BLOKADA U KREVETU

princeza_paulina

Zainteresovan član
Poruka
263
Dugo sam bez decka, a pre nekoliko meseci sam upoznala jednog koji je vremenom poceo da mi ulazi pod kozu. Da se razumemo : on je mene hteo da upozna !!!!

Buduci da profesionalno saradjujemo ( a on je na izuzetno visokoj poziciji, pritom je jos i stranac) ja sam izbegavala njegove pozive na ruckove , vecere, pa onda vidjanja bilo kog tipa, da bi na kraju njegove poruke postajale sve direktnije, lascivnije, i teze za inorisanje ....

Da skratim pricu, mesecima se znamo, poslovno vidjamo relativno retko, a privatno komuniciramo dosta cesto, ....ali bez rezultata...

Onda me je jednom pozvao kuci na veceru, i zaista se potrudio da sve bude kao na filmu, ali i tada je bio dzentlmen, i ja sam vec pocela da mislim da sam mozda sve njegove poruke shvatila pogresno, .......

Zatim sam mu, vise u sali, predlozila da odemo van Beograda na vikend, on je to odmah prihvatio i sve organizovao.... i tu nastaje problem:

- ja nisam vise bila tako raspolozena za njega, jer je non-stop mob. telefonom komunicirao sa svojim mnogobrojnim prijateljicama (za koje sam ja znala da postoje, ali sam ocekivala da ce imati weekend off), to me je dosta obesharbrilo

- kad je trebalo da "obavimo situaciju" njegov organ nije hteo da saradjuje :(, i on mi je prebacio da je to jer sam ga suvise dugo coolirala, .....?

Ja sam se osecala ocajno, prvo zbog tih devojaka, a onda i zbog toga, ... posle je sve islo lakse, bolje, ali meni je ostao taj gorak ukus u ustima, ....

Bila sam toliko nesrecna da nisam mogla sa njim ni da pricam o tome, ....

Jos uvek se nismo videli, da to raspravimo.

Ja bih zelela da cujem i od vas: jesam li ja kriva za to sto se nije moglo onako kako je trebalo?
 
Keeper:
nisi ti kriva shto organ nije hteo da saradjuje, otkud je organ znao da ti odugovlachish kad je svo vreme bio u gacjama. to shto su njih dvojica u svadji nije tvoj problem.

Naravno da je ovo samo pretpostavka, ali mislim da njih dvojica nisu bas u svadji, .... tako se bar suska po gradu..... :)

Da li je ok preporuciti vijagru nekome ko nema jos ni 30 god?
 
Pa morao je na nekog da prebaci krivicu što mu se nije digao, a ti si mu bila pri ruci. To što si ga kulirala je zapravo samo trebalo da podspeši njegovu želju ... no, dobro .... Lakše je uvek kad mislimo da je neko drugi kriv za naše probleme.
 
Ma ja sam ti spijun.....neznas....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_26.gif
 
alya:
Jel se on tebi uopste dovoljno svidja.... :confused: ..nesto ne delujes zagrejana...


Pa jesam zagrejana, ali bih zelela da zadrzim tlo pod nogama. E sad, posto je on vec takav playboy, a ja se nesrecnica zaljubim na rukoljub, nametnula sam distancu da se "kao " sacuvam. Al oces, .... evo me na forumu, razlazem ga u stinta crevca, pitam se hoce li se medju nama stvari vratiti bar na onaj flert od pre ovog vikenda. Pitanje je da li se ja njemu svidjam?

Ponekad pomislim da se ne bi skoro pola godine motao oko moje suknje ako to nije tako, a onda se setim vikenda , svih tih sms porukica, i tuznog ishoda toliko dugo ocekivanog spektakla.

Cele prethodne nedelje nisam ni spavala ni jela od uzbudjenja.

Naravno da mi se svidja. Opasno!!!!
 
Ajoj...pa sta onda komplikujes...svidja ti se, ocigledno i ti njemu dok te juri....nije mogao jadan prepo se al ti nije smeo priznat....pa kao oladio se...balbala...

Sacekaj da se javi....onda se resi tih brigica kako mu nije stalo ( primeti se to ), onda se opusti i uzivaj....

Ne filozofiraj....
 
alya:
Ajoj...pa sta onda komplikujes...svidja ti se, ocigledno i ti njemu dok te juri....nije mogao jadan prepo se al ti nije smeo priznat....pa kao oladio se...balbala...

Sacekaj da se javi....onda se resi tih brigica kako mu nije stalo ( primeti se to ), onda se opusti i uzivaj....

Ne filozofiraj....


Pa neće joj se javiti, s'obzirom da ga je živi blam što mu je ''drug'' zakinuo. Čekaće da se ona njemu javi ... ali ni to nije strašno, ako joj se dopada. Slažem se da treba da reše to - pa makar i na njenu inicijativu. Bolje je rešiti, nego živeti u nedoumici.
 
princeza_paulina:
Naravno da je ovo samo pretpostavka, ali mislim da njih dvojica nisu bas u svadji, .... tako se bar suska po gradu..... :)
mani se ti tih shushkanja po gradu, mogu i ja da napravim pred nekim ko pojma nema da mi je svaka zhenska koja me zove neka shvalerka.

da je tol'ki yebach ko shto izgleda dig'o bi mu se josh kako. :)
 
Pa nista, covek je "profesionalni sportista", ti si mu bila jos jedna stopostotna prilika za zgoditak, ali promasio je citav gol sa manje od 5 (centi)metara... Tipicno za strance koji rade kod nas, nije im dosta sto su puni para, uspesni, yebaci, zavodnici, nego moraju i da nas ponizavaju. (K'o ono kad navale Švedžani u avgustu) Ako ne zavisis profesionalno od njega i ako se nisi vec toliko nalozila da si postala jedan od njegovih "privezak" ribica, odyebi ga najstrasnije. To ti je tipicna muska drolja.

Haug.
 
Zavisi koliko dana je proslo od tog susreta....ako se vec par dana nije javio, moze i ona, da se javi,...ako se nije javio dan, dva...mozda da saceka?...da on malo razmisli i...

Jel nekako...ako se ona njemu zaista svidja...on ce pokusati da razgovara i pokusa ponovo, sem ako je zaista neki plasljivko i strasno mu neugodno...

Neznam ja nebi odma navaljivala, jer ce verovatno da je izbegava..pretpostavljam...ipak ona moze najbolje, da proceni kako i sta....
 
Zex:
Pa nista, covek je "profesionalni sportista", ti si mu bila jos jedna stopostotna prilika za zgoditak, ali promasio je citav gol sa manje od 5 (centi)metara... Tipicno za strance koji rade kod nas, nije im dosta sto su puni para, uspesni, yebaci, zavodnici, nego moraju i da nas ponizavaju. (K'o ono kad navale Švedžani u avgustu) Ako ne zavisis profesionalno od njega i ako se nisi vec toliko nalozila da si postala jedan od njegovih "privezak" ribica, odyebi ga najstrasnije. To ti je tipicna muska drolja.

Haug.

O yea...bash sam se pitala ko ce prvi da poshalje iskren post...U pravu si Zex... :wink: :)
 
A ako nastavis da ga kuliras jako, pa jos ako se on stvarno lozi na tebe, mozda te i ozeni za koju godinicu... Samo da povali jos onih 1000 zenskica i smirice se, mozda se i zakune u to :twisted:
 
alya:
Zavisi koliko dana je proslo od tog susreta....ako se vec par dana nije javio, moze i ona, da se javi,...ako se nije javio dan, dva...mozda da saceka?...da on malo razmisli i...

Jel nekako...ako se ona njemu zaista svidja...on ce pokusati da razgovara i pokusa ponovo, sem ako je zaista neki plasljivko i strasno mu neugodno...

Neznam ja nebi odma navaljivala, jer ce verovatno da je izbegava..pretpostavljam...ipak ona moze najbolje, da proceni kako i sta....


Ma javio se on meni vec sutradan, manje vise poslovno, pa prekosutra opet, samo se ova poslednja dva dana nismo culi ( desavalo se da prodje i po 10 dana) ali, nema insistiranja na susretu.

Za njegove akcije po gradu nisam cula od njega, vec od svojih prijatelja koji su mi to rekli u zelji da me zastite.

Da li je moguce da smo oboje u svojim galavama snimili neki super wow film o tome kako ce to izgledati, pa nas je to blokiralo???????

I napominjem, posle toga je bilo bolje, pa jos bolje, .....ali ja nisam mogla da dam sve od sebe ( jer je taj telefon neprestano primao porukice) ...... i ZNAM da nije bilo onako kako je moglo i trebalo da bude, ....i kakko se ,valjda, i ocekivalo :(
 
NatasaNatasa:
Pa problem jeste što se ona naložila i što sebe ne doživljava kao ''privezak'' ... ne vidim šta je tu Žeks iskreno rekao ... sem indirektnog šovinističkog zaključka

Natasha...kada se mushkarcu svidja devojka...a pritom se ne radi o nesigurnom mushkarcu (izvela zakljuchak na osnovu par rechenica)...onda problem lezi u drugim stvarima....
Ja jesam inache sanjalica, i dalje se trudim da verujem u bajke, ali neke stvari su nekad ocigledne...jbq...
Da ja ne bi ovde pametovala, jer nisam mushko...iako mi je poznat vrlo taj mehanizam koji spominje ova devojka (bivshi je bio nekada vrlo opshiran u periodima raskida ...sa pravdanjem)...Neka se javi neki hrabri mushkarac ...pa nek objasni...eto...ja sad odoh...pozz... :)
 
Butterflies And Hurricane:
O yea...bash sam se pitala ko ce prvi da poshalje iskren post...U pravu si Zex... :wink: :)


Nazalost, to i jeste opcija o kojoj najvise razmisljam..... :)

Naravno, nisam bas toliko glupa da se upustim u akciju sa nekim od koga profesionalno zavisim.

Al, kao i svaka zena, ne mogu da ne pomislim da mozda bas ja, .........
 

Back
Top