SAVREMEN MUSKARAC POSLE 50-TE

mila majko obrstitje svo rastinje...shta to je varijanta da pushi lulu i nosi mantile?...vikendom na tenis ono...savremen kao neko ko ima kesha?...oni kreshu ove napupele...s druge strane svet je prepun savremenih 50godishnjakinja...huh nema ona pojma de je shuplja a sprcala tolke godine u ktumkre...
 
Zaboravljas da ces i ti doci u te godine pa bih volela znati da li ces tada tako razmisljati.
Svako doba ima svoju lepotu i ne znaci da ako je neko mlad da i vredi nesto.Ima milion mladih muskaraca i zena a kad ih pogledas nebi dao prebijenu paru za njih. Naprimer ja jednog Pirsa Broznana nebih menjala za 1000 mladjih. :lol:
 
Ne bih rekla! evidentirano je da su u porastu razvodi zbog svaleracija na internetu a da ne pricam o tome koje se gnusne stvari desavaju zbog neta (pogledaj na satelitu emisiju doktor Fil). Cat je pun neizivljenih osoba spremnih za avanture, a tek onih udatih i ozenjenih, bljak.... :oops:
 
Savremen muskarac posle 50 je definitivno moj otac.
Nije da sam se uvek lepo slagao sa njim, cak sta vise daleko od toga..
Ali sada sa 57 godina je bukvalno "savremen muskarac od 57 godina koji uziva u zivotu"
Inostrana penzija(za srpske uslove veca od regularnih primanja premijera Srbije)
Obraci se tip-top, odlazi 3 puta godisnje na odmor minimum
Utegnut
Negovan
Ide u teretanu, odrzava liniju
2 puta sedmicno na plivanje
Ne smara me kada dodje u psoetu, pun je dozivljaja tako da je cak i ultra zanimljivo slusati ga
Sa unucima se izigra lepo bez zeljed a nas uci kako sta treba
Ide na kvarcanje
Izlazi dosta cesto
Posecuje zubara redovno(cak pre neki dan isao i da beli zube)

Kazu da ga spicio drugi pubertet...ja licno mislim da jos nije izasao ni iz prvog puberteta..ali njemu lepo, uziva...a lepo i meni, nemam smaraca od caleta koji ce kukati sto nema lekova, pratiti sednicu skupstine Srbije i pricati o USA zaveri protiv covecanstva podpomognuta zionistickim lobijem :)
 

Back
Top