Igraonice

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Jel se to meni cini ili niko ne vodi raspravu o igraonicama?
Ja licno vise ne idem na takva mesta....puna su kojekakvih n00bova koji gotive samo WC3 i CS.....ponegde CoD i WoW....Poslednji put sam u nekoj igraonici bio pre dve godine....igrao Contract J.A.C.K. sat vremena i otisao......
Piraterija je iskorenjena u igraonicama (barem u Somboru), pa ljudi pikaju WC3, CS, WoW a poneki i GW.....vise nije tako zanimljivo....
Kakve su igraonice kod vas? Sta se igra? Idete li tamo uopste?
 
markoca:
Piraterija je iskorenjena u igraonicama (barem u Somboru),
istina u somboru su ostale samo 3 normalne igraonice na ceo grad..
a oni sto su bili na sudjenju zbog navodne piratizacije
su maltretirani godinu i 3 meseca do pocetka sudjenja...
i nakraju su dobili uslovnu kaznu...nema cak ni novcane ..ni zaplena ni nista..

elem da u ovoj zemlji postoji zakon barem po pitanju prava ostecenih od drzave
onda bi te igraonice sad lepo trebale da dobiju odstetu za oduzete kompjutere..tacnije ceo inventar ukljucujuci i miseve i slusalice i podloge za miseve..sve zivo..

zasto odstetu?
pa zato sto je nas dragi ministar u januaru 2006 potpisao rezoluciju o vracanju svih zaplenjenih kompjutera njihovim vlasnicima i da ubuduce mogu da se oduzmu samo uredjaji kojima je vrsena navodna "piraterija"
elem niko nije dobio nista natrag do kraja sudjenja..

gde je sad odsteta vlasnicima..?
pederluk :evil:
 
Ponekad svratim i oprzim sa drustvom CS....Mozda jednom u 3-4 meseca....Inace,u Kamenicu su jedno vreme postojale 4 solidno opremljenje igraonice,sada nema ni jedne jedine.Vecito je sve bilo puno....Nije to bilo davno,pre oko godinu ipo dana.
 
Мени су та места трула.Мени најближа је неки стешњени собичак од 10 квадрата,пун зноја и смога.
 
kod nas ima odma jedna do škole...kada se kiba sa časova tamo se ide ... tamo se pika "kanter",a ja nemam potrebu da pikam je rimam kući sve te igre....a i nisam dobar u kanterici i tim igrama first mode. imaju desetak kompova i par sony dvojke.Ta igraona se zatvarala par puta zbog inspekcije,a sat vremena košta 45 din :mrgreen:
 
Ma ovde na ubu ima samo jedna igraonica jedino sto valja je valjalo pre dve godine , sad su sve igre sranje . Vise igram ovde kuci a i novijeg izdanja su mi igrice . Da oduzimali su sve kompijutere iz igraonice pa ovaj gazda kupovao ponovo , jer je srecom imao Sony pa na tom ponovo zaradio i ubacio kompove . Sad toboze sve su originali ali reze i dere oko 200 kinti za jedan cd . Ja sam se opametio pa vise kod njega ne nabavljam
 
Novi Sad
Igraonica Catacomb, nije loshe oko 45 kompova...
Imaju onaj antiPiraterijski sertifikat...
Skupa je ali za stalne chlanove postoje dobri popusti.Tako da je menii recimo 30din/sat
A ko je tek doshao njemu je 60din/sat
igra se:Lineage2 dosta,CoD odredjenim danima,WoW igra jedno 5 likova i to je to,
od CS-a se otkidaju...,BattleField s vremena na vrema,i naravno igra se DoTA.... e ta DoTA jednostavno ima dushu :))) kad pobedish oci im vadish , a kad gubish..psujesh oca,majku , spisak....ma od dote se odvaljujemo...e da iga se dosta EVE-online i VoyageCenturyOnline...
 
ole1:
Novi Sad
Igraonica Catacomb, nije loshe oko 45 kompova...
Imaju onaj antiPiraterijski sertifikat...
Skupa je ali za stalne chlanove postoje dobri popusti.Tako da je menii recimo 30din/sat
A ko je tek doshao njemu je 60din/sat
igra se:Lineage2 dosta,CoD odredjenim danima,WoW igra jedno 5 likova i to je to,
od CS-a se otkidaju...,BattleField s vremena na vrema,i naravno igra se DoTA.... e ta DoTA jednostavno ima dushu :))) kad pobedish oci im vadish , a kad gubish..psujesh oca,majku , spisak....ma od dote se odvaljujemo...e da iga se dosta EVE-online i VoyageCenturyOnline...
Gde se nalazi ta igraonica?Ja idem u kum gde je 60din sat nije loša igraonica samo niko neigra ništa drugo osim WoW-a ali zato možeš ostale igre kao što su CS CoD2 Warcraft FT da igraš preko neta
 
Black Wolf:
Gde se nalazi ta igraonica?Ja idem u kum gde je 60din sat nije loša igraonica samo niko neigra ništa drugo osim WoW-a ali zato možeš ostale igre kao što su CS CoD2 Warcraft FT da igraš preko neta
Kum ti je zakon ako igrash WoW, nesh naci bolje mesto u NS za wow (mozda quaker ili net)
A za CS, su combe zakon....
 

Back
Top