TRUBACHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

MinM_4Life:
naucio bi da ih cenis da odes na neko vreme iz Srbije... :lol:
a kao te ciganije nema u sad-u a,oni su kao srbi e.........i retardirani majmun bi mogao da nauchi da svira ona govna koja oni valjaju....bem`ti taj patriotizam....meni goveda dolaze redovno jednom nedeljno pod prozor,gadjam ih chime stignem,neki ih polivaju vodom,a neki eto bacaju pare:|....a znam valjda shta je muzika,a to je katastrofa jedna.....
 
Idem vec nekoliko godina I uvek placm sto moram da se vrtim nazad. . .

pa dobro kako ko... meni je moj Novi Sad ipak najlepsi!! Citiracu Djoleta:
Bio sam, kud sve nisam, vise ni ne znam 'di sam
vid’o sam sve kojesta, bedu i sjaj
Varosi ima, sto da gresim dusu,
boljih i lepsih
al’ samo jedna je, shvac'as",
varos u koju se vracas.


Sreco ne lupetaj. Izadji malo do sveta i poslednje sto ce ti pasti na pamet ce biti srbija.

kao sto vidis napisala je "odavde" tako da mozes zakljuciti samo jedno! Razmisli malo. 8-)


@ giselle - hvala lepo... Gastabajterri :lol: :lol: :lol: :lol: Dobra si!!
@Lana M. - pa o tome ti pricam...
 
. . .:
Sreco ne lupetaj. Izadji malo do sveta i poslednje sto ce ti pasti na pamet ce biti srbija.
joj samo mi ti ne prichaj o svetu k'o BOGA TE MOLIM!!!!!
shta mislish zashto bih stavila u komentaru "KAD SE VRATIM"
jedna stvar koja strashno nervira, svi ste mi vi pametni dushice moje, al' ako bash hoces da stavsih neki komentar POGLEDAJ PRVI POST U TEMI!!!!
 
MinM_4Life:

pa dobro kako ko... meni je moj Novi Sad ipak najlepsi!! Citiracu Djoleta:
Bio sam, kud sve nisam, vise ni ne znam 'di sam
vid’o sam sve kojesta, bedu i sjaj
Varosi ima, sto da gresim dusu,
boljih i lepsih
al’ samo jedna je, shvac'as",
varos u koju se vracas.




kao sto vidis napisala je "odavde" tako da mozes zakljuciti samo jedno! Razmisli malo. 8-)


@ giselle - hvala lepo... Gastabajterri :lol: :lol: :lol: :lol: Dobra si!!
@Lana M. - pa o tome ti pricam...
Lep je NS, to ne sporim. Ali mi oni divljaci u NS nisu bas lepi (oni koji doju sa nekog brda pa mise da su face ako voze neku polovnu sklopociju koja nije ni presla tehnicki, a i krs oni napaljenih maminih i tatinoh sinova). . . Pa stoga biram ono sa one strane atlantika ;)
 

Back
Top