Uskoro pocinje novi rat sa Siptarima

Salvantas se nashao u chudu jer se prepoznao a i ne registruje svoje komentare pa se pita zashto mislim tako
POGLEDAJ U NAZAD SVOJE POSTOVE, UPUCENE MENI PA CESH VALJDA SHVATITI ZASHTO SAM SIGURNA U TVOJ PROBLEM
Svi ti dvosmisleni komentari upucuju, jasno, na shta aludirash
Moj nick znachi ALERGICHNA NA BUDALE a vi (misoni, marlon,enfroz...) svaki put,varijacije na temu.sve u stilu dujagnoza i frustracija
I dalje mislim i sasvim sam sigurna kad kazem da vam je ovo mesto FETISH i da ovde lechite teshke komplekse
 
alergicna:
Salvantas se nashao u chudu jer se prepoznao a i ne registruje svoje komentare pa se pita zashto mislim tako
POGLEDAJ U NAZAD SVOJE POSTOVE, UPUCENE MENI PA CESH VALJDA SHVATITI ZASHTO SAM SIGURNA U TVOJ PROBLEM
Svi ti dvosmisleni komentari upucuju, jasno, na shta aludirash
Moj nick znachi ALERGICHNA NA BUDALE a vi (misoni, marlon,enfroz...) svaki put,varijacije na temu.sve u stilu dujagnoza i frustracija
I dalje mislim i sasvim sam sigurna kad kazem da vam je ovo mesto FETISH i da ovde lechite teshke komplekse
Tebi bas nije dobro veceras...gore nego obicno :shock:

Izgleda se jadna mnogo uzbudila, pa em se dernja bez potrebe, em ne ume da citira, em je napravila tonu gresaka pri pisanju, em cak ni tacku vise ne ume da stavi...cccc... STRASHNO!

Pazi nemo' da ti pozli, pa da te jos nosim na dusi takvu opicenu :roll:

Cesh, cesh, cesh, ali izgleda ne pomaze :D
 
alergicna:
Salvantis:
Ko o cemu, ova samo o masturbaciji, fetishima, sexu....

DA ali o MENTALNOM
O "mentalnom" sexu :shock:

Eto, zar i to postoji? Hm, telepatija, ili nesto slicno :confused:
Kako je krenulo, ispasce da ja tebe veceras mentalno, ovaj, hehe :twisted:

Nego da se mi vratimo na temu, pre nego sto mentalno zatrudnis, pa da moram jos i alimentaciju da ti placam.....
 
Pa ne znam da li si ochekivao da se slozim sa vama, krvolochnim patriJotima, koji ne birate rechi kad se obracate nekome ko ne misli kao vi
Svako ko misli drugachije za vas je USTASHA, SHIPTARCHINA, BALIJA, NARKOMAN.......
Trebalo bi i ti da pogledash svoje postove pa da se, ako si u stanju, postidish
Koliko puta ste samo, osokoljeni kad ste u grupi, pretili,vredjali....
Koliko puta ste se sprdali na temu narkomanije, pritom se neobaziruci na to, da li mozda vredjate nekoga ko u porodici ima dete zarobljeno u toj bolesti
Hvalili ste se, kako je DB iz, vama "zlatnog perioda" uvozila narkotike,navodno, za inostranstvo, da bi Srbiji, u vreme "NEPRAVEDNO UVEDENIH SANKCIJA" obezbedili penzije, struju,.....
Sramota, strashna sramota
Pozivate se na Pravoslavlje a dushu nemate
Velichate zlikovce i ratne zlochince a iste takve sa druge strane osudjujete a o istoj BAGRI JE RECH
Pa sad, shto mi chesto pripadne muka od vas, ne znachi da dolazim na ovaj forum da bih se svadjala sa vama a bash i ne zelim da vam precutim
 
@aljergicna
Ja upravo rekoh da te obozavam, a ti meni da sam 'krvolocan' :shock:
Joj, i sta sve sirota naprica u jednom dahu, a nista istinito ne rece....

Idi spavaj, odmori malo, pa se vrati kad se sredis. Ne ide toliko da se nerviras, stvarno sam se zabrinuo da ti ne pozli.
Ali najiskrenije, uopste se ne zezam.
 
Nemoj, kolega Sinmbad, da je pustimo malo da udahne vazduh, da smiri napete nerve, ustreptale od divovske borbe protiv nas zlih, krvolocnih radnika DBa, ratnih zlocinaca i najgorih zlikovaca u istoriji univerzuma, ciji je najveci greh sto volimo svoj narod....

Meni je nje u stvari zao. Mnogo zao.
Sirota....
:( :( :(
 
Salvantis:
Nemoj, kolega Sinmbad, da je pustimo malo da udahne vazduh, da smiri napete nerve, ustreptale od divovske borbe protiv nas zlih, krvolovocnih radnika DBa, ratnih zlocinaca i najgorih zlikovaca u istoriji univerzuma, ciji je najveci greh sto volimo svoj narod....

Meni je nje u stvari zao. Mnogo zao.
Sirota....
...slažem se sa vašom konstatacijom uvaženi kolega.... 8-)
 
alergicna:
Zashto se trudish da toliko nabrajash,zlochinci,zlikovci, pa josh najgori u istoriji univerzuma
Toliko "mocni bash niste
Dovoljno je da se kaze samo jadna, mala bagra seljachka
Samo nastavi sa ispoljavanjem agresije, mozda ti to makar malo pomogne da ne eksplodiras od besa i frustracija. Obicicu te ujutro da vidim kako napredujes.


Eh , aljergicna pa nije valjda da si bas toliko ruzna da te niko nece ?
Bas niko?!

Jadna, mala, sirota, uplasena devojcice, slobodno se isplaci, ovako mentalno :cry:
Stvarno sirota...
 
Salvantis:
Samo nastavi sa ispoljavanjem agresije, mozda ti to makar malo pomogne da ne eksplodiras od besa i frustracija. Obicicu te ujutro da vidim kako napredujes.


Eh , aljergicna pa nije valjda da si bas toliko ruzna da te niko nece ?
Bas niko?!

Jadna, mala, sirota, uplasena devojcice, slobodno se isplaci, ovako mentalno :cry:
Stvarno sirota...

Evo tu je i TIGAR da me brani :wink:
 
Световид:
Evo tu je i TIGAR da me brani :wink:
Verujem da ces se ti i sam nekako snaci sa aljergicnom ;)

sinmbad:
...e kolega vratimo se temi....
...treba se spremiti za šiptarske terorističke napade na Srbe..... :evil:
Pa i pricamo o siptarskim napadima na Srbe ;)

Ozbiljno, da se vrnemo na put, dosta je bilo pomaganja uskracenima za jedno vece.
A siptari ce sigurno nastaviti sa provokacijama kao i do sada. Sve te price da ce se situacija 'stabilizovati i normalizovati' davanjem nezavisnosti Kosovu, su samo prica za maloumne i nista vise.
Mene licno posebno brine bivsa KZB, sa te strane cemo jos dugo imati velikih problema.
 

Back
Top