Razlika medju godinama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

#TAKY#

Početnik
Poruka
21
Ne razumem zasto svi prave toliku razliku medju godinama.Npr. kazu,,ona je dve godine ili godinu mladja od mene,pali klinko'',a kada budu imali 22 ili 25 godina nece praviti razliku.Ako ti se neko svidja treba da budes sa njim bez obzira na godiste. :)
 
E, pa zato sto ti je kad imas14 godina nezamislivo da budes sa nekim ko ima 12... Jednostavno u jednom trenutku ta razlika izgleda mnogo veca nego sto stvarno jeste. Na primer, ja sam se do pre 6 meseci super druzila sa likovima koji su godinu dana mladji od mene, a sad mi jednostavno ne prija da se sa njima druzim...
 
Da,ne mozes da ih podneses zato sto ne mogu da se uklope u pricu koju pricate medjusobno u drustvu tj. ne zna o cemu pricate i onda samo klima glavom.Ili te jednostavno iritira ta osoba i ne mozes da je podneses u svojoj blizini.Razumem ja to,ali ne razumem kada se svidjas nekom decku a mladja si od njega godinu dve a on nece da bude sa tobom zato sto mu drugovi prebacuju.
 
Pa ni ja ne mogu sebe da zamislim sa 2 godine mladjim deckom!To mi je nezamislivo,ali kasnije nece biti problema!
Imam neku poznanicu koja je moje godiste,1992,ima decka koji ima 21 godinu i vec su u vezi godinu i po dana!Ovaj je bukvalno 'ladan prema njoj,a ona sva srecna! Decko je imao "neke svoje potrebe",ona mu to ispunila i sada se ta veza zasniva samo na tome! A i on je neki iskompleksirani tip kada ne moze da nadje devojku svojih godina nego se zeza sa klinkama!
 
White_@ngel:
Pa ni ja ne mogu sebe da zamislim sa 2 godine mladjim deckom!To mi je nezamislivo,ali kasnije nece biti problema!
Imam neku poznanicu koja je moje godiste,1992,ima decka koji ima 21 godinu i vec su u vezi godinu i po dana!Ovaj je bukvalno 'ladan prema njoj,a ona sva srecna! Decko je imao "neke svoje potrebe",ona mu to ispunila i sada se ta veza zasniva samo na tome! A i on je neki iskompleksirani tip kada ne moze da nadje devojku svojih godina nego se zeza sa klinkama!

zasto onda ona ide sa njim kad vidi kakav je
 
White_@ngel:
Pa ni ja ne mogu sebe da zamislim sa 2 godine mladjim deckom!To mi je nezamislivo,ali kasnije nece biti problema!
Imam neku poznanicu koja je moje godiste,1992,ima decka koji ima 21 godinu i vec su u vezi godinu i po dana!Ovaj je bukvalno 'ladan prema njoj,a ona sva srecna! Decko je imao "neke svoje potrebe",ona mu to ispunila i sada se ta veza zasniva samo na tome! A i on je neki iskompleksirani tip kada ne moze da nadje devojku svojih godina nego se zeza sa klinkama!
kola chine chudo!;)
 
Ma govorili smo joj sve to,da ce zaliti i sve to.A jos kada ju je vodio na svakakva mesta (da ne kazem rupe),sestre su joj zabranjivale da se sa njim druzi.On je njihovo godiste i one znaju da on nikada nije mogao da se dokaze medju njihovim godistem!
A on je ladan na nju u smislu da je ne zove svaki cas,da se dopisuje sa nekim devojkama iz NS, uopste da je ladan prema njoj u svemu osim u ...............
 
White_@ngel:
Ma govorili smo joj sve to,da ce zaliti i sve to.A jos kada ju je vodio na svakakva mesta (da ne kazem rupe),sestre su joj zabranjivale da se sa njim druzi.On je njihovo godiste i one znaju da on nikada nije mogao da se dokaze medju njihovim godistem!
A on je ladan na nju u smislu da je ne zove svaki cas,da se dopisuje sa nekim devojkama iz NS, uopste da je ladan prema njoj u svemu osim u ...............

Onda ce tako i zavrsiti u nekoj rupi a on ce naravno dak mu bude davala ...... da bude sa njom ali opametice se jos je mlada
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top