Kazna

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li vas je nekad decko kaznio tako sto je svrsio u vas protiv vase volje? Ustvari naterao vas da u toku seksa ne smete ispustit ni jedan zvuk jer ako malo zastenjete onda on svrsi u vas kao za kaznu.
 
sinnke:
Zene da li vas je nekad decko kaznio tako sto je svrsio u vas protiv vase volje? Ustvari naterao vas da u toku seksa ne smete ispustit ni jedan zvuk jer ako malo zastenjete onda on svrsi u vas kao za kaznu.

Nije, od koga si ti to cuo za tako nesto bas me zanima? Nema ni malo logike.
Na primer ako mora devojka da cuti zbog nekoga sa kim on deli stan nema logike da zeli da svrsi u nju pa da tako dobije jos jedno stvorenje malo koje ce tek da ispusta zvuke :D

Ako on ne zeli zbog nekog njegovog tripa da ona ispusta zvuke onda nije to za kaznu ako ona ispusti zvuk, nego je to samo za njega novi izazov da ponovo proba da je nagovori da rade sve bez zvukova.

Ako je to receno izmedju njih dvoje da je to kazna da on svrsi u nju za kaznu to mozda znaci da je on zeleo da svrsi u nju a to je samo uzeo kao simpatican izgovor "Sad si ispustila zvuk sad cu da svrsim u tebe", mozda zeli odavno da svrsi u nju i da joj napravi bebu.

Ako je to stvarno kazna da on svrsi i nju a ona ce po njegovom misljenju da abortira onda se postavlja pitanje sto je njemu toliko vazno da ona ne ispusta zvukove, opet se vracamo na pocetak, ko ima tu u njihovoj blizini ko nikako ne sme da cuje zvuke i zbog cega je ona htela da ima seks sa njim ako je on njoj zabranio da ispusta zvuke zbog neke trece osobe? Nije trebala da pristaje na takvu zabranu, i treba joj kazna.
 
...pa da nebi bilo tvog avatara da nije sinnketa :) :) :)
...by the way...kakva je to kazna?
...svaka devojka sa iole mozga ce koristiti kondom ili pilule? ...pa ako koristi pilule , posto sperma ''naucno dokazano'' :) leci depresiju kod zena...kazna joj dodje kao cist bonus :)
 
sinnke:
Zene da li vas je nekad decko kaznio tako sto je svrsio u vas protiv vase volje? Ustvari naterao vas da u toku seksa ne smete ispustit ni jedan zvuk jer ako malo zastenjete onda on svrsi u vas kao za kaznu.


A zašto bi ''svršavanje u nas'' bila kazna?
Po meni je to apsolutno najlepši osećaj .... kad je sex kompletan ..... kad si sa osobom koju voliš i kad nema nikakvih prepreka.

Kad nisi sa osobom koju voliš, onda kondom čini svoje - te ''svršavanje u nas'' i nije moguće.

Eto ... lekcija br.1
 
sinnke:
Zene da li vas je nekad decko kaznio tako sto je svrsio u vas protiv vase volje? Ustvari naterao vas da u toku seksa ne smete ispustit ni jedan zvuk jer ako malo zastenjete onda on svrsi u vas kao za kaznu.
Ja mislim da ti malo nisi normalan, ali ko pa jeste. Uvek se slatko nasmejem na tvoje teme i pitam se odakle ti inspiracija
 

Back
Top