Samoubistvo
Strana 1 od 63 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1572

Tema: Samoubistvo

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Samoubistvo

Da li ti nekad dodje da se ubijes?Skocis sa krova ili preseces vene?To jeste greh ali tada resavas sve probleme........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....

Elita shushu (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Re: Samoubistvo

Da li ti nekad dodje da se ubijes?
    ne

Skocis sa krova ili preseces vene?
    ne
    u stvari skakala sam sa krova garaze, al ne sa ciljem da se ubijem

To jeste greh ali tada resavas sve probleme........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.
    a ti "problemi" su inache nereshivi?

Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,
    debil

problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....
    valjda je posle skontala da je debil

i tako
    Promenicu svet do kraja pesme,igracu pijani ples u ritmu vetra...promenicu jezik, pokret, telo...

Zaslužan član NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    209

Citat Original postavio #TAKY#
    Da li ti nekad dodje da se ubijes?Skocis sa krova ili preseces vene?To jeste greh ali tada resavas sve probleme........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....

Ne treba razmišljati na taj način ... mada, u godinama u kojim si ... takva razmišljanja su negde uobičajena.
    Ubijati se zbog ocena ili zbog toga što moraš da učiš ... pa to je apsurd ....

Zamisli sebe sa malo većim problemima - šta bi ona uradio/la .... Zamisli da moraš da se boriš sa nekom teškom bolešću ili nedaj bože sa invalidnošću ..... ??? E, to su problemi .... ali ni tada ti ne bi palo na pamet da oduzimaš sebi život.

Legenda LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    173

eh... taki, vidiš kakvi su
    niko neće da se solidariše
    zabluda je da si ti ovde, a ja tamo negde

Zaslužan član Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    246

Kapiram da su je posle, kad se oporavila, tukli do smrti, da bi joj objasnili da je to no-no
    Realno...

Zainteresovan član sexy klon (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Reputaciona moć
    40

nikad mi na pamet nije palo da se ubijem!
    ubijaju se samo bolesni (u glavu) i slabići (oni koji ne mogu da podnesu svoje ''strašne probleme'' tj. ocene, raskid, džangrizave roditelje...)
    pih...

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio LPhoklica
    eh... taki, vidiš kakvi su
    niko neće da se solidariše
    ...eh, legendo...

Starosedelac Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    333

dobro seckanje vena... OK. mada meni nije privlachno to testerisanje yebiga.
    ja sam vishe za neke radikalne varijante tipa glava na shinama al se neshto premishljam, ne bih bio previshe lep lesh u tom sluchaju. il roknesh sa solitera na shta bi lichio onako izvitoperen. a opet, tabletice su za zhene. i od svog tog razmishljanja neshto ti se ni ne ubija. dovoljno je sam zhivot smrtonosan nema svrhe josh dodatno raditi na tome.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Elita malisan4231 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

e a da ovo lock-nete

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    333

zashto bi?
    a da tebe lock-nemo?

tema je vrlo ozbiljna, a sad shto neki od vas nishta nisu u stanju da shvate ozbiljno to je druga pricha i tome tema nije nishta kriva.

Legenda Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

ako je htela da se ubije shto nije dublje zasekla...
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Zaslužan član NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    209

Citat Original postavio Keeper
    zashto bi?
    a da tebe lock-nemo?

tema je vrlo ozbiljna, a sad shto neki od vas nishta nisu u stanju da shvate ozbiljno to je druga pricha i tome tema nije nishta kriva.

U pravu si ... to je ozbiljan problem adolescenata ... svi imaju potrebu da se ubijaju zato što im roditelji ''kenjaju 24h dnevno'' ili zato što dobijaju jedinicu iz biologijie. Postavlja se pitanje - kakve su to porodice i kakav je to sistem vrednosti, kad ti znaš da ne smeš da odeš kući jer si zakucao keca.

Obećava madizi (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2007.
    Reputaciona moć
    37

jeste hiljadu puta mi je to palo na pamet. ponekada mi se čak dešavalo da budem na ivici da to uradim. kada kada se posvađam sa roditeljima sa kojima imam puno prolema ili kada se nađem u situaciji iz koje nemogu da se izvučem dođemi da se ubijem. moj siguran način je šaka tableta. i kraj nema više ni loših stvari ni ljudi.

Primećen član nesha14586 (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

Ne, ne dodje mi da se ubijem, iako se ne plasim smrti jer verujem u vecni zivot posle ovog.

Zaslužan član Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    330

Skocis sa krova ili preseces vene?To jeste greh ali tada resavas sve probleme........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....
    Jako su veliki problemi kad ti seru roditelji ili ako moras da ucis......ja ne znam kako to neko prevazidje............
    a ova mala sto je sekla vene zbog biologije,huh,ja bi sacekala da se oporavi a onda je ubila od batina jer je kreten..........dobro,mozda je ne bih ubila.......mislim od batina
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Zainteresovan član marko717 (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    41

Thumbs down Re: Samoubistvo

Зар заиста на форуму тинејџери има оваквих ствари?
    Па чекајте, замислите какви би били животи ваших родитеља, ваше браће и сестара...да се одлучите на тако нешто, колико је то себично..., није лако живети, али сутра ће бити боље, за коју годину кад завршите школу, ће те се сећати тих тадашњих проблема и схватићете како су били мали и безазлени а ви правите трагедију од тога...како би вам било да ваши родитељи дигну руку на себе због тога што им се дерете...
    Кец из биологије? Па после вас се налази цео један живот, има толико ствари, толико људи, толико судбина које ће те открити, толико места која ће те посетити...ви тек треба да изградите своју личност, ви тек треба да имате проблеме...свако има проблема са школом али се и та школа заврши...час биологије траје 45 мин. А живот много дуже...мени су месеци рада пропадали због глупих људи, али се помириш и идеш даље, а ако вама биологичарка да кеца јер сте учили 5 сата, то је само једна мала непријатност, дешава се, па шта...

А какав је то принцип ''убићу се због проблема'', свако има проблеме, много ме нервира кад тако клинци који боље живе него већина људи, ставе прст на чело и мисле да су открили топлу воду, а то је тако незрело да немам речи...спустите се на земљу, видите колико вам је лепо, уживајте у томе, и чекајте праве проблеме да судите колико сте психички јаки...

Domaćin Marge (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Nikada mi nije palo na pamet da se ubijem. Cak sam vise puta odvracala druga od samoubistva (hteo je da se ubije jer 2 meseca nije dolazio u skolu, a kod su njegovi roditelji saznali, rekli su mu da ce morati da uci celo drugo polugodiste, a on jadan nikad nije u zivotu ucio).
    Nekako mi deluje da sve da se resi, ali ne samoubistvom, nego samo pricom o problemu.

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    333

Citat Original postavio NatasaNatasa
    U pravu si ... to je ozbiljan problem adolescenata ... svi imaju potrebu da se ubijaju zato što im roditelji ''kenjaju 24h dnevno'' ili zato što dobijaju jedinicu iz biologijie. Postavlja se pitanje - kakve su to porodice i kakav je to sistem vrednosti, kad ti znaš da ne smeš da odeš kući jer si zakucao keca.
    problem je definitivno u omavolazhavanju deteta. pubertet je takvo doba da dolazi do preterivanja kod deteta u svakoj meri, kao da se sve dovodi do maksimuma da bi se nashla granica i shodno tome nashla ravnotezha u choveku. i za takve stvari je neophodno imati razumevanja, shto recimo neki roditelji nemaju, a tek shkole kao vaspitne ustanove ne mogu da imaju (zato u novije vreme sve vishe bezhe od obaveze da budu vaspitna ustanova, samo obrazovna, i tako treba da bude).

i u takvim situacijama, gde treba biti maximalno strpljiv i tolerantan a opet ne izgubiti meru, ovakvi stavovi su katastrofa:
    Jako su veliki problemi kad ti seru roditelji ili ako moras da ucis......ja ne znam kako to neko prevazidje............
    a ova mala sto je sekla vene zbog biologije,huh,ja bi sacekala da se oporavi a onda je ubila od batina jer je kreten..........dobro,mozda je ne bih ubila.......mislim od batina
    pubertet je doba kad za osobu ne postoje drugi problemi osim osobe same i njenog otkrivanja svog mesta u svetu. zato je brbljati o problemima gladne dece u africi i rudara petsto metara pod zemljom efikasno poput vijagre u lechenju nimfomanije, tachnije, proizvodi nus-efekat.
    nadam se da u narednih deset godina, dok malo ne porastesh, necjesh biti roditelj, poshto te pubertet i takvi ishitreni i krajnji stavovi josh uvek drzhe.

Zaslužan član MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    278

Kao da se samoubistvom resavaju problemi

Domaćin mala_nish (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    80

naravno da mi je na trenutak padalo na pamet, ali bi se ta ideja jako brzo izgubila kada bih pomislila kako bi se meni bliski ljudi osecali tada..mislim da nikada sebe nisam smatrala slabom osobom u smislu da u tome nadjem jedini izlaz.

jeste, izgledalo mi je kao da mi se ceo svet rusi, ali to...to nije resenje.

samoubistvo ne smatram sebicnoscu jedino kada je covek jako bolestan i kada oseca da je na grbaci svima.
    ali, to na grbaci svima sigurno ne predstavlja pubertet i lose ocene

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nesha14586
    Ne, ne dodje mi da se ubijem, iako se ne plasim smrti jer verujem u vecni zivot posle ovog.
    takodje

Legenda topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Meni to nije tako dolazilo u afektu, ja sam detaljno planirala samoubistvo.

Aktivan član Maxa Grocka (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Samoubistvo

Ne planiram da se ubijem zbog ocena a kamoli zbog nastavnika...
    Mogu nastavnici da mi se-ru koliko hoće ali život ide dalje...treba ga učiniti što lepšim ( retko kome je život bajka )....Zbog mojih roditelja se opet ne biH ubio jer oni stvarno znaju mnogo više od mene i retko kad greše kada mi popuju...samo se plaše da ja ne ponovim iste greške koje su oni nekada počinili...

A razmišate li šta će biti kada postanete svoj čovek???Pa neeeeeeee...sada su važne samo ocene....GREŠKA!
    Važna je škola života!!!I ono što ćeš u životu postići !!!! Tada neće imati ocena;nastavnika ni roditelja da ti pričaju šta treba da radiš !!! zato ti je bolje da sada slušaš i da kasnije primenjuješ !!!
    Taj deo života ( kada si samostalan ) je mnogo duži od ovog u kome se mi sada nalazimo...tako da mogu da ti kažem još samo nešto:
    Dobro razmisli šta ćeš da uradiš sa svojim životom jer : "kuća se od temelja gradi "... to jest povedi malo više računa na osnovnu !!!

Nemam običaj da pišem romane...ali sam imao potrebu!!!

Zato GLAVU GORE i zajebi smrt...niko od toga nije video koristi
    Poslednji put ažurirao/la Maxa Grocka : 14.03.2007. u 20:44

Primećen član nesha14586 (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

jbte koliko si smisljao ovo?

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Maxa Grocka
    Ne planiram da se ubijem zbog ocena a kamoli zbog nastavnika...
    Mogu nastavnici da mi se-ru koliko hoće ali život ide dalje...treba ga učiniti što lepšim ( retko kome je život bajka )....Zbog mojih roditelja se opet ne biH ubio jer oni stvarno znaju mnogo više od mene i retko kad greše kada mi popuju...samo se plaše da ja ne ponovim iste greške koje su oni nekada počinili...

A razmišate li šta će biti kada postanete svoj čovek???Pa neeeeeeee...sada su važne samo ocene....GREŠKA!
    Važna je škola života!!!I ono što ćeš u životu postići !!!! Tada neće imati ocena;nastavnika ni roditelja da ti pričaju šta treba da radiš !!! zato ti je bolje da sada slušaš i da kasnije primenjuješ !!!
    Taj deo života ( kada si samostalan ) je mnogo duži od ovog u kome se mi sada nalazimo...tako da mogu da ti kažem još samo nešto:
    Dobro razmisli šta ćeš da uradiš sa svojim životom jer : "kuća se od temelja gradi "... to jest povedi malo više računa na osnovnu !!!

Nemam običaj da pišem romane...ali sam imao potrebu!!!

Zato GLAVU GORE i zajebi smrt...niko od toga nije video koristi
    Hvala na savetu-mislim da si u pravu.....

Slične teme

1. Samoubistvo
    Autor gagula u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 18.11.2010., 10:45
  2. Samoubistvo?!
    Autor lara u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 486
    Poslednja poruka: 17.06.2010., 14:31
  3. samoubistvo
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 111