kako do Maglica
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kako do Maglica

borivoje nije na forumu
    mladji pripravnik do penzije, zbog onih koji su dosli sa strane
    Obećava
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    muški
    penzos sa svojim misljenjem i svojim stavom. eh, gde sam bio deset godina, na ulici, izmedju 1990 i
    Reputaciona moć
    50

Smile kako do Maglica

kako stici do maglica nedeljom ili subotom. ? napominjem da nisam bas u nekoj pesackoj formi, ali desetak kilometara bih mogau u jednom pravcu da preddjem za vise od dva sata.

Zaslužan član stnco (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    271

Podrazumevano Re: kako do Maglica

Citat Original postavio borivoje
    kako stici do maglica nedeljom ili subotom. ? napominjem da nisam bas u nekoj pesackoj formi, ali desetak kilometara bih mogau u jednom pravcu da preddjem za vise od dva sata.
    Koja je polazna tačka?

Zaslužan član stnco (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    271

Izvanredna pešačka tura je sledeća: autobusom do Magliča. Popeti se, peške naravno, do starog grada. zatim nastaviti grebenom koji se zove "Gradska kosa" do Čikera a zatim do Žiče ili preko Popržnog ili putem. Sve ukupno oko 18km. Ako nisi iz ovih krajeva imaj u vidu da je od autobuske stanice u Magliču do starog grada Magliča najviše 300m.

Elita Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    97

jel to računaš kilometre po ravnom ili po stolovima ?

enivej, taj predlog od magliča preko čikera pa u žiču/kamenicu nije loš ali nisam duugo bio tuda, kakav je put tim delom od magliča do čikera ? može li se mont bajkom izaći ?
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Obećava
    Učlanjen
    08.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Moze mont helihopterom!!!

borivoje nije na forumu
    Obećava
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    muški
    penzos sa svojim misljenjem i svojim stavom. eh, gde sam bio deset godina, na ulici, izmedju 1990 i
    Reputaciona moć
    50

Thumbs up Re: kako do Maglica

cao. ja sam iz krusevca i nameravam da kada s e stabilizuje lepo vreme da dodjem u kraljevo autobusmom pa onda da idem u maglic. bezbroj puta sam tu prolazio kada sam isao na more u crnu goru ili ti kako se oni sada zovu montenegro, a nikada nisam svratio da pogledam taj lepo ocuvani grad. inacwe imam 60 godina i rekao sam da nisam bas u najboljoj pesackoj formi, sto znaci da bi za sada bila samo poseta maglicu i eventualno nesto blize. kako idu autobusi subotom i nedeljom verovatno prpredjeno.

borivoje nije na forumu
    Obećava
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Thumbs up Re: kako do Maglica

cao. ja sam iz krusevca i nameravam da kada s e stabilizuje lepo vreme da dodjem u kraljevo autobusmom pa onda da idem u maglic. bezbroj puta sam tu prolazio kada sam isao na more u crnu goru ili ti kako se oni sada zovu montenegro, a nikada nisam svratio da pogledam taj lepo ocuvani grad. inacwe imam 60 godina i rekao sam da nisam bas u najboljoj pesackoj formi, sto znaci da bi za sada bila samo poseta maglicu i eventualno nesto blize. kako idu autobusi subotom i nedeljom verovatno proredjeno.

Slične teme

1. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 05.01.2008., 03:53
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 01:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •