Uskoro pocinje novi rat sa Siptarima

analiticar:
Eremita, sto se uzbudjujes pojavom vehabija i ostalih sekti islama na Kosovu...to je problem njihovog Mesihata Islamske vjerske zajednice, pa neka se bore protivu toga. I nace, poznato je da Albancima vjera nista ne predstavlja i svaki ce Albanac promijeniti vjeru i po 5 puta dok ne postigne ono sto zeli postici.... :shock:
A sto se sudbine Kosova tice, the case is closed! Za to se ima zahvaliti Milosevicu i Seselju koji su proterivali albanske civile i pljackali ih...Licno znam da su ljudi iz moga mesta sa ratista donosili nakit, dukate i tehnicke stvari opljackane od Albanaca... :shock:
Neukusno je pricati o ratnom plenu Srba, kada znamo da su sve srpske kuce pokradene na kosovu. SLUCAJ KOSOVO ZA PRAVE SRBE NIKAD NECE BITI ZATVOREN. KOSOVO JE PITANJE NASE CASTI I NASEG OBRAZA. SRAMOTA JE DRZATI IKONU GOSPODA ISUSA HRISTA I GOVORITI TAKVE STVARI.
 
eremita:
Страшно... па то је катастрофално опасно за сваког нашег војника, немам речи...

п.с. Него, у праву је салвантис, боље да због овде дежурних шиптара овде о томе
не причамо..... 8-)
Ценим твоју храброст........
поздрав и желим ти сваку срећу, ако се не чујемо, тј. пишемо ових дана.......
одох у крпе.........

sada idem u KFOR da im sve javim....
 
gossca:
Neukusno je pricati o ratnom plenu Srba, kada znamo da su sve srpske kuce pokradene na kosovu. SLUCAJ KOSOVO ZA PRAVE SRBE NIKAD NECE BITI ZATVOREN. KOSOVO JE PITANJE NASE CASTI I NASEG OBRAZA. SRAMOTA JE DRZATI IKONU GOSPODA ISUSA HRISTA I GOVORITI TAKVE STVARI.
Душице,то није права икона...Као што ни онај који се крије иза ње није тај за кога се представља.Ако боље погледаш садржај тога што пише,видећеш да човек има комплекс!Он је један недорађени Пинокијо који цели живот тражи свог Ђепета,а не може да га нађе,и пита се зашто?!:D
 
Је ли срам те било, јел си ти шиптар нашао причати о Христу. Само још једном реци онако нешто језик ћу ти ишчупати.

Гори Тирана, ОВК се пали,
Албанијо дали смо ти дали,

Гори Тирана ОВК се руши,
Браћо Срби, враћајмо се кући,

Шта ће сада Шиптарска влада,
Албанија пред Србијом пада,

Шта ће сада Шиптарска влада,
Албанија на колена пада
 
Jest, al kad bi imao priliku. ALI EVO IMAS PRILIKU NA KOSOVU DA ISKALIS SVOJ BIJES. SAMO NAPRIJED junacino. Hajde sad da vas vidimo. sve junak do junaka. nego ne znam ko ce vam borbu predvoditi, svi vam generali ili u Hagu ili se skrivaju po torovima. Ali imam ja prijedlog. Vi onako spontano, pa morate se braniti. :oops: :oops: :oops:

Najgore je kad deca komentarisu,i pricaju neke besmislene price,nije sve u junastvu ne moze srce protiv helikoptera,aviona bmbardera,pusaka nozeva.
Da kad smo kod genocida u Srebrnici,zrtve stradale '95 te navodne zrtve umrle su par godina pre tog 'genocida'.... Ovo su napisali Britanci,cak i video napravise nece mi biti problem i da ga postavim. :)
 
Ovo ja iz Bosne podbadam, nesto mi vas zao. :lol:


Podbadas?Koga?Vanzemaljce?
Argumenti,dokazi pa se tek onda javi,a takodje ne bi bilo lose da zavrsis i tih ostalih 4 razreda skole,da naucis da pises.

Zanimljivo je to da ti kao neko ko nije stariji od 16 godina [dao bih ti i manje,al zao mi te je] komentarises nesto sto je bilo cak i pre tvog rodjenja,
Da ti mozda nisi neki poginuli vojnik,znas ono 'sledeci zivot',pa sve pamtis i znas?

Ccc mani se ti politike dete...
 
Najgore je kad deca komentarisu,i pricaju neke besmislene price,nije sve u junastvu ne moze srce protiv helikoptera,aviona bmbardera,pusaka nozeva.
Da kad smo kod genocida u Srebrnici,zrtve stradale '95 te navodne zrtve umrle su par godina pre tog 'genocida'.... Ovo su napisali Britanci,cak i video napravise nece mi biti problem i da ga postavim. :)

Postavi...da vidimo :think:
 

Back
Top