Rusenje Sajta

Brate mi radimo i gradimo a ti bi da rusis. Jel ja treba sutra da imam problem ako ti kazem kako pa srusis i moj sajt. U toj tvojoj gluposti ti nikad necu pomoci, a nece ni niko normalan na ovom forumu. Trazi negde drugde pomoc i ne dolazi vise nikad na ovaj forum. Ovde ljudi dolaze da nauce kako pravi sajt a ne kako da ga uniste. Neki od nas i zive od tih sajtova. Nisi ovde dobrodosao. Cao.
Ajmo moderatori.
 
Bolezinho:
pa meni je ovo hitno ako neko zna neka mi kaze !
:roll: Ja mislim da tebi ban sledi cim se prvi od moderatora pripojavi.. :roll:

Da li ti covece stvarno mislis da ce ti neko ovde lepo natenane objasniti kako se vrsi upad na sajt i njegovo "rusenje" kako ti to strucno kazes?
Zar nije logicnije da naucis nesto u svom zivotu, pa da nesto pametno napravis, pozitivno nesto - nego da odmah prelazis na rusenje necega sto i ne znas da napravis?

Ne znam kakav bi to razlog, pogotovo hitan, bio da nekome rusim sajt? Sajt moze da mi se ne svidja, mogu biti iz nekog razloga na coveka kivan, moze mi se uciniti da je sajt predobar pa sam ljubomoran, svasta moze biti, ali da mu pokusam unistiti sajt, ne pada mi ni na pamet! Pa covek je radio, trudio se nesto da nauci, napravio sajt, ulozio vreme i mozda i novac - a ti gospodin bi da mu to "srusis"? Ako imas nesto protiv njega, raspravi to na civilizovan nacin, argumentima. Najlakse je u sekundi unistiti nesto sto je drugi dugo vremena kreirao. Uzdigni se ti na nivo znanja nekog od tih kojima bi da "rusis" sajtove, pa ces tada shvatiti da pricas ovde budalastine.

:roll: Ja mislim da tebi ban sledi cim se prvi od moderatora pripojavi.. :roll:
 
Evo ja cu da ti kazem kako mozes da srusis sajt.

1) Upalis rachunar
2) Konektujes se na net
3) Podignes Explorer, Firefox, Safari ili shta god koristis...
4) Ukucas u adress bar (to ti je ono duuuugacko belo polje pri vrhu) adresu omrazenog sajta
5) Pritisnes enter
6) Sacekas da se sajt ucita
7) Desnom rukom (ili levom, ako si levoruk) odgurash monitor, sa sve sajtom, preko ivice stola
8) Ako sajt i dalje stoji na ekranu, probas ponovo da ga oboris, ali sa vece visine
 
Evo ja cu ti reci.
Saznas na kom serveru se nalazi sajt, kao i gde se nalazi server.
Kupis pistolj i poneses flasu vode.
Dodjes do servera i polijes ga vodom.
Sajt je oboren, kao i server !!!!!!!!!!
Mozda i pobegnes,.... a mozda i neces :):):):):):):):):)
 

Back
Top