Hanioti ili Neos Marmaras?

Noe:
Stvarno ne znam sta da ti kazem kad je restoran u pitanju. Ja sam video jedan mali restorancic u sklopu hotela ali je to bilo sam za sendvice i sl. Nije mi delovalo kao restoran sala. Mozda i imaju ali nisam siguran. Inace na ovom sajtu od sabra ne pominju koliko vidim taj hotel . verovatno nisu stavili na sajt.
Ima Noe, samo je put malo duzi do informacije.
Ides prvo na LETO 2006, LETO GRČKA, HANIOTI, CENE SEZONA, pa onda spustis stranu do kraja i kliknes na POGLEDAJTE PONUDU HOTELA U HANIOTIU. Tu imas STRAND VILLAGE.
Cao.
 
`ajte ljudi, pomagajte....

jel bio neko u drugoj polovini septembra u Grckoj, konkretno, tu negde oko Haniotija, kakvo je vreme?
u principu. porodicno smo se dogovorili, ali supruga sad ima rezervu prema metereoloskim prilikama!?

dajte vasa iskustva...

znaci, aranzman bi bio od 16-27.9. ili nakasnije 20.9. - 1.10.

poz
 
pitanje vezano za parking...
posto planiramo sopstvenim prevozom, parking je vrlo bitan...
za sada je u igri Grand Strand, koji nema sopstveni parking...
da li ste culi, da je neko imao problema u Haniotiju, da li ima prostora /mesta/ na ulici, da li je dozvoljeno parkiranje, itd....

poz
 
I mene to interesuje, i jos neke informacije. Posto idem krajem jula u vilu Odiseas da li je neko bio u njoj i kakva je po pitanju apartmana, cistoce, da li ima sef u sobi posto u agenciji nisu znali da mi kazu. Idem (ako dobijem vizu) sopstvenim prevozom pa me zanima da li zna neko da li ima mesta za parkiranje ispred vile. Kakve su plaze i koje su ciste i dobre. I ima li nekih ekstra lepih plaza van Haniotija pa makar i da su malo dalje.
Hvala na odgovorima.
Ja cu ti moci reci tek kada se vratim polovimom avgusta.
 
sabra:
Ja ove godine idem u Villa Vergina, preko Delfina.Da li neko zna na kakvom je polozaju u Haniotiju ili koju rec vise s obzirom da nisam na sajtovima pronasla nesto vise od onoga sto je na sajtu Delfina.
Hvala vam svima puno, unapred.

Cao Sabra, da li si saznala neshto vishe o vila vergini posto i ja idem tamo preko iste agencije...I je l' znash mozda kakav je nocni zivot ja sam chula da je u Kalitei dobar i da to nije bash daleko od haniotia u kom periodu idesh??!! Pozdrav
 
bd.jpg
Samo sam ovo nasao...
 

Back
Top