Sta mislite o protestu ispred zgrade B92.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Protest bi mogao da bude organizovan kao velika zurka recimo svake subote od 14,00 na kojoj bi uzivo svirali bendovi (Corba, DLM, 357 itd.), mogli bi da gadjamo jajima ygradu B92, i imali bi smo besplatnu zurku na otvorenom. Sav profit od prodaje pića i jaja bio bi uplaćivan na žiro račun za pomoć ugorženima na teritoriji KiM.

Jednom žurka, drugi put razna takmičenja u fudbalu, basketu itd,

Moramo nešto da preduzmemo zato što nas indiferentnost čini saučesnicima, a ja ne želim da budem saučesnik Veranu Matiću, Nataši Kandić, Živani Šaponji Ilić, Sonji Biserko, Biljani Vučo, Čedi Jovanoviću.
 
Torius:
Protest bi mogao da bude organizovan kao velika zurka recimo svake subote od 14,00 na kojoj bi uzivo svirali bendovi (Corba, DLM, 357 itd.), mogli bi da gadjamo jajima ygradu B92, i imali bi smo besplatnu zurku na otvorenom. Sav profit od prodaje pića i jaja bio bi uplaćivan na žiro račun za pomoć ugorženima na teritoriji KiM.

Jednom žurka, drugi put razna takmičenja u fudbalu, basketu itd,

Moramo nešto da preduzmemo zato što nas indiferentnost čini saučesnicima, a ja ne želim da budem saučesnik Veranu Matiću, Nataši Kandić, Živani Šaponji Ilić, Sonji Biserko, Biljani Vučo, Čedi Jovanoviću.
choveche ideja je EXTREMNO dobra!ako umes tako nesto da pokrenes daj da poguramo koliko mozemo,siguran sam da ce biti dosta zainteresovanih. :lol:
 
adem_ks:
a jel mogu svi da dodju na zurku

Па наравно, сви који су против страних плаћеника и антисрба који су узурпирали државну зграду од 3 700 квадрата за џабе...... али не верујем да ће међу њима бити Шиптара - јер њих је још Броз навикао да све добију за џабе, да ништа не плаћају, ни кирију, ни струју....... ни порез.......н и ш т а........ тако да не знам против чега би се Шиптари бунили испред зграде ДБ92......... :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Па наравно, сви који су против страних плаћеника и антисрба који су узурпирали државну зграду од 3 700 квадрата за џабе...... али не верујем да ће међу њима бити Шиптара - јер њих је још Броз навикао да све добију за џабе, да ништа не плаћају, ни кирију, ни струју....... ни порез.......н и ш т а........ тако да не знам против чега би се Шиптари бунили испред зграде ДБ92......... :roll: :roll: :roll:
ma ja da dodjem na zurku, da nesto pojedem popijem i ako mogu da poje*em, a ti i tvoji se bunite i ratujte protiv vetrenjaca boli mene za njih... znaci malo razgibavanja i ...
 
Torius:
Protest bi mogao da bude organizovan kao velika zurka recimo svake subote od 14,00 na kojoj bi uzivo svirali bendovi (Corba, DLM, 357 itd.), mogli bi da gadjamo jajima ygradu B92, i imali bi smo besplatnu zurku na otvorenom. Sav profit od prodaje pića i jaja bio bi uplaćivan na žiro račun za pomoć ugorženima na teritoriji KiM.

Jednom žurka, drugi put razna takmičenja u fudbalu, basketu itd,

Moramo nešto da preduzmemo zato što nas indiferentnost čini saučesnicima, a ja ne želim da budem saučesnik Veranu Matiću, Nataši Kandić, Živani Šaponji Ilić, Sonji Biserko, Biljani Vučo, Čedi Jovanoviću.

Одлична идеја! Ја сам - ЗА!

П.С. Осим зграде (која није ништа скривила), можемо да гађамо и неке од запослених!
 
Torius:
Protest bi mogao da bude organizovan kao velika zurka recimo svake subote od 14,00 na kojoj bi uzivo svirali bendovi (Corba, DLM, 357 itd.), mogli bi da gadjamo jajima ygradu B92, i imali bi smo besplatnu zurku na otvorenom. Sav profit od prodaje pića i jaja bio bi uplaćivan na žiro račun za pomoć ugorženima na teritoriji KiM.

Jednom žurka, drugi put razna takmičenja u fudbalu, basketu itd,

Moramo nešto da preduzmemo zato što nas indiferentnost čini saučesnicima, a ja ne želim da budem saučesnik Veranu Matiću, Nataši Kandić, Živani Šaponji Ilić, Sonji Biserko, Biljani Vučo, Čedi Jovanoviću.
Одлична идеја ја би дошао 100%,ај види да се то стварно организује било би ммммммннннннноооооогггггооооо заинтересованих.СВАКА ЧАСТ ЗА ИДЕЈУ!!!
 
Salvantis:
A mogu da gadjaju i tebe :D

Ozbiljno, problem i jeste u vezi sa jajima. Kad je mogla RTS svojevremeno da bude 'okrecena' zbog prljave propagande, zasto b92 treba da bude izuzetak?
Samo ono bese diktatura, a ovo je 'demokratija', tako da izgleda svima ponestalo jaja za proteste....
Ma, kakvi ponestalo, nego skupa- 7. dinara komad...
Ali, za tako uzvisenu misiju, bacicu i kokosh:)
 
*BILJA*:
Ma, kakvi ponestalo, nego skupa- 7. dinara komad...
Ali, za tako uzvisenu misiju, bacicu i kokosh:)
Gde neko sme da baci nesto na b92!?
Stejt department je svojevremeno histerisao zbog svake Miloseviceve pretnje 'uperene na ugrozavanje slobode' B92, a tada su jos bili samo radio.
A sada? Ma odmah bi nas sutradan opet bombardovali, sem ako ovi 'nasi' prvo ne pohapse pola Srbije zbog toga.....
 
Salvantis:
Gde neko sme da baci nesto na b92!?
Stejt department je svojevremeno histerisao zbog svake Miloseviceve pretnje 'uperene na ugrozavanje slobode' B92, a tada su jos bili samo radio.
A sada? Ma odmah bi nas sutradan opet bombardovali, sem ako ovi 'nasi' prvo ne pohapse pola Srbije zbog toga.....
Nicija nije do zore gorela, i njihova ce jednom utuliti. Mi ne treba da se bakcemo (s) njima, cisto zbog mentalne higijene.
Previse su se osilili, a to nije zdravo, sto znaci da je bolesno.
Moja kokosh je zdrava, i nemam nameru da je zarazim, samo sam se nasalila :lol:
 
opanak:
A..........................STA RADI SOFRONIJE........pa ne vrsi valjda i on reformu.........................STO VISE SOFRONIJA.VISE I JAJA....A CENA PADA..............................
Sofronije zamalo pa podlegne trendu- gopodin bi u evropske integracije, moguce da misli da su tamo kokoske vise emancipovane, pa same dotrcavaju...
Ove domace pomalo divllje, beze, jedva da ih sustize, ali sustize dovoljno:)
Dobro jutro, Sofronije, ti poranio a ja okasnila...
Lepi Ti snovi Pesniche i ostalima, naravno:)
 

Back
Top