problem!!!

lala_2007

Početnik
Poruka
1
coa svi
evo imam problem odkad smo kupili kompjuter moja zena catuje!! dobro gde je problem? nasao sam poruku jednu koja je poslala sa slikom! i citosam tu poruku ona nije rekla da je udata ! pa se rasprica kao da trazi nekog drugo posajle neke slike gde je bas prelepa!
a svi te ljudi kad mu pisu su kao nocni leptir ko je video upaljena sijalicu!! dobro se razumem oko kompjutera i mogo bi da idem da pregladam malo sta se desava sa tim ljudi,ali necu da naprivim sranje. puno sam ljubomoran, probo sam da malo pricam sa mojom zenu i reklamije da znaju da je udata (ali to nije istina) da nije otvorila ni jedan messengera msn ni yahoo (to nije istina) jeste da imamo problemu u braku! ja sam taj problem jal sam jako zatvoren covek ne providise nista od mene.
evo ako neko moze da me pomogne
pozdrav i hvala vam puno
 
au bre ... pa majku mu covek si, pricaj s njom, sredite to pa ce onda ona prestati da visi po chat-ovima. Meni neki stari mudraci rekose da se brak (ili veza) zasniva na kompromisima i tolerranciji, probaj s tim
 
Pa i sam vidiš u čemu je problem .... ''zatvoren si ... ne providi se ništa od tebe'' ... Šta onda očekuješ ... njoj treba razgovor, toplina, bliskost .... ako to kod sebe ne pronalazi, onda budi siguran da će uvek nalaziti načina da to nadoknadi.
 
Catovanje nije nista strasno, ovde smo svi manje vise nesto drugo nego sto smo u stvarnom zivotu, to je kao neki filter za sve nas. Niko ne zna ni ko si ni sta si i to je najbolje. Mislim da treba iz drugih razloga da radis malo na svom braku, a sto se tice catovanja, pa evo i ja sam udata pa sam skoro svaki dan ovde i mnogo volim svog muza, a ovde se samo zezam kad imam vremena
 
...ja sam svaki radni dan ovde... i mahom pishem samo sa posla, a od kuce retko.... kontam, ionako malo vremena provodimo zajedno, samo mi fali da i to malo vremena ja presedim za kompom.... radije cu da lezzim sa njim, da cutim i da gledam tekmu... bem li ga.... bliskost.
...ali mislim da chat nije nishta drugo do ubijanje vremena, zabavljanje (stvarno se par puta iskreno nasmejem kad chitam postove) i .... nishta vishe.
...drugim rechima - proci ce je.
 
Ovako,iskreno skroz-ona je na putu da te prevari i to ce uraditi ako se ne otvoris.Konkretno,pokusaj ovo...reci joj koliko ti znaci,koliko puno cenis sve sto cini i da je jedina za tebe zauvek.Svakog dana je tri puta poljubi najmanje i tri puta zagrli bez da trazis seks.A to koliko je volis i koliko je postujes reci jednom dnevno.I najvaznije nek to sto radis deluje spontano i prirodno.
 
I ja mislim da je na putu da te prevari.Net je pun "dobrih jebacha", "neznih,plemenitih i otvorenih" , "ramena za plakanje".
Znaci,ovde joj se nudi apsolutno sve sto nema kuci.
Potrudi se da je vratis sebi.
 
gossca:
Ovako,iskreno skroz-ona je na putu da te prevari i to ce uraditi ako se ne otvoris.Konkretno,pokusaj ovo...reci joj koliko ti znaci,koliko puno cenis sve sto cini i da je jedina za tebe zauvek.Svakog dana je tri puta poljubi najmanje i tri puta zagrli bez da trazis seks.A to koliko je volis i koliko je postujes reci jednom dnevno.I najvaznije nek to sto radis deluje spontano i prirodno.

Koji si ti bolesnik. Pa sta bi trebao ljubiti put kojih hoda. E jadan je taj koji takve yebe.
 
srpski ti je grozan i neka te ne cudi sto ti se zena catuje, jednoslozne, eventualno dvoslozne recenice dosade na duze staze. Sa da ti kazem, iskreno se nadam e da jebesh mnogo bolje nego sto pises.
 
NatasaNatasa:
Pa i sam vidiš u čemu je problem .... ''zatvoren si ... ne providi se ništa od tebe'' ... Šta onda očekuješ ... njoj treba razgovor, toplina, bliskost .... ako to kod sebe ne pronalazi, onda budi siguran da će uvek nalaziti načina da to nadoknadi.

Potpisujem...ne zezaj se s tim, nego shvati ozbiljno :wink:

Otkud ona zna sta ti mislis...ako ne pogleda u pasulj, a ni tada nije sigurna :lol:
 
E, evo ja danas saznala za jednu svoju staru poznanicu sledecu pricu: upoznala je preko chata nekog tipa iz inostranstva, i on je zvao da dodje kod njega. Ona se spakovala na nedelju dana i ostavila dete sa prababom i pradedom (!). Ostala je mesec dana, za to vreme dete napustilo skolu i svasta, pa se pojavio otac i odveo dete. Nije bas da se kaze "hvala bogu"zato sto je i on bolid.
A brat mi se ozenio devojkom koju je upoznao preko chata.
Pa nek' kaze neko da je internet bezopasan!
 
Cek Pipi,prvo si komentarisala svoju poznanicu koja je ostavila dete matorim ljudima,pa to dete uzeo otac debil...znaci to je lose po dete i po matore i po nju samu,znaci opasan internet.Ali nije mi jasno sta je lose u toj zeni tvog brata,jer ti u stvari zelis da pokazes na losu stranu interneta?Da ti mozda ne volis tvoju snaju?:?
 
Lusy Lusy:
Cek Pipi,prvo si komentarisala svoju poznanicu koja je ostavila dete matorim ljudima,pa to dete uzeo otac debil...znaci to je lose po dete i po matore i po nju samu,znaci opasan internet.Ali nije mi jasno sta je lose u toj zeni tvog brata,jer ti u stvari zelis da pokazes na losu stranu interneta?Da ti mozda ne volis tvoju snaju?:?
:D:D Obozavam je. A brat se OPASNO zaljubio,pa ti vidi!
 

Back
Top