Uskoro pocinje novi rat sa Siptarima

Iron Lord:
Pre Borisa, kakvo je stanje bilo u vojsci?
Mislite li da predsednik može da rasformira/formira vojsku?
Šta čitate uopšte?

Vojsku ne čine roboti već junaci koji ne tvrde da vojske nema.
Sa tim tvrdnjama ste otpisali sebe u odbrani ove zemlje jer ne možete da budete u nečemu što ne postoji?

Једина ВОЈСКА која постоји је она војска која је добила ОТКАЗ као "вишак"... официри...... вазда је тако било кроз историју...... 8-) 8-) 8-)
 
eremita:
Једина ВОЈСКА која постоји је она војска која је добила ОТКАЗ као "вишак"... официри...... вазда је тако било кроз историју...... 8-) 8-) 8-)


Sta ce nama vojska, uopste, kada niko vise sa srpske strane nema nameru da ratuje protivu bilo koga... To sto su Vama slicni pocinili sramota je za ovu naciju, koja nikada do sada NIJE bila genocidna, nikada do 1991.... :shock:
 
analiticar:
Sta ce nama vojska, uopste, kada niko vise sa srpske strane nema nameru da ratuje protivu bilo koga... To sto su Vama slicni pocinili sramota je za ovu naciju, koja nikada do sada NIJE bila genocidna, nikada do 1991.... :shock:

Па теби војска не треба, ти си и онако под заштитом кУН... као врста у нестајању...
А КОЈИ ТО МЕНИ СЛИЧНИ? И прекини више да ВРЕЂАШ ЛАЖИМА СРБИЈУ И СРБЕ - то што ти трућаш није ни у пресуди Хашког суда, али јесте у твојој глави као део МРЖЊЕ.....
 
rdeki:
Sasvim je logicno da onaj ko vrsi genocid prestaje da postoji na prostoru na kojem vrsi genocid.
Eto, i Jevreji su (a ne Nemci) vrsili genocid za vreme II svetskog rata, pa ih skoro i nema na prostorima na kojima su vrsili genocid...

Boze, da li se okrenete ponekad da procitate sta ste napisali?


Pa kada neko zeli stvoriti Veliku Srbiju ili Veliku Nemacku, scenario je isti....Krah Velikih drzava....Usput ide i komadanje teritorija nekada velike drzave....
 
analiticar:
Oni koji zagovaraju najvise demokratske principe tipa Noz pod grlo ili metak u celo, kao sto si naveo u temi o Ratku Mladicu, nasta nisi nasao za shodno ni da reagujes! A ovamo se deklarira kao hriscanin.....Sacuvaj me, Boze! :shock:

Да ли сам ЈА писао "нож под грло" или неко други? Заиста си безобразан као и сваки други фратар.......језуитски........ Тебе Бог и треба да сачува - од тебе самог... иначе си виђен "за девети круг"........ 8-)
 
nežard:
rdeki ti bi dakle bio zadovoljan s time da su srbija i srbi genocidni da ste uspijeli osvojit hrvatsku??
Ko da je uspeo osvojiti Hrvatsku?
O cemu ti pricas?

Prvo, Hrvatske danas ne bi ni bilo (kao sto je nije ni bilo od pocetka XII veka) da je osvajacka srpska vojska nije otela 1918 iz austrijskih kandzi.
Drugo, u Hrvatskoj je pocinjen genocid nad Srbima u 3 navrata tokom proslog veka, i taj genocid nisu pocinili Srbi vec Hrvati.
 
analiticar:
Pa kada neko zeli stvoriti Veliku Srbiju ili Veliku Nemacku, scenario je isti....Krah Velikih drzava....Usput ide i komadanje teritorija nekada velike drzave....

Ma nemnoj....a Velika Albanija i Velika Hrvatska mogu.:lol:
A tek prethodini post na ovoj temi ti je chist bisert.....ko prepisano sa dnevnika HRT-a.:lol:
Hrvatska nikad u svojoj istoriji nije imala svu teritoriju koju je dobila pod Tiletovim AVNOJ-evski granicama,i koje su preko noci proglashene drzavnim.
 
eremita:
Да ли сам ЈА писао "нож под грло" или неко други? Заиста си безобразан као и сваки други фратар.......језуитски........ Тебе Бог и треба да сачува - од тебе самог... иначе си виђен "за девети круг"........ 8-)

Nisam Rimokatolik, vec vjernik Srpske Pravoslavne Crkve i po nacionalnosti Srbin, sto mi ne smeta da iznesem svoj stav o predhodnim dogadjajima....Svaki 5-6. tvoj post i tema koju postavljas odnosi se na napad Vatikana i Rimokatolicke Crkve???
Ja u svojim postovima nikada nisam napisao da su Pavelic i Mihailovic dostigli NAJVISE DEMOKRATSKE PRINCIPE, kao sto si ti naveo, decidirano za Ratka Mladica!
Kako se po tebi postize taj princip: naredbom o otpocinjanju genocida, kakav Evropa ne pamti od kraja II Svetskog rata????? :shock:
Ili negiras, protivno odluke Haskog suda da genocida uopce nije ni bilo?????? :shock:
I posle je Eremita veliki vjernik sa grckim nickom....trazi covek prosvetljenje kroz samocu..... :shock:
 
Iron Lord:
Ne bih rekao da ga oni žele. To što je neko "utvrdio" neke "neprijateljske pozicije" samo govori kolika neinformisanost vlada po pitanju "naših pozicija" za koje najobavešteniji forumaši, na sreću - nemaju pojma...

Bolje da ne znate...
Bolje za ovu zemlju...
Besplatno bi ste odali gde se šta nalazi...
Ima jedno brdo koje liči na brdo ali nije brdo jer se otvara...


mozda ste vi neinformisani, ali da se nesto iza brda valja mogao sam da vidim pre neki dan kada sam na terenu prema Kosovu (ne ide sad bas sve da vam kazem), video rasporedjene pripadnike nase Specijalne Antiteroristicke Jedinice (tzv SAJ) . Sta mislite da su oni tu dosli zbog prvih dana proleca, i izleta u prirodi, ili ce se nesto stvarno izdesavati?
 
analiticar:
Nisam Rimokatolik, vec vjernik Srpske Pravoslavne Crkve i po nacionalnosti Srbin, sto mi ne smeta da iznesem svoj stav o predhodnim dogadjajima....Svaki 5-6. tvoj post i tema koju postavljas odnosi se na napad Vatikana i Rimokatolicke Crkve???
Ja u svojim postovima nikada nisam napisao da su Pavelic i Mihailovic dostigli NAJVISE DEMOKRATSKE PRINCIPE, kao sto si ti naveo, decidirano za Ratka Mladica!
Kako se po tebi postize taj princip: naredbom o otpocinjanju genocida, kakav Evropa ne pamti od kraja II Svetskog rata????? :shock:
Ili negiras, protivno odluke Haskog suda da genocida uopce nije ni bilo?????? :shock:
I posle je Eremita veliki vjernik sa grckim nickom....trazi covek prosvetljenje kroz samocu..... :shock:


ako ste VI srbin onda sam ja papa jovan pavle 2 . sta vas u vasim stavovima karakterise kao srbina? vi ovde nonstop prosipate antisrpsku propagandu. stavili ste tu srpsku ikonu za avatar i odmah mislite da cemo vam poverovati da stesrbin. biti srbin je stanje duha, a ne pitanje rodjenja , a kao sto se moze videti iz vasih postova, vi srpskog duha nemate. ni u tragovima.
 
White Knight:
mozda ste vi neinformisani, ali da se nesto iza brda valja mogao sam da vidim pre neki dan kada sam na terenu prema Kosovu (ne ide sad bas sve da vam kazem), video rasporedjene pripadnike nase Specijalne Antiteroristicke Jedinice (tzv SAJ) . Sta mislite da su oni tu dosli zbog prvih dana proleca, i izleta u prirodi, ili ce se nesto stvarno izdesavati?


Ma tresce se gora, a roditi mis....Ahtisari ce predstaviti svoj plan, neki dan ce, forme radi Rusija odbijati da ga prihvati, onda ce je Zapadne clanice volsebno ubediti...i eto nezavisnog Kosova :shock:
Nakon toga ce 2-3 dana biti demonstracija u Beogradu i Srbija ce prihvatiti de facto i de jure stanje... :roll:
 
White Knight:
mozda ste vi neinformisani, ali da se nesto iza brda valja mogao sam da vidim pre neki dan kada sam na terenu prema Kosovu (ne ide sad bas sve da vam kazem), video rasporedjene pripadnike nase Specijalne Antiteroristicke Jedinice (tzv SAJ) . Sta mislite da su oni tu dosli zbog prvih dana proleca, i izleta u prirodi, ili ce se nesto stvarno izdesavati?

Pa pazi mi sigurno necemo nikoga napasti posto smo postali pi_ckice od naroda . Oni su tu za svaki slucaj da siptari ne grunu ka centralnoj Srbiji ,cisto sumnjam da ce oni kao krenuti na KiM.
 
analiticar:
Ma tresce se gora, a roditi mis....Ahtisari ce predstaviti svoj plan, neki dan ce, forme radi Rusija odbijati da ga prihvati, onda ce je Zapadne clanice volsebno ubediti...i eto nezavisnog Kosova :shock:
Nakon toga ce 2-3 dana biti demonstracija u Beogradu i Srbija ce prihvatiti de facto i de jure stanje... :roll:

i znaci da po tebi mi srbi trebamo prihvatiti da nova granica srbije bude negde na kopaoniku, malo iznad hotela Grand i Suncani Vrhovi? Da pancicev vrh i pola skijaskih staza ovog naseg turistickog centra bude deo velike albanije? Pa ti to prihvati kao musliman, tvoj problem - no mi Srbi to nikada necemo prihvatiti i dok smo zivi zivecemo za to da oslobodimo ono sto mislimo da nam pripada.
 
Ma slusam onog majmuna Protica sta prosipa vec par dana po raznoraznim televizijama.
Kao jbg V.Britanija ,Spanija,Portugal... su se odrekli svojih kolonija pa zasto bi i za Srbiju bilo strasno da se odrekne KiM. Zamislite tu pricu jednog kvazi istoricara.Pa jel V.Britanija nastala u Indiji ili Spanija u Peruu ili Portugal u Angoli.Pa Srbija vise ima pravo na KiM nego na Sumadiju.
 
Torrente-BG:
Ma slusam onog majmuna Protica sta prosipa vec par dana po raznoraznim televizijama.
Kao jbg V.Britanija ,Spanija,Portugal... su se odrekli svojih kolonija pa zasto bi i za Srbiju bilo strasno da se odrekne KiM. Zamislite tu pricu jednog kvazi istoricara.Pa jel V.Britanija nastala u Indiji ili Spanija u Peruu ili Portugal u Angoli.Pa Srbija vise ima pravo na KiM nego na Sumadiju.

pa to poredjenje moze samo da prodje kod nekih totalnih glupandera koji ne znaju nista o srpskoj istoriji. Srbija nije kolonizovala Kosmet vec se tamo Srbija i stvorila. Na prostorima Raske i Kosmeta je stvorena prva srpska drzava Ras, tu se nalaze nasi najvredniji i najstariji kulturnoistorijski spomenici , taj deo je bio Srbija 1000 godina pre Beograda i Vojvodine recimo. Stoga mi nemamo prava da izdamo i odreknemo se te nase svete srpske zemlje, jer se odricanjem od nje, odricemo samih sebe. Naravno neki "srbi" bi se i rodjenih roditelja odrekli za 50e , tako da nemoj da te zacudi sto im je lako da se odreknu srpskog Jerusalima , Kosova i Metohije.
 

Back
Top