posle duge veze

jelena1977:
Bice bolje sto me vise loze,
meni gore biti ne moze.
[i to nakon 9 meseci od kraja]
Pa kada ce to vreme da deluje konacno na mene?
Sitne stvari cine zivot lepsim...okreni se oko sebe...otvori oci...stani pred ogledalo i zapitaj se : Pa za koga? Zbog cega? Zapitaj se STVARNO, ne reda radi...Bokserska vreca pomaze...ako ne - ne daj se ipak...umri muski... :wink:
 
Vrijeme ne lijeci rane,vjeruj mi,lazu,znam po sebi. Nego ustani,digni glavu i reci sebi da niko nije vrijedan tebe. Izadji,kreci se,i shvatices da zivot ipak ide dalje. Nase je da odlucimo da li idemo sa njim,ili ga pustamo da prolazi pored nas...
 
Vrijeme ne lijeci rane,vjeruj mi,lazu,znam po sebi. Nego ustani,digni glavu i reci sebi da niko nije vrijedan tebe. Izadji,kreci se,i shvatices da zivot ipak ide dalje. Nase je da odlucimo da li idemo sa njim,ili ga pustamo da prolazi pored nas...
 
Volela bih da mogu nesto pametno da ti savetujem... :?

Svaka veza koja se rasturi, ostavlja tragove, ma koliko trajala...nemam pojma kako i koliko treba da prodje...I sama sam u slicnom problemu, te...evo, visim ovde i kad treba i kad ne treba...na neki nacin, mi i pomaze...srecno! :wink:
 
Razgovaraj sa ljudima...Budi sto vise u nekakvom drustvu.
To ce ti odvratiti misli od problema a neko drugi ce osvojiti tvoje srce ubrzo...
Sve u svemu, nemoj da se zatvaras, ostani sto otvorenija jer ces tako biti pristupacnija...
Sto rece Gandalf : "Zadrzi hrabrost u srcu i jasi u susret pobedi !!!"
 
eldarion:
Razgovaraj sa ljudima...Budi sto vise u nekakvom drustvu.
To ce ti odvratiti misli od problema a neko drugi ce osvojiti tvoje srce ubrzo...
Sve u svemu, nemoj da se zatvaras, ostani sto otvorenija jer ces tako biti pristupacnija...
Sto rece Gandalf : "Zadrzi hrabrost u srcu i jasi u susret pobedi !!!"

Gandalf verovatno nije okusio tu bol.
radim u advokatskoj kancelariji. Svaki dan se ubijamo od posla ( razvodi ).
Ja sam samo sekretarica, da ne bude zabune.
Na licnom planu sam u slicnoj situaciji i ne vidim izlaz. Kaze se vreme leci.
Znam. Koliko dugo ? Koliko mnogo dugo ?
 
Ja sam imala decka 5 godina i pre 5 meseci smo raskinuli,veruj da samo sama sebi mozes pomoci kao sto sam ja uradila,nisam razmisljala o njemu,izlazila sam i upoznavala ljude,i tek kad sam ostala sama shvatila sam sta sam sve propustila ovih godina.Toloko dabrih mesta za provod,ljudi puni energije,zezanje,uvek ces moci da nadjes nekog,pa mozda i boljeg jer svako ima nesto sto onaj predhodni nije imao.Tako da ne ocajavaj nego uzivaj u zivotu,suvise je kratak da bi ga trosili na gluposti.Vreme leci sve ali moras sama da se pobrines za to.UZIVAJ U ZIVOTU
 
Vasilisa Bg:
Gandalf verovatno nije okusio tu bol.
radim u advokatskoj kancelariji. Svaki dan se ubijamo od posla ( razvodi ).
Ja sam samo sekretarica, da ne bude zabune.
Na licnom planu sam u slicnoj situaciji i ne vidim izlaz. Kaze se vreme leci.
Znam. Koliko dugo ? Koliko mnogo dugo ?

Poenta je samo u odluci, a sve je na tebi...
A vreme leci brzo ako ga uzmes za saveznika, u protivnom, unistava te.
Ne uzimaj "zdravo za gotovo" ovo za vreme, i ti se malo potrudi...
Kljuc srece je u mislima !!!
 
jelena1977:
Bice bolje sto me vise loze,
meni gore biti ne moze.
[i to nakon 9 meseci od kraja]
Pa kada ce to vreme da deluje konacno na mene?

Bas zato sto se slicna pitanja ponavljaju cesto, citala sam na tu temu i naisla na par mesta na isti podatak, da zal za osobom s kojom smo raskinuli moze trajati od dva meseca do dve godine i da se sve to moze podvesti pod normalno.

Ali zasto da izgubis dve godine, kad znas da ces se kad-tad trgnuti iz toga i da ce naici novi i bolji.

Na tvom mestu ja bih pocela da podsticem zelju u sebi za nekim novim poznanstvom.

A nase zelje su cesto magicne, moze da se desi da u rekordnom roku privuces novu zanimljivu osobu u svoj zivot.

Druzi se. Cirkulisi. Bice to sve ok. :smile:

Ne podcenjuj ulogu vremena. Uskoro ces shvatiti da vreme leci sve.
 
Ma sve je to relativna stvar, a i dosta zavisi od coveka do coveka...Niko ti ne moze reci e dobro je ovo ovako ili e dobro je ono onako...U svakom slucaju najbolje je da sama nadjesh lek za svoje rane (bar ja tako mislim). p0z i sretjno ti bilo (:
 
hmm.. posle uge veze ..... znam kao to funkcionise i izgleda... hm.... 6 godina sam imal vezu ,, pa puklo ,,, samo hrabro i glavu goreb!!!! vjeruj mi vrijeme lijeci sve i onda kada se najmanje nadas ces se opet zaljubiti i bitit srcna kao nikada do sada!!!!! samo napred i hrabro |! :ok:
 
bar jednom covek sebi treba da da vremena da se upozna....da zna kako sebi da pomogne i kad mu je lose...sve je u samospoznaji.....a tugovanje je normalna emocija, istina ne prijatna, ali oplemenjuje....nauci da pomognes sebi...to je resenje.....
 
Ljudi kad se zaljube misle to je plafon..a svaka druga ljubav moze biti bolja ali treba je traziti..ako nekom treba duze vremena da odboluje to znaci da sve vreme misli na tog nekog i podgreva se na razne nacine..da ne misli brze bi ga zaboravio i ta tuga ne bi trajala toliko..uopste se ne slazem da se tada trazi svoje ja koje je prividno izgubljeno sa tim nekim..nego misli i dalje lutaju ka tom proslom i to ide u nedogled..ne daje se mogucnost nekom novom
 
Posle duge veze svi prijatelji i poznanici te pitaju, kako je X, šta radi, svratite nekad!
Moraš da se kriješ i ne izlaziš dok ne uspeš bez suza da odgovoriš "Raskinuli smo. Ne znam gde je ni šta radi. :)"
 
Ja sam nešto posebno što se više ne rađa.
Posmatraj sebe na takav način.
Zašto da patiš zbog nekoga,zašto neko ne pati zbog tebe?
Tvoje suze i neraspoloženje prouzrokovano raskidom nije vrijedno nikoga.
Glavu gore.
Život je pun lijepih trenutaka i sitnica koje ti znače mnogo više od tog raskida.
 

Back
Top