Skilled, Jun,Jul,Avgust 2006

Mi smo poslali septembra po novom.Dobili smo pre dva dana mail Notice of application, zamisli odusevljenja, kad ono spam.Kakav baksuz. :x
Imali smo super postarku pisma u redu svaki dan prodje u tacno vreme, a sada kao za inat promenili je, par pisama stiglo otvoreno,novi postar dolazi kad hoce :roll: a ja stalno gledam u sanduce.....
Pozdrav i tebi i molba za sve koji dobiju nesto da kazu. :)
 
grandic:
Ima li neko da je predao za Permanent Residence za Kanadu od juna do avgusta 2006, a da je dobio bilo kakav odgovor posle AOR ?
Ni na mailove ne odgovaraju u Becu u ambasadi.

Prijatelju Sinisa
Kao sto sam napisao na forumu Kanada...Mene su zvali telefonom i pitali da li imam pravnog zastupnika.Razgovor je kratko trajao ...ljubazni prevodioc je bio u pitanju.
Niko nema pojma da nesto kaze na tu temu tipa slicno iskustvo ili nesto.
Predao sam avgusta 06.
 
luis:
grandic:
Ima li neko da je predao za Permanent Residence za Kanadu od juna do avgusta 2006, a da je dobio bilo kakav odgovor posle AOR ?
Ni na mailove ne odgovaraju u Becu u ambasadi.

Prijatelju Sinisa
Kao sto sam napisao na forumu Kanada...Mene su zvali telefonom i pitali da li imam pravnog zastupnika.Razgovor je kratko trajao ...ljubazni prevodioc je bio u pitanju.
Niko nema pojma da nesto kaze na tu temu tipa slicno iskustvo ili nesto.
Predao sam avgusta 06.

E, stvarno nisam cuo da su nekog zvali telefonom i pitali ga nesto slicno, ali znaci da su ipak poceli da nas obradjuju, sto je dobro. Bar su nas uzeli u masinu. A ostaje nam samo da se naoruzamo strpljenjem i da cekamo...
Srecno tebi Luis i svima ostalima nama koji cekamo, cekamo,cekamo....

Sinisa.
 
e i ja sam jedan od njih da znas da su i mene zvali i isto pitali a od tada je proslo 2 meseca i ni glasa a ni zastupnik pojma nema kada ce biti nesto samo kaze uskoro a to moze da bude i 2 godine za njega je uskoro kad on ne ceka pozdrav luisu i svima koji se pate cekajuci kao imi
 

Back
Top