oduzimanje vozila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

janko357

Početnik
Poruka
8
imam auto stranca odjavljen u italiji,kupljen od vlasnika,koriscen je za rezervne delove posto sam isto takav auto imao na cg table,auto nije ucestvovao u saobracaju,uparkiran je na panjeve u dvoristu bez par delova,sitnice... posto je preregistracija crnogoraca nemoguca prodam ga u cg,a ostane mi stranac,policija uradi akciju proveru regularnosti crnogoraca,dodje kod mene sa nalogom da pokazem auto na cg a nadju stranca,i naprave zapisnik,nesmem da otudjujem auto da ga pomeram niti skidam delove,ostave mi ga na cuvanje[posto nije u voznom stanju nemoguce da ga odnesu] kazu da je auto privremeno oduzet i da je nacinjen carinski prekrsaj,posle desetak dana dosla je carina da oduzme auto posto je bilo tehnickih poteskoca da podignu auto na slep a da ga neostete takodje ostave auto da stoji kod mene do kraja carinskog postupka,otada je proslo 4 meseca,nemam poziv sa carine niti od supa,zna li neko sta me ceka? i da li postoji mogucnost otkupa vozila od carine bez licitacije?i sta bi trebao da uradim?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top