Sex & Krpice

Kuckandra

Primećen član
Poruka
527
Vidi zatvorise mi prethodnu temu! Bilo? Izvinjavam se! Ajd' iz pocetka. (Ako je bilo - zakljucavaj!)

Dakle, sta mislite o halterima, podvezicama, mrezastim carapama, visokim stiklama itd. (pustite mastu da radi). Volite li da ih riba ima na sebi tokom odnosa ili vise volite majku prirodu?
 
ja da sam musko, verovatno bi mi bilo interesantnije da se kresnem sa devojkom dok jos ima nesto na sebi, nego bez icega. e sad, halteri ili nesto svileno ili...'bem li ga
rekla sam to jer je ova tema za momke , jel? mis'im, ne zelim ni jednog muskarca da zamisljam u podvezicama, halterima itd.
p050.gif
 
Kuckandra:
Vidi zatvorise mi prethodnu temu! Bilo? Izvinjavam se! Ajd' iz pocetka. (Ako je bilo - zakljucavaj!)

Dakle, sta mislite o halterima, podvezicama, mrezastim carapama, visokim stiklama itd. (pustite mastu da radi). Volite li da ih riba ima na sebi tokom odnosa ili vise volite majku prirodu?

ako joj je dobra keva ..volim :lol: ( majka priroda :roll: )
 
Kuckandra:
Vidi zatvorise mi prethodnu temu! Bilo? Izvinjavam se! Ajd' iz pocetka. (Ako je bilo - zakljucavaj!)

Dakle, sta mislite o halterima, podvezicama, mrezastim carapama, visokim stiklama itd. (pustite mastu da radi). Volite li da ih riba ima na sebi tokom odnosa ili vise volite majku prirodu?
da, da, daaaaaaaaaaa!
 
Zaista velika vecina muskaraca voli kad na nama ostane pokoja krpica, a posebno ako je to nesto supljikavo mrezasto, prozirno itd. Iako vise volim biti bez icega na sebi, nije mi tesko udovoljiti takvim bezazlenim zeljama.
 
Mislim da seksi odeca ne uzbudjuje samo muskarce vec i nama zenama doprinosi da se osecamo seksi... Volim lep ves,carapice... itd. Cinjenica je da se skoro svi muskarci loze na to.
 

Back
Top