Razlog partnerstva????

Markelja:
Koji ti zele samo zlo.... Judeo-masoni i svi ostali..... :D Civuti su krivi za sve, zar ne Jeremija? :D

Па ето, ти си као Чивутин све сам написао.... ја и немам потребе да коментаришем... узгред јеси ли прочитао податке да су твоји сународници
из Израела организовали и осмислили читаво сра*е у Словенији, својевремено ?
 
Obersturmfuehrer:

А ти мислиш да ћеш неку ИСТИНУ оповргнути или обезвредити ако јој се ругаш или покушаваш да исмеваш.

Не, обере, то су застареле методе. Непобитна је чињеница да је пре отприлике месец дана АДВОКАТ ВАТИКАНА У САД у вези тужбе оштећених у Јасеновцу
одговорио да је Ватикан имао право да уништава јеретике и позвао се на Закон
о инквизицији из 16. века. ДА ЛИ ЈЕ ТЕБИ ЈАСНО ДА СЕ ОВО ЗАИСТА ДОГОДИЛО 2007. ГОДИНЕ У АМЕРИЦИ ???
 
eremita:
Непобитна је чињеница да је пре отприлике месец дана АДВОКАТ ВАТИКАНА У САД у вези тужбе оштећених у Јасеновцу
одговорио да је Ватикан имао право да уништава јеретике и позвао се на Закон
о инквизицији из 16. века. ДА ЛИ ЈЕ ТЕБИ ЈАСНО ДА СЕ ОВО ЗАИСТА ДОГОДИЛО 2007. ГОДИНЕ У АМЕРИЦИ ???

ovo zvuci previse neverovatno, cak i za amerikance...
 
Obersturmfuehrer:
ovo zvuci previse neverovatno, cak i za amerikance...

Свуда било објављено, била и тема овдИ.... али ти рачунаш на феноменалну и веома позитивну српску особину - да брзо заборављају ЗЛО, што нам се не један пут обило о главу.(покушаћу да пронађем уколико не будеш наставио да тролујеш тему за коју сматраш да не одговара твом политичком лудилу). :lol: :lol: :lol:
 
Markelja:
Nisam imao tu srecu da procitam, ali znam da je bilo individualnog ucesca za dobru proviziju naravno...... A ovaj iznad post sam napisao jer znam koji je sledeci tvoj komentar....

Ах, Чивути, Чивути.....колико би овај свет био лепше место за живот да није те ваше грозне особине оличене у ПРОВИЗИЈИ...

п.с. Ниси само ти "видовит" да знаш шта ћу ја написати, него и ја, брате, знам
такође унапред твој следећи коментар...... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Свуда било објављено, била и тема овдИ.... али ти рачунаш на феноменалну и веома позитивну српску особину - да брзо заборављају ЗЛО, што нам се не један пут обило о главу.(покушаћу да пронађем уколико не будеш наставио да тролујеш тему за коју сматраш да не одговара твом политичком лудилу). :lol: :lol: :lol:

brate, nisam video tu temu, potrazicu je, ali i dalje ne mogu da verujem...
mislim, amerikanci jesu blesavi, ali ne znam ko bi se nalozio na to i uvazio to kao validan argument, dokaz ili stagod...
 
I sad svi zele da Rusija stane na stranu Srbije....koja, voljom vecine stranaka, ulazu u NATO.....zar je Srbiji interes biti u NATO, alijansi koja je bombardovala, bila na stranu siptara, daje im sa nezavisnost....srbijanci mi nisu jasni
 
Obersturmfuehrer:
brate, nisam video tu temu, potrazicu je, ali i dalje ne mogu da verujem...
mislim, amerikanci jesu blesavi, ali ne znam ko bi se nalozio na to i uvazio to kao validan argument, dokaz ili stagod...

Ако успем да нађем тај текст - знај да ћу наравити тему на којој те очекујем као дискутанта.....али, наравно, спрдачину остави за "по кући"......
 
eremita:
Ја за тебе увек имам пеницилин у резерви, тек да се мало смириш....зато....читај...


http://72.14.221.104/search?q=cache...apao.com/srp39.htm+Talmud&hl=sr&ct=clnk&cd=54


Imali koji moderator da vidi ovo..... :D

Mitke nemoj prestajati da se pucas u venu vidis da ti je lose.... Ostavljas NACISTICKE linkove covece..... Vidis da ti nije dobro.....

Sad cu pokusati da ti objasnim situaciju oko Slovenije onako kako ces ti moci da razamus....

Posto mrzis Nemacku uzecemo nju kao primer..... Da ti neko ponudi 5 miliona evra da razbijes nemacku da l' bi prihvatio ili USA na primer. Ili bi rekao ja sam moralan necu to da uradim iako ih mrzis iz dna duse.


Ovo se odnosilo na onaj komentar sa Slovenijom.... SFRJ je priznala Palestinu i mi dugo vremena nismo imali diplomatske odnose sa vama, tako da ne razumem kako mozes da osudjujes te ljude.... Ja se ne trudim da ih pravdam jer svako radi u svom interesu...

A zaista bi moderatori valjalo da malko prospartaju ovuda kako bi videli ovaj prelepi link koji si ostavio...............
 
Markelja:
Imali koji moderator da vidi ovo..... :D

Mitke nemoj prestajati da se pucas u venu vidis da ti je lose.... Ostavljas NACISTICKE linkove covece..... Vidis da ti nije dobro.....

Sad cu pokusati da ti objasnim situaciju oko Slovenije onako kako ces ti moci da razamus....

Posto mrzis Nemacku uzecemo nju kao primer..... Da ti neko ponudi 5 miliona evra da razbijes nemacku da l' bi prihvatio ili USA na primer. Ili bi rekao ja sam moralan necu to da uradim iako ih mrzis iz dna duse.


Ovo se odnosilo na onaj komentar sa Slovenijom.... SFRJ je priznala Palestinu i mi dugo vremena nismo imali diplomatske odnose sa vama, tako da ne razumem kako mozes da osudjujes te ljude.... Ja se ne trudim da ih pravdam jer svako radi u svom interesu...

A zaista bi moderatori valjalo da malko prospartaju ovuda kako bi videli ovaj prelepi link koji si ostavio...............

Тај линк сам изабрао онако насумице, и колико сам могао узгред да видим ОН УОПШТЕ НИЈЕ НАЦИСТИЧКИ, нити нешто тако на њему пише, него само
раскринкава вашу мимикрију и претварање.......

А што се твог сталног арлаукања тиче и призивања модератора морам да те посаветујем да је крајње време да сви Чивути схвате већ једном ДА НАЦИЗАМ И
ФАШИЗАМ НЕ ПОСТОЈЕ ВЕЋ 70 ГОДИНА и да је крајње детињасто, бемислено и гадно да се стално ПОКРИВАТЕ ЊИХОВИМ НЕКАДАШЊИМ ПОСТОЈАЊЕМ ДА БИ МОГЛИ НЕСМЕТАНО ДА РАДИТЕ ТО ШТО РАДИТЕ. Осим тога саветујем ти да добро проучиш старозаветну причу О КУЛИ ВАВИЛОНСКОЈ и О ЗЛАТНОМ ТЕЛЕТУ...поучне су...

п.с. Драго ми је да си дао један пример у свом посту да се тачно види КО си и КАКАВ си човек. И да те обавестим, не 5 него 50 милиона било какве валуте не би ме никада навело ДА УНИШТИМ НЕКИ НАРОД ИЛИ ЊЕГОВУ ДРЖАВУ... а ти гадости својих сународника још правдаш потребом за профитом... већ виђено, зато вас људи и не подносе..... 8-)
 
rikir:
I sad svi zele da Rusija stane na stranu Srbije....koja, voljom vecine stranaka, ulazu u NATO.....zar je Srbiji interes biti u NATO, alijansi koja je bombardovala, bila na stranu siptara, daje im sa nezavisnost....srbijanci mi nisu jasni

srbija ne ulazi u nato. jos je daleko od toga. usla je samo u partnerstvo za mir, gde je od starta i rusija.

chemu tema sa uvodnim postom o partnerstvu za mir i celom ovom pricom? :confused:
 
@ Markelja

Осим твоје уобичајене ционистичке поруке и етикетирања да је све што вама лично не иде у корист, тј. што не подржава ваш болесни профит ЈЕ НАЦИСТИЧКО ИЛИ ФАШИСТИЧКО, ниси навео ни један разлог близак здравом разуму због чега нападаш тај текст о Талмуду.

Да ли има нечег фалисифкованог ?
Да ли има нечег неистинитог ?
Да ли има нечег нетачно и лажно преведеног ?

Ако има - наведи шта је истина. Ови ваши фазони почињу мЛого да смаааарају.......
 
Niti me interesuje niti sam ga citao..... Ti pocinjes i previse da se hranis necim sto ne sluzi za ishranu kod normalnih ljudi....

Nazi Lauck NSDAP/AO

Opet taj talmud



Kad otvoris link prvo sto vidis je ovo. I meni je to dovoljno.... Dal' ti mrzis nas ili nas volis apsolutno me boli ****.... Svako ima svoj motiv zbog cega nesto radi.... Tvoji su prodavali tenkove Hrvatima iz kojih su ubijali tvoj narod. Tvoji su cuvali Fikreta Abdica i prodavali mu oruzje koji im je on kasnije ubijao TVOJ narod.... Tvoj narod je prodavao svojoj "braci" preko drine jedan sndvic i litar vode za 5 maraka dok su bezali iz Krajine.... O cemu ti imas vie da pricas postanski radnice.....

Rekao sam ti pukni se u venu vidis da imas gadne tripove.... :D Isti si kao onaj lik koji je rekao da je prelistao Talmud.... :D A da zaboravio sam da ti imas svestenika koji sve to prevodi... :D :D :D

U svakom slucaju jadno.......
 
apropo ovoga da vatikan unistava jeretike. Jeretici nismo mi pravoslavni vec su to katolici zato sto su oni promenili Hristovo ucenje i kanone a ne mi. Nasa crkva i njena pravila su identicna onima kojima ju je zasnovao Hrist i nisu se promenili do danas. Zato smo mi pravoverni ili kakos e to na engleskom kaze ORTODOKSNI
 
~Petar~:
srbija ne ulazi u nato. jos je daleko od toga. usla je samo u partnerstvo za mir, gde je od starta i rusija.

chemu tema sa uvodnim postom o partnerstvu za mir i celom ovom pricom? :confused:

ja ne znam sta se ti pravis lud kad svi znaju da je partnerstvo za mir predvorje za ulazak u NATO

i vecina ovih stranaka prica da zeli da uvede srbiju u NATO

rikir je u pravu. oni nas unistavaju a mi im se ulizujemo. bolesno :shock:
 

Back
Top