VAŠ ŽIVOTNI PROBLEM BROJ 1

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Koji biste problem označili kao trenutno najznačajniji u vašem životu?

Ja imam problm sa nedostatkom vremena. Ne znam da li je to zato što mnogo hoću, ili je to u današnje vreme jednostavno normalno, ali mnogo mi je kratak dan.

PS: Problemi sa parama se podrazumevaju. Svima bi nam dobro došlo više para.
 
nemam problema trenutno sa parama....ko patak dača sam sa biserom u školjci... al imam problem sa stalnim poslom, meni je to "stalno" fiksacija : )....sve ostalo .....što se tiče posla je baš ono što volim...nemam problema ni sa vremenom.......nedostatak vremena se tiče baš organizacije...ili kad se "uvališ" u nenormalno mnogo obaveza..........što znači da slabo možeš da ispratiš svoje precenjene organizacione i ostale potencijale...
 
Од којих?

Размишљам, размишљам...и нешто не могу да одаберем један проблем....а од многих ситних проблема ни један ми није нешто животно битан...

Можда будућност садашње емотивне везе.....ни сама не знам шта желим у вези са тим...:roll: Упадам у различите фазе смењивања емотивног и рационалног приступа будућности те везе....и све ме то збуњује....
Ето!
 
Hellen:
Можда будућност садашње емотивне везе.....ни сама не знам шта желим у вези са тим...:roll: Упадам у различите фазе смењивања емотивног и рационалног приступа будућности те везе....и све ме то збуњује....
Ето!

Opusti se, teta elena.. bas nas briga sta ce biti, vazno je da nam je sad lepo.. rasudjivanjem mozemo samo sve pokvariti
 
najveci... hm, nestrpljiv sam da se skinem sa grbace kao student i krenem da zaradjujem, tj trosim, da budem precizniji, vise nego sada. Znaci jos 2 god max. Smatram da cu onda ovaj drugi problem koji imam resiti, a to je ne zamenjiva potreba za nekom hot chick da da smisao svemu, onako kuchkasta, pomalo uobrazena, nafurana i hiperaktivna... e ako tada ne budem imao to, recicu si, "dzaba si krecio" :)
 
shaddow:
Koji biste problem označili kao trenutno najznačajniji u vašem životu?

Ja imam problm sa nedostatkom vremena. Ne znam da li je to zato što mnogo hoću, ili je to u današnje vreme jednostavno normalno, ali mnogo mi je kratak dan. :(

PS: Problemi sa parama se podrazumevaju. Svima bi nam dobro došlo više para. ;)


pa ga josh malo skratish na forumu ;) :)
 
Ovo je veoma ambiciozno pitanje... zivotni problem broj jedan?
To znaci da se odnosi na ceo zivot, neki opsti problem... xmmm... a onda opet namece obavezu da to bude nesto veliko i ozbiljno. Jako velika odgovornost za mene na prazan stomak... a i na pun.

Pa mogu da kazem sta me trenutno muci, ali ja o tome nista nisam znala ranije...

Mozda je moj najveci zivotni problem to sto imam pogresno drzavljanstvo. Moj zivot nikako nije los, ali sigurno bi bio mnogo lepsi da je i moj pasos lepsi (a ovde ne mislim na moju sliku koja btw i nije neka).
 
moj problem je moj posao,stres koji nosi i direktoricu koju nosi sa sobom
znaci to je stres da ne mozete da zamislite,da sam ja pocela histericno da se smejem kad ona npr posece prst do kosti i to ispred nje,ne mogu cak ni da se suzdrzim
e sad ce sedou da kaze "a sta ti mislis kako moze da se resi taj problem?" e pa na duge staze znam ali sad trenutno ne mogu da mislim
 
Hellen:
Од којих?

Размишљам, размишљам...и нешто не могу да одаберем један проблем....а од многих ситних проблема ни један ми није нешто животно битан...

Можда будућност садашње емотивне везе.....ни сама не знам шта желим у вези са тим...:roll: Упадам у различите фазе смењивања емотивног и рационалног приступа будућности те везе....и све ме то збуњује....
Ето!

Seks sa garancijom.....
 

Back
Top