ALBINO TIGRICA

devilyna

Početnik
Poruka
3
Cao!!

Interesuje me da li neko zna gde u Beogradu moze da se kupi albino tigrica, bilo kojeg pola. Znaci, bela sa crvenim ocima. :twisted: Nekada davno sam videla primerak, ali ne u beogradu, tako da nisam sigurna da li se uopste moze nabaviti. :confused:

Nisam nesto u toku ni gde se nalaze prodavnice koje prodaju bas kucne ljubimce, jer sve koje sam pomocu pretrage nasla na internetu prodaju samo hranu i opremu.

Planirala sam papigicu da kupim negde krajem meseca, jer cekam da mi stigne kavez.

Tako da, ako je neko cuo za radnju, bilo koju gde se prodaju pticice, ili ako je cuo za to gde se moze nabaviti ova crvenooka tigrica, molim vas za bilo koji podatak o tome!!


HVAAALLLAA!!!
 
Ево, ја имам албино тигрицу, са све црвеним окицама! И много је слатка.
А набавила сам је на Земунској пијаци, само не знам колико познајеш Земун, па да видимо како да ти објасним у ком је делу те пијаце.

Eво и моје "албинке"!

 
E, preslatka je!!!

ne poznajem bas zemun, ali moje dve koleginice kazu da znaju, tako da mozes slobodno da mi das neke odrednice. Da li je to neki pet shop ili sta? Nadam se da imaju jos neku na prodaju :p svidja mi se sto je posebna i mislim da bih tesko kupila neku drugu ako to nemaju. Mada sam ih cuvala puno i sve su bile jako privrzene i inteligentne i vesele. Mislim da nema boljeg ljubimca za mali stan!

e hvala ti puno, ulepsala si mi dan!!! :-D :-D :-D :-D
 
Ево овако:

реци другарицама да је то у делу Земунске пијаце кад се уђе у Змај Јовину улицу, а ту је и Мадлеаниум (опера), па кад се скрене десно на пијацу, иде први ред тезги, иза њих дођу као неки зидани објекти, у једном од тих објеката је и тај човек који држи те папигице и рибице, човек јако води рачуна о набавци тих птица, поред је нека цвећара, објекат је онако дугуљаст. Немојте да идете у други део пијаце, кад се пређе Господска, него у овај део код СУП-а Земун. Ако нешто не буде јасно, реци, па да се искомбинујемо или да мало боље објасним. Пошаљи неку другарицу да провери да ли тренутно има тих белих папагаја.
Поздрављам те!
 
e super je objasnjenje, koleginice su mi objasnile gde je to. Mozda vec danas odem tamo da proverim. ako budem nasla, bice predivno, to mi je davnasnja zelja:))))

i tako, javicu kako je proslo, mada su mi one sad rekle da tako nekih radnjica ima na svakoj pijaci, pa ce se valjda naci negde neka sa crvenim ocima...

puno,. puno hvala jos jednom i uzivaj u svojim malim papagajcicima :wink:
 
Нема на чему, драго ми је да сам ти помогла и надам се да ћеш наћи баш таквог папагаја. А ако не, замоли тог човека да ти да број моб. телефона да провераваш када ће набавити или ти дај свој број па да ти он јави. Тог човека знамо већ дуже време, и знамо да стварно брине о тим птицама и набавља их од једног узгајивача који их гаји с` љубављу. У то сам се уверила када сам их узела и видела да се уопште не плаше. Врло брзо сам почела да их пуштам (обоје) и да их навикнем да ми једу из руке. А то је знак да их је неко већ навикавао на руке, тачније, да се баш бавио њима.
 

Back
Top