KAKO OPROSTITI SEBI

Vezano za ono gore, da objasnim.. ponekad mi zene pisemo vise sms, vise izlivamo emocije, vise trazimo da razgovaramo o vezi, vise zovemo fonom, neke cak i kupuju vise poklona nego oni nama, uopste vise mislimo dnevno na njih nego oni na nas.. Muskarci nisu sposobni da se u istoj meri fokusiraju na vezu kao zene. I normalno je sto se mi na kraju veze osecamo ponekad opljackano, jer nema te zene koja nije pruzala bar jednom u zivotu vise nego sto je dobijala. Naravno ima i s muske strane takvih prica, ali cesce su kod nas zena. To je moje misljenje. A to sto si pruzila puno, to ce ti se vratiti kroz zivot umnozeno. Neko ti je ovde vec rekao da napises neposlato pismo u kojem ces izliti bes, tugu, strah, zaljenje, itd., ja to smatram odlicnom idejom i to zaista pomaze..
 
gossca:
Vezano za ono gore, da objasnim.. ponekad mi zene pisemo vise sms, vise izlivamo emocije, vise trazimo da razgovaramo o vezi, vise zovemo fonom, neke cak i kupuju vise poklona nego oni nama, uopste vise mislimo dnevno na njih nego oni na nas.. Muskarci nisu sposobni da se u istoj meri fokusiraju na vezu kao zene. I normalno je sto se mi na kraju veze osecamo ponekad opljackano, jer nema te zene koja nije pruzala bar jednom u zivotu vise nego sto je dobijala. Naravno ima i s muske strane takvih prica, ali cesce su kod nas zena. To je moje misljenje. A to sto si pruzila puno, to ce ti se vratiti kroz zivot umnozeno. Neko ti je ovde vec rekao da napises neposlato pismo u kojem ces izliti bes, tugu, strah, zaljenje, itd., ja to smatram odlicnom idejom i to zaista pomaze..

Moja prica... :cry:

Mada, da ne gresim dusu, bilo je i obrnuto...eh...kad srce ne bira ( kako pateticno, jbg)! :roll:

Rekoh vec negde...meni je pisanje uvek bilo i mama i drugarica i najbolji drug i crkva i psihijatar...od malena...uvek sam bila pismenija, no usmena, ali odjednom... :roll:

Napisala sam svasta...ali, jednostavno, sada...dal' me uhvatilo nesto, a sta je to, nemam pojma...cudno mi je i nepoznato...naprosto, ne mogu o ovome i Ovome da napisem ni rec...ni poslato, ni neposlato...vrag ce ga znati sta mi se desava...totalna blokada inspiracije...sem ovuda, sto se ne racuna zapravo! :roll: :confused:
 
Nema mesta prastanju samoj sebi,dakle,u svakom trenutku smo cinile kako smo smatrale da je najbolje...ne treba,zaliti,dakle vredelo je svakog atoma snage,iako je mozda bilo bezuspesno,jer bi kajanje bilo vece da nista nije pokusano...
Dakle,neko to od gore vidi sve........nije sramota saginjati se,nego ne pokusati ustati posle toga...
 

Back
Top