Kada biste saznali

VELIKI NOS

Početnik
Poruka
8
Ovo je samo za muskarce:
Recimo da ste jako-jako zaljubljeni u vacu curu, il nedavno ste ste ozenili.
Nakon 2-3 meseca doznate da se vasa cura ****** sa vasim komsijom, ili vasim prijateljem
Kako biste reagovali kada bi to saznali da vam je komsija ***** curu ili zunu pre nego sto ste je vi upoznali ?
Dal biste pozvali njegog bivseg jbaca na kafu, il veceru ?
 
Pa ako je opalio pre nego sto sam je upoznao, jbg sta da se radi... Aj komsija udji na kafu :) Ako bi se ispoostavilo da mi njih dvoje nesto rade u stanu dok ja nisam tu, uhhhhh.... e onda ne znam sta bi se sve desilo... Znam samo da bi se komsija vrlo promenio... Mozda bi cak promenio i agregatno stanje :)
 
Kalimer0:
Pa ako je opalio pre nego sto sam je upoznao, jbg sta da se radi... Aj komsija udji na kafu :) Ako bi se ispoostavilo da mi njih dvoje nesto rade u stanu dok ja nisam tu, uhhhhh.... e onda ne znam sta bi se sve desilo... Znam samo da bi se komsija vrlo promenio... Mozda bi cak promenio i agregatno stanje :)


Što ti je kriv komšija .... pre bih rekla da je kriva tvoja devojka/žena koja te vara.
 
VELIKI NOS:
Ovo je samo za muskarce:
Recimo da ste jako-jako zaljubljeni u vacu curu, il nedavno ste ste ozenili.
Nakon 2-3 meseca doznate da se vasa cura ****** sa vasim komsijom, ili vasim prijateljem
Kako biste reagovali kada bi to saznali da vam je komsija ***** curu ili zunu pre nego sto ste je vi upoznali ?
Dal biste pozvali njegog bivseg jbaca na kafu, il veceru ?

Ako ne smeta njemu sto bi meni smetalo.
 
Prvo se pobijete. Ne moze to tako, da se ne zna ciji je veci-pardon,-ko je jaci. Kada se umorite, zakljucite da je glupo da se bijete zbog ZENE. Onda odete zajedno u kafanu da se odmorite od tuce. Posle treceg piva zakljucite da je onaj drugi bash dobar ortak. Posle cetvrtog pocnete da se izvinjavate jedan drugom zbog batina. Zatim se izljubite i utvrdite da je ona ionako *****. Onda se oleshite do kraja i onako pijani spopadate zene po ulici i gde god stignete jer ste vec jedan drugom otvorili oci:SVE zene su *****! Posle se rastanete u sitne sate,pobratimljeni i nazivate jedan drugog pocasnom titulom:"KUME". Onda se uvucesh kod zene u krevet i kazesh:"Maco...." i tu dodje prekid filma umesto seksa jer zaboga, nisi ni ti fizikalac!!!
 

Back
Top