Оцењивање тема

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Ајмо једну мало необавезну тему... Ипак, рођендан ми је.
Дакле, видим овде се могу оцењивати теме. И сам то понекад радим. Наравно, једна или пет звездица, нет не трпи нијансе. Дође се онда тако до просека...
Е само ме једно занима. Рецимо неко почне тему просипањем глупости. Обично неки копи-пејст, шта-га-знам... Онда га остали, укључујући и моју маленкост напу.., хоћу рећи побију у аргументима. Значи, тема је по себи безвезе, тако је и постављена, али због саме расправе постаје мЛого занимљива :lol: 8-)
И како онда то оценити? И уопште некако ми се подижу те теме. Шта ви мислите?
 
МислимО да си лењ и да је требало да отвориш неку лепу тему, а не тему о темама.....хехехе

Оооооооопппппсссссс........

Срећан рођендан !
 
Duh Sekire:
Ајмо једну мало необавезну тему... Ипак, рођендан ми је.
Дакле, видим овде се могу оцењивати теме. И сам то понекад радим. Наравно, једна или пет звездица, нет не трпи нијансе. Дође се онда тако до просека...
Е само ме једно занима. Рецимо неко почне тему просипањем глупости. Обично неки копи-пејст, шта-га-знам... Онда га остали, укључујући и моју маленкост напу.., хоћу рећи побију у аргументима. Значи, тема је по себи безвезе, тако је и постављена, али због саме расправе постаје мЛого занимљива :lol: 8-)
И како онда то оценити? И уопште некако ми се подижу те теме. Шта ви мислите?
Нису све теме вортвајл да се на њима постује8-)......Ако те нека теам иритира имаш игнор опцију и пичи8-);)
 
goxy:
Нису све теме вортвајл да се на њима постује8-)......Ако те нека теам иритира имаш игнор опцију и пичи8-);)
razni ljudi, razne teme, ali ja ne razumem "sta" je ignor. ako bi svi ovde mislili kao ja [mozete zamisliti tako nesto] onda ne bih ni bio ovde, mislim da je draz foruma da "ucis" nekoga pameti, jer on je "skrenuo", pa ga ti trebas dovesti u red itd. ako neko bas vredja tu je dezurni cika policajac i bum, bum i tako. znaci razne teme, razna misljenja, i ne ignor
 
Хвала, хвала...
Па јес досадно причати са истомишљеницима, а понекад је баш ужитак... ма знате већ. Тако ме је један инспирисао, тема оцењена лоше, а баш је био леп провод. :)
А игнорисање сам само користио онако демонстративно. У фазону "Двојка си!"
 
Duh Sekire:
Ајмо једну мало необавезну тему... Ипак, рођендан ми је.


happybirthdaycakeballoowt1.gif


Риба си у хороскопу! Који си подзнак?
 
Duh Sekire:
Хвала, хвала...
Па јес досадно причати са истомишљеницима, а понекад је баш ужитак... ма знате већ. Тако ме је један инспирисао, тема оцењена лоше, а баш је био леп провод. :)
А игнорисање сам само користио онако демонстративно. У фазону "Двојка си!"
Koji rodjendan ,batice???:-)8-)
 
Duh Sekire:
Ајмо једну мало необавезну тему... Ипак, рођендан ми је.
Дакле, видим овде се могу оцењивати теме. И сам то понекад радим. Наравно, једна или пет звездица, нет не трпи нијансе. Дође се онда тако до просека...
Е само ме једно занима. Рецимо неко почне тему просипањем глупости. Обично неки копи-пејст, шта-га-знам... Онда га остали, укључујући и моју маленкост напу.., хоћу рећи побију у аргументима. Значи, тема је по себи безвезе, тако је и постављена, али због саме расправе постаје мЛого занимљива :lol: 8-)
И како онда то оценити? И уопште некако ми се подижу те теме. Шта ви мислите?
Srecan rodjendan...
Ima li tu pive?
 
Markelja:
Pa nek ti je sa srecom..... Da jos toliki porastes..... :D

ili sto bi rekli ziv bio i veliki ti porast'o! :D
citajuci tvoju zelju, pade mi na pamet jedna nasa poslovica [ne odnosi se na duha] malo je nezgodna za prevodjenje, ali da pokusam "porasto od pameti", znaci to je kletva, kojom ti zele da poraste od pameti, tj. da umislis da si mnogo pametan, jer ako to umislis ondak si ga nay*bo... interesantna kletva
 
adem_ks:
citajuci tvoju zelju, pade mi na pamet jedna nasa poslovica [ne odnosi se na duha] malo je nezgodna za prevodjenje, ali da pokusam "porasto od pameti", znaci to je kletva, kojom ti zele da poraste od pameti, tj. da umislis da si mnogo pametan, jer ako to umislis ondak si ga nay*bo... interesantna kletva
as U wish...

dao ti bog 'iljadu pasa, pa svi ćutali, a ti sam trčao oko kuće i lajao....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top