Uskoro pocinje novi rat sa Siptarima

White Knight:
i znaci da po tebi mi srbi trebamo prihvatiti da nova granica srbije bude negde na kopaoniku, malo iznad hotela Grand i Suncani Vrhovi? Da pancicev vrh i pola skijaskih staza ovog naseg turistickog centra bude deo velike albanije? Pa ti to prihvati kao musliman, tvoj problem - no mi Srbi to nikada necemo prihvatiti i dok smo zivi zivecemo za to da oslobodimo ono sto mislimo da nam pripada.


To ti je realnost, prihvatio ti to ili ne! Odluka je doneta jos 1999. godine, a direktni krivac za sve to je bivsi velikosrpski i nacionalisticki rezim, predvodjen Milosevicem....
E, sada sto cemo za spust niz padine Kopaonika koristiti pasos, ja zbilja nisam kriv....
Ionako je mnogo bolje skijanje u Sloveniji ili Austriji... :roll:
 
analiticar:
To ti je realnost, prihvatio ti to ili ne! Odluka je doneta jos 1999. godine, a direktni krivac za sve to je bivsi velikosrpski i nacionalisticki rezim, predvodjen Milosevicem....
E, sada sto cemo za spust niz padine Kopaonika koristiti pasos, ja zbilja nisam kriv....
Ionako je mnogo bolje skijanje u Sloveniji ili Austriji... :roll:

A nije za to kriv velikoalbanski i nacionalni separatisticki pokret pod vodjstvom Rugove,Tacija i ostalih
 
analiticar:
To ti je realnost, prihvatio ti to ili ne! Odluka je doneta jos 1999. godine, a direktni krivac za sve to je bivsi velikosrpski i nacionalisticki rezim, predvodjen Milosevicem....
E, sada sto cemo za spust niz padine Kopaonika koristiti pasos, ja zbilja nisam kriv....
Ionako je mnogo bolje skijanje u Sloveniji ili Austriji... :roll:

covece mene uopste ne zanima ko je krivac, ja ti samo kazem da mi nikada necemo prihvatiti da siptari zapisavaju nasu zemlju.... a ti hrvat, si provaljen tako da se dzabe foliras da si srbin. moras malo bolje nauciti srpski , da bi foliraza mogla da ti prodje u Srbiji se kaze UOPSTE a ne UOPCE.
 
analiticar:
To ti je realnost, prihvatio ti to ili ne! Odluka je doneta jos 1999. godine, a direktni krivac za sve to je bivsi velikosrpski i nacionalisticki rezim, predvodjen Milosevicem....
E, sada sto cemo za spust niz padine Kopaonika koristiti pasos, ja zbilja nisam kriv....
Ionako je mnogo bolje skijanje u Sloveniji ili Austriji... :roll:

rata nece biti, al' ovo mi je bas zapalo.... ti si neki wanna be snob? :roll:
 
White Knight:
covece mene uopste ne zanima ko je krivac, ja ti samo kazem da mi nikada necemo prihvatiti da siptari zapisavaju nasu zemlju.... a ti hrvat, si provaljen tako da se dzabe foliras da si srbin. moras malo bolje nauciti srpski , da bi foliraza mogla da ti prodje u Srbiji se kaze UOPSTE a ne UOPCE.

Proteraces 2000000 Albanaca iz sopstvenih domova mozda???? :roll:
Ili ces primeniti Srebrnicki scenario??? :shock:
 
White Knight:
A evo i kako.

U Aprilu se odrzava sednica SB UN na kome ce Amerika pokusati da progura ahtisarijev plan. Ako to prodje Kosovo postaje nezavisna drzava, ako ne prodje zbog ruskog veta onda skupstina Kosova proglasava unilateralno nezavisnost i dolazi do priznanja "pojedinacnih drzava".

U obe varijante nakon toga, "premijer Ceku" izdaje naredjenje novoj "vojsci Kosova" da zauzme sve granice i granicne prelaze "Drzave Kosovo". Siptarska vojska krece pre svega ka severu Kosova i dolazi do novog genocida nad preostalim Srbima, njihovog ubijanja i proterivanja.

Siptari na Kosovu ubrzano sprovode mobilizaciju, a mobilizacija trupa se sprovodi i kod siptara u Makedoniji.

Sad glavna nepoznanica u svemu jeste sta ce uraditi drzava Srbija. Da li cemo braniti nas narod ili cemo ga prepustiti toj zloj sudbini. Ako ga budemo branili, dolazi do zaostravanja odnosa sa drzavama na zapadu , pre svega sa Amerikom i EU, mozda i nekih sankcija, a ako ga ne budemo branili , Srba na Kosmetu vise nema, siptarska vojska izbija na novu granicu prema Srbiji koja se od tog trenutka nalazi na Kopaoniku na Pancicevom vrhu (koji inace administrativno pripada teritoriji Kosova).

Agim Ceku je vec u svom intervjuu jednom upozorio Srbe sa severa, da se ne suprostavljaju "organima drzave Kosovo" , i da ne pokusavaju da podele Kosovo ili ce proci kao i Srbi u Hrvatskoj.

U svakom slucaju rat (oruzani sukob) - je neminovan i po mojim predvidjanjima do njega ce doci u maju verovatno, a najkasnije u junu mesecu.

Ovaj put bih skrenuo na jedan od mnogih prpousta u uvodnoj reči:

Po čemu autor zaključuje da ćemo opet imati problem sa svetom?

(dužnost moderatora je da usmeri temu ako se skrenulo u cilju postizanja pravilnog odgovora a ne "uticaj na neistomišljenike" kako neki vole da kažu kada im ponestanu argumenti)
 
Torrente-BG:
Mada ja sam vise da upotrebimo hrvatski scenario i hrvatsko jasenovacki.

Ustashka ideologija je zlocinacka od samo svog formiranja i nju niko, nikada vise ne bi smeo ni pomisliti da je upotrebi...Dok ljudi govore o mogucnosti reprize mira na ovim prostorima nece biti..... :shock:
A ja ako mogu da budem Hrvat od oca i majke Srpkinje i pored toga sto sam vernik SPC- onda sam Hrvat! :shock:
 
analiticar:
Ustashka ideologija je zlocinacka od samo svog formiranja i nju niko, nikada vise ne bi smeo ni pomisliti da je upotrebi...Dok ljudi govore o mogucnosti reprize mira na ovim prostorima nece biti..... :shock:
A ja ako mogu da budem Hrvat od oca i majke Srpkinje i pored toga sto sam vernik SPC- onda sam Hrvat! :shock:


Ne ne ne...
Možete biti Srbin katoličke veroispovesti tu crkvenu ujdurmu kod nepismenog naroda sa 4 razreda osnovne škole teško je razbistriti.
Naime u dokumentima piše nacionalnost, a veroispovest je opcoion i nebitan podatak za širu javnost.
Može Srbin da bude i budista ako hoće ali to nema veze sa Izrailjskom tekovinom
 
Iron Lord:
Ovaj put bih skrenuo na jedan od mnogih prpousta u uvodnoj reči:

Po čemu autor zaključuje da ćemo opet imati problem sa svetom?

(dužnost moderatora je da usmeri temu ako se skrenulo u cilju postizanja pravilnog odgovora a ne "uticaj na neistomišljenike" kako neki vole da kažu kada im ponestanu argumenti)


po tome sto nas holbruk upozorava da cemo "snositi posledice" ukoliko ne prihvatimo nezavisno kosovo . logicno je da ako mi to ne prihvatimo neke posledice snosimo u odnosima sa drzavama koje tu nezavisnost guraju i sprovode. Zar ne?
 
Holbruk nema funkciju, ali je on americki izaslanik za Balkan i svoje stavove izrazava u glasilu americke vlade Washington Post. Sto znaci da su njegovi stavovi automatski i stavovi americke vlasti cim mu je dozvoljeno da iste objavi u listu koji je glasilo americke vlade.

Nego mene interesuje, vase misljenje, sa kojim su razlogom rasporedjene ove nase specijalne antiteroristicke jedinice uz granicu ka okupiranom delu Srbije, ako nikakvih sukoba nece biti?
 
analiticar:
To ti je realnost, prihvatio ti to ili ne! Odluka je doneta jos 1999. godine, a direktni krivac za sve to je bivsi velikosrpski i nacionalisticki rezim, predvodjen Milosevicem....
E, sada sto cemo za spust niz padine Kopaonika koristiti pasos, ja zbilja nisam kriv....
Ionako je mnogo bolje skijanje u Sloveniji ili Austriji... :roll:


Mrzim te. Ne mogu da podnosim tvoje antisrpske izjave. Ti definitivno nisi Srbin. Srbina uporediti sa nacistima samo moze jedan PRAVI Nacista, da bi na taj nacin omalovazijo masovno fabricki organizovano ubijanje deca, zena i ostalih ljudi.
hrvati i siptari su ponosni sto su bili uz naciste u drugom svetskom ratu.
 
Iron Lord:
Ovaj put bih skrenuo na jedan od mnogih prpousta u uvodnoj reči:

Po čemu autor zaključuje da ćemo opet imati problem sa svetom?

( dužnost moderatora je da usmeri temu ako se skrenulo u cilju postizanja pravilnog odgovora a ne "uticaj na neistomišljenike" kako neki vole da kažu kada im ponestanu argumenti)

Ахам......само да проверим да ли сам добро схватио, мали ми IQ, значи:

1. дужност је модератора да усмери тему (ако се скренуло)

2. у циљу правилног одговора



a037.gif




 
Analiticar je Albanac - to je vise nego ocigledno. Ikona koju je nasao na google-u je cinizam. Hrvatski akcenat je znak da voluntira za Vetona Suroija. Jeftin defitizam. Ima ovakvih koliko ocete na forumima.
Sto se tice teme.
Ulozila, ne ulozila veto Rusija, Albanci ce napasti Mitrovicu. Posle marta 2004 Nato je obecao Tadicu da ce braniti Srbe na Kosovu. Pitanje je da li ce se NATO komfrotirati sa Albancima? Ja neznam, jer su i oni upali u ove glupe situacije. Ali sam siguran da ako Srbe ne odbrani KFOR da ce Srpska vojska (ma kakva bila) umarsirati na Kosovu. Nazalost, bice proterivanja, ciscenja i ubijanja. A ni Albanci valjda ne ocekuju da im dele bombone posle svega.
Napominjem da sam laik- ovu su samo neke moje prognoze
 
White Knight:
A evo i kako.

U Aprilu se odrzava sednica SB UN na kome ce Amerika pokusati da progura ahtisarijev plan. Ako to prodje Kosovo postaje nezavisna drzava, ako ne prodje zbog ruskog veta onda skupstina Kosova proglasava unilateralno nezavisnost i dolazi do priznanja "pojedinacnih drzava".

U obe varijante nakon toga, "premijer Ceku" izdaje naredjenje novoj "vojsci Kosova" da zauzme sve granice i granicne prelaze "Drzave Kosovo". Siptarska vojska krece pre svega ka severu Kosova i dolazi do novog genocida nad preostalim Srbima, njihovog ubijanja i proterivanja.

Siptari na Kosovu ubrzano sprovode mobilizaciju, a mobilizacija trupa se sprovodi i kod siptara u Makedoniji.

Sad glavna nepoznanica u svemu jeste sta ce uraditi drzava Srbija. Da li cemo braniti nas narod ili cemo ga prepustiti toj zloj sudbini. Ako ga budemo branili, dolazi do zaostravanja odnosa sa drzavama na zapadu , pre svega sa Amerikom i EU, mozda i nekih sankcija, a ako ga ne budemo branili , Srba na Kosmetu vise nema, siptarska vojska izbija na novu granicu prema Srbiji koja se od tog trenutka nalazi na Kopaoniku na Pancicevom vrhu (koji inace administrativno pripada teritoriji Kosova).

Agim Ceku je vec u svom intervjuu jednom upozorio Srbe sa severa, da se ne suprostavljaju "organima drzave Kosovo" , i da ne pokusavaju da podele Kosovo ili ce proci kao i Srbi u Hrvatskoj.

U svakom slucaju rat (oruzani sukob) - je neminovan i po mojim predvidjanjima do njega ce doci u maju verovatno, a najkasnije u junu mesecu.

Или се ја варам или је ова тема плагијат теме са анкетом "Нови рат на Балкану?" коју је поставио СРБ то јест ја, са анализом и могућим развојем догађаја. :confused:
 

Back
Top