Treba mi pomoc

Nisam_Gost

Zainteresovan član
Poruka
452
Treba mi pomoc oko 50webs-a.Ja sam otvorio svoj nalog i sajt tamo.I ocu da uploudujem svoj sajt koji sam pravio preko notpada.Iso sam tamo na file manager i uplouding file.I tamo sam uploudovo fajl.E sad je problem kad odem na taj sajt (da vidim svoj sajt) nepise nista (ko da nepostoji sajt).U cemu je problem????
 
Nisam_Gost:
koju stranicu ??
:roll::roll::roll::roll:
Covece, daj saberi se malo pa da ti se i pomogne...
Kakovo ti je to pitanje?

Da bi mogla tvoja strana da se poseti, mora se navesti njeno ime.
Ako nista ne navedes sem linka za tvoj sajt, server ce ucitati onu stranu koja ima naziv kakav je sistemski postavljen kao "default" (podrazumevani), najcesece to biva ili "index.html" ili "index.htm" ili "default.html" ili "default.htm"
Ako nista od toga nema na tvom folderu gde si izvrsio upload fajlova za sajt, nece se nista ni aktivirati. U tvom se sucaju aktivira sistemska default strana sa nekim linkom za kockare, kad navedem bilo koji od default naziva fajlova.
Ako nista ne navedem vec samo link na tvoj sajt, pokaze tu 403 gresku. Zbog toga mislim da ili nisi dobro izvrsio upload, ili jesi ali ti sistem to nije verifikovao.
 
Nisam_Gost:
objavio sam stranicu!!!imam jedan problem sada al necu ga reci posto vidim da vas to nezanima
Dragi mi je da si uspeo.
Niko nije mislio da si glup, odakle ti to?
Trazili smo samo od tebe da se koncentrises i da nam ti sam pomognes da ti pomognemo. A pitati "koja strana?" u zaru potrage sta moze biti problem , je u najmanju ruku iritirajuce po onoga ko ti zeli pomoci
Sad nastavi sa dizajnom pa javi kad budes imao nesto lepo da pokazes.
 
Pa sta kog djavola saljes linkove kad nista nije zavrseno?
Kad zavrsis lepo slozi sta treba i posalji da vidimo, ovako samo zamajavas ljude
I veb dizajn nije mesto gde ces pokazivati sta si uradio. Jedna je stvar kad ti treba pomoc a druga je kad prikazes sta si uradio.

Ali, kad si vec postavio ovde.
To sto ti nazivas sajt nema veze sa veb dizajnom. To je samo skup nabacanih elemenata (teksta i neka slicica). To ipak ne moze da se podvede pod nista drugo nego slaganje elemenata.
Moras malo ozbiljnije pristupiti celoj stvari. Pogledaj malo po internetu pa uporedi sa onim sto si ti uradio. Ako ne vidis nikakve razlike ili ne vidis sta bi trebao da poboljsas i izmenis - onda ti nema pomoci.
Donekle te opravdava to sto imas samo 14 godina, ali ipak mozes videti razliku onoga sto ste vi uradili i sta se vidi na internetu. Tezi ka tome, uci i radi.

Pohvalno je sto ste se skupili i bavite se ucenjem HTML i svega sto ide u vezi kreiranja veb stranica, sajtova. Ono sto vas savetujem, nemojte svaku stranicu koju nekako sklepate, zuriti pa slati na forume da se "pohvalite" jer nisu za hvalu, za sada. Cak stavise, veoma lose uradjeno, sto ne znaci da ce tako i ostati.
Kako vremenom budete ucili, bicete sve bolji.
Ne zaboravite, nije dovoljno uciti, treba i gledati oko sebe sta ljudi rade, pa na osnovu toga stvarati sliku o svojim vlatitim dometima.

Mozete vi to, samo napred.
 

Back
Top