KAKO DA PRIZNAM NAJ ORTAKU DA SAM ZALJUBLJENA U NJEGA?

marlen_kini:
Mislila sam da to meni ne moze da da se desi, ali se desilo... zaljubila sam se u druga, najboljeg, i ne znam da li da mu priznam, i kako.... dugo se druzimo, i jako se bojim da ne pokvarim ovo sto vec imamo, ali moja osecanja su postala previse jaka.... sta da radim? :cry: :-? :idea:
Meni se to isto desilo samo sto se zavrsilo tragicno.Ja sam mu rekla da mi se on svidja a on je rekao da nista ne oseca prema meni.Od tad smo se manje druzili.Izbagavali smo se a onda smo poceli da se svadjamo i to redovno.Evo malopre smo se svanjali preko telefona....I posle tolikih svadja jednostavno prestanes da gotivis tu osobu....Zgadi ti se :???:

Ja mislim da bi trebalo to da mu kazes zato sto ces ti sve vise hteti da budes sa njim i na kraju vise neces moci da izdrzis a kad budes pricala sa njim znaces na cemu si... :)
 
pacer:
To to samo bani jedan dan kod njega i reci "Ae da se smuvamo" :D :D
Sacekaj malo, mozda te prodje, a ako ne idi polako, nagovesti mu nesto pa vidi kako reaguje itd.

devojcica gori od ljubavi a ti joj kazes da ceka mozda je prodje. da joj se samo svidja pa ajde moze da saceka ali brate ovo je ljubav ili mozda ona nije sigurna da li ga voli ili je samo privlaci ako je samo privlaci onda treba da ceka a ako je sigurna da ga voli treba da mu kaze.
 

Back
Top