Partition Magic

Dedakus

Početnik
Poruka
24
U PM osmici sam stavio da mi uradi redestribute free space na dve particije sto je on i poceo da radi ali kod koraka 3/3 struja je secnula negde na 4% obavljenog procesa koju je PM nazvao moveing data posle toga kada sam upalio racunar trazio je da skenira disk D
i ja sam ga pustio a na ekranu je samo ispisivao da dodaje mislim ovo $0 nekom fajlu ne znam tacno kom i to je radio jako dugo. Kada se konacno sistem podigao na particiji D koja je dobila visak prostora u raspodeli podatci su bili tu ali slike su bile bele filmove nije mogao da pusti a pesma od Billy Idol-a je do pola svirala jednu pesmu od riblje corbe a od pola drugu to se desilo skoro sa svakom pesmom(samo razliciti izvodjaci) a kada bih pokrenuo exe fajlove na sekundu bi izbacio command promt i ugasio ga,kada bih pokrenuo zip i rar fajlove racunar bi mi prijavljivao greske. Svi podatci i tako pokvareni zauzimaju isto prostora koliko i pre samo ne mogu da se otvore.

Da li mogu nekako da spasim podatke jer su mi na toj particiji bili svi podatci koji su mi vredni.
 

Back
Top