao na more u crnu goru ili ti kako se oni sada zovu montenegro, a nikada nisam svratio da pogledam taj lepo ocuvani grad. inacwe imam 60 godina i rekao sam da nisam bas u najboljoj pesackoj formi, sto znaci da bi za sada bila samo poseta maglicu i eventualno nesto blize. kako idu autobusi subotom i nedeljom verovatno prpredjeno.
 
cao. ja sam iz krusevca i nameravam da kada s e stabilizuje lepo vreme da dodjem u kraljevo autobusmom pa onda da idem u maglic. bezbroj puta sam tu prolazio kada sam isao na more u crnu goru ili ti kako se oni sada zovu montenegro, a nikada nisam svratio da pogledam taj lepo ocuvani grad. inacwe imam 60 godina i rekao sam da nisam bas u najboljoj pesackoj formi, sto znaci da bi za sada bila samo poseta maglicu i eventualno nesto blize. kako idu autobusi subotom i nedeljom verovatno proredjeno.
 

Back
Top