Baterije

laa-laa

Aktivan član
Poruka
1.078
Pretpostavljam da imate iskustva sa različitim vrstama, znam i ja koje su najbolje, ali me zanima šta mislite o Phillips Ni-MH? Trebaju mi 4 komada, a nisam pri parama, pa su mi ove izgledale povoljno, nešto ispod 800din.
 
laa-laa:
Mene, u principu, zanima kakav je kvalitet Phillips baterija, pošto sam cijene već ispitala i uglavnom se kreću oko 250din po komadu. :)
Onda ih kupuj i nemoj puno da razmišljaš pošto cena igra glavnu ulogu. Izdržaće bar 800 punjenja, a do tada će valjda i situacija u budžetu da se popravi. :)
 
Našla i kupila Sanyo od 2100mAh za 800din. Vidjećemo kako će se pokazati.
Ono što me sada zbunjuje je to što ih moj punjač pri struji punjenja od 230mA puni +12h (Varta 57039 Compact Charger). Zar ne bi to trebalo ići brže?
 
Varta bi trebalo da na poledjini pakovanja ima tabelu koliko sati puni baterije kog kapaciteta. Po pravilu dve baterije se pune za duplo krace vreme nego chetiri. Dakle, ono shto ti je rekao prodavac to odmah baci u vodu, jer svaki Ciga hvali svog konja. Moj VARTA puni oko 560 min(preko devet sati) 4 komada od 2300mAh.
 
limunada:
znam...zato sto su odlicne...:) nisam rekla da su najbolje... za takvo tvrdjenje bi vec trebalo poredjenje sa drugim...:wink:


Imam jedne i znam da su odlicne,iako ne znam kakve su druge(mada za moje ne kazem da su najbolje ali znam da su odlicne).Nisam svestan besvesti.
 

Back
Top