Kako ste proslavile svoj 21. rođendan...?

Hehhe...ja sam na svoj 21. rodjendan i zaboravila na njega....bila sam daleko do svojih najmilijih... povukli su me za usi...dobila sam poklon, cestitke...nisam se osecala starijom, niti je taj datum za mene nesto posebno...ali je taj dan bio jako poseban zbog prisutnosti nekog koga jako volim..

Rodjendan mi vise nije toliko bitan...nisu mi bitni ni pokloni...bitno mi je samo, da sam sa ljudima koje volim i koji mene vole...da sam zdrava i vesela... :D

P.S. necu rec s kim sam bila taj dan....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_17.gif
 
Сетила сам се....била сам на другој години факса....
Било је пролеће....не сећам се да ли баш тог дана, али тих дана сам направила журку за друштво са групе....и било је супер.....и мој будући (сада бивши) је остао последњи кад су се сви разишли.....и било је све тако дивно..... Нисмо се смували тада (тек више од пола године касније), али тада је све то међу нама тек почињало и наслућивало се....
Баш леп период живота!
Имала сам дугу, стабилну везу, нова љубав се појављивала полако и невино, факс ми је супер ишао, цимерке сјајне, провод страва, све стабилно, уиграно....без неких трзавица....
Пролеће је рано стигло и било топло и пуно мириса и изазова....

Само два пролећа у животу су ми била толико дивна и испуњена да сам осећала да је цео свет мој: у 8. разреду и тада, на 2. години.....
 
Јаооо.....сад сам се сва разнежила кад ми се вратио у сећање тај период......:D :D

Није ми било нешто посебно битно што ми је рођендан, ни што је баш 21. , али та рођенданска журка ми је била прекратница у односима са будућим....и тај период ми је баш, баш драг! :D
 
Hellen:
Сетила сам се....била сам на другој години факса....
Било је пролеће....не сећам се да ли баш тог дана, али тих дана сам направила журку за друштво са групе....и било је супер.....и мој будући (сада бивши) је остао последњи кад су се сви разишли.....и било је све тако дивно..... Нисмо се смували тада (тек више од пола године касније), али тада је све то међу нама тек почињало и наслућивало се....
Баш леп период живота!
Имала сам дугу, стабилну везу, нова љубав се појављивала полако и невино, факс ми је супер ишао, цимерке сјајне, провод страва, све стабилно, уиграно....без неких трзавица....
Пролеће је рано стигло и било топло и пуно мириса и изазова....

Само два пролећа у животу су ми била толико дивна и испуњена да сам осећала да је цео свет мој: у 8. разреду и тада, на 2. години.....

nije mi jasno kako ti je dobro isao faks a bila si druga godina sa 21 godinom zivota....valjda cetvrta?
 
Dosle su mi drugarice u dan, uvece sam izasla sa deckom, znam da sam oblacila jednu dugacku haljinu, gore je bila teksas, a dole u svetnom dezenu sa visokim strukom ali nije bila siroka, secam se da sam sebi govorila u sebi "Danas ti je rodjendan i dobro znas kako sve devojke misle da imas lepog decka, veceras uzivaj najbolje sto mozes sa njim a sutra nastavi da razbijas glavu o tome KAKO DA RASKINES VEC JEDNOM SA NJIM" Taj decko je bio Aco iz Arilja odnosno Marko Milosvic. On je namerno sebi dao ime Aco iz Arilja jer sam ja za Aca jajaru njemu rekla pre mnogo godina da je to moj drug Aco ali rekla sam mu da je iz Arilja da ga on ne bi trazio i da se ne bi mesao.
 
betmenov_prijatelj:
nije mi jasno kako ti je dobro isao faks a bila si druga godina sa 21 godinom zivota....valjda cetvrta?

Рачунај, ако сам рођена у пролеће, и са седам ипо година кренула у први основне, средњу школу завршила са 19 (8 разреда основне и 4 средње), прву годину факса са 20, другу са 21....

Ти си можда неки вундеркинд па се школово преко реда.....јбг, ја нисам....:?
 
Secam se....slavila sam ga sa nekim drustvom,otisli smo u neku diskoteku,nesecam se tacno koju.....znam da smo pili dosta,taj rodjendan mi nije ostao u narocito lepom secanju.Nije mi ga cestitao moj bivsi decko,koga sam tada jos uvek volela.Znam da sam bila u bedaku zbog toga,tu su bili neki moji prijatelji i tesili me,a ja sam naravno nasla odlicnu utehu-u alkoholu.Ipak bio mi je bitan taj rodjendan,jer sam te veceri upoznala jednu osobu koja mi je promenila zivot.Sasvim slucajno,spontano doveo ga je moj drug kao slucajno.Nikad nista nije bilo medju nama sem,jednog predivnog prijateljstva,ali taj covek je definitivno bio zasluzan za mnoge moje kasnije uspehe,ali i za moju propast.Ja volim svoj rodjendan,ali ujedno taj dan me uvek navodi na neka filozofska razmisljanja,preispitivanja,itd.Cesto se rastuzim.A i podseca me na smrt najboljeg druga,on je nastradao jedan pre mog rodjendana i to 19-og.Tako da slavlja nije ni bilo,ali je ipak sale bio prvi koji mi je pozeleo sve najlepse....a potom je zaspao zauvek.
 
Joj sad sam se setila gde sam bila kad je otukucala ponoc tog dana kad sam napunila 21 - kod zubara na vadjenju kljove. U nocnoj smeni su mi vadili zub, i tako sam docekala svoj rodj sa jednim zubom manje. Sutradan nisam bila nizasta jer me je bolela vilica, a i drugarica i drug sa kojima se najvise druzim su zaboravili da mi cestitaju rodj (dzukele jedne, a ja mogu uvek da se setim njihovih), tako da mi je taj dan prosao kao i svaki drugi (osim sto sam dobila par pokloncica). Bolji mi je bio 20. kad sam sa drugom i dve drugarice isla na karting i tamo smo proveli pola dana zezaujci se. Valjda ce mi 22. biti bolji od prethodnog...
 
21-pre sto godina,ali ovaj poslednji 41 proslavila sam bas lepo.zelela sam nesto drugacije,vecito deci organizujem po nekim rodjendaonicama,a ja godinama isto.sad sam se bas potrudila.da niko ne zna ,ni muz ni deca,iznajmila sam brodic.danima pre toga je lila kisa(to je bilo u oktobru,a i brod je bio na ribarcu(n.sad) a posto brod ima dublje dno ,vlasnik nije znao da li ce uspeti da ga izvuce do dunava.svima sam unapred rekla da ce biti na nekom neobicnom mestu i da se debelo obuku.narucila sam pecenu ribu i pice,a mama je pravila tortu.inace kostalo me je puno zivaca jer nisam znala da li ce kisa prestati,a nisam zelela da podelim to sa nekim jer je za sve bilo iznenadjenje.naravno,dan je bio prelep,nasa mala skupina :tri drugarice,moji roditelji,njegovi , deca i nas dvoje plovili smo tri sata uz preslatko postavljene stolove,vino i klopu.nije mi smetalo sto su matorci tu,bilo mi je drago da i njima priredim lepo iznenadjenje.
 

Back
Top