Najbolji motiv

Koji je najbolji vojnicki motiv?

  • Odbrana

    glasova: 6 54,5%
  • Novac

    glasova: 1 9,1%
  • Religija

    glasova: 0 0,0%
  • Osveta

    glasova: 3 27,3%
  • Slava, dokazivanje

    glasova: 1 9,1%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
ma kakve pare, nemoze neko ko ratuje za pare da ima veci moral od nekog ko u rat ide iz drugih razloga! ko moze da ti plati smrt? a ima ljudi koji su poginuli zbog casti! evo sada mogu bar 10 primera da se setim...
 
Meni su pare manje bitne kad je glava u pitanju, mada bi se za dobru sumu ipak upustio u rizik...Ameri celo vreme ratuju za pare...moral im je na nuli ali ratuju...hiljade placenika je u Iraku koji prate konvoje i cuvaju biznismene...samo radi dobre love. Meni licno je osveta najveci motiv, dovoljno je samo da se setim pojedinih scena iz rata pa da se retvorim u zver, ali tad opreznost popusta...sto kod placenika nije slucaj, mislim da su oni najoprezniji...Fanatici su mozda najopasniji ali im je rok trajanja mali.
 
ali iz tog irana bi pobegli cim krene nizbrdo! a ono sto ode na kosovo za dzabe, to bi i ostalo,bez obzira na sve! dakle mi samo pricamo, o stepenu morala... nemoze covek koji je tu samo zbog para biti spremniji na veci rizik od nekog ko je na liniji, a iza 5km mu je kuca u kojoj su mu zena i deca!
 
ja sam u ratu video jednu neverovatnu stvar, i skroz po meni, a ja nisam psiholog , nelogicnu! najmanje su se svetili oni kojima je neko jako blizak stradao... prosto kao da vise nisu imali snage ni za sta! nekom kome su ubili dete,ili tako nesto... mnogo gori su bili oni koji su malo dalji rod! jel kod njih je bes pobedio tugu, a ne obratno!
 
***** pare kad je cast u pitanju!!!
U pravu je Zorrans83!
Evo sad da se ide u oslobadjanje Kosova(kao 99),sigurno bi isao kao i skoro svi moji prijatelji...
U irak mogu otici kad hocu za velike pare ali ***** to.
Tako ja bar razmisljam ali ima nas svakakvih,izdali bi i rodjenu mater za pare a kamoli drzavu i narod!!!
treba biti Obilic...
 
***** pare kad je cast u pitanju!!!
U pravu je Zorrans83!
Evo sad da se ide u oslobadjanje Kosova(kao 99),sigurno bi isao kao i skoro svi moji prijatelji...
U irak mogu otici kad hocu za velike pare ali ***** to.
Tako ja bar razmisljam ali ima nas svakakvih,izdali bi i rodjenu mater za pare a kamoli drzavu i narod!!!
treba biti Obilic...
 
nemam ti ja pojma ko je to....
ali ti spominjes silovatelje kao argument za rat.
a onda, ti isti silovatelji siluju tvoje zene i tvoju decu....
a onda, ti kazes is'o bi u rat sa irancima...

nesto je tu logika zaribala....
 

Back
Top