Gluposti

-ZOE-

Početnik
Poruka
18
Znaci, frajer s kojim se "vidjam" 3 godine me je u sred noci 'ladno ostavio zato sto sam ja htjela... a on je zelio da se mazi!
A prije toga me je mjesec dana molio da se vidimo ( posto smo se posvadjali! ) i kad sam konacno pristala( hormoni,proljece, karakter = 0! :roll: ) on NECE! Hoce covjek da se mazi!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
J te, ja mislim da se takva stvar samo meni moze desiti!

Joj,kako sam glupa ispala! Umjesto da se fino mazim,ja sam se okrenula i zaspala! A on je u sred noci ustao i otisao! I vise mi se ne javlja! Buaaa! A proljece...Joooojjj :x

Znaci, glupa sam ko ...!

Eto, rekla sam! :evil:
 
da, pa zensko si i kad zelis sex onda si sirovina, misliiiiim....
daj, bre, nisi ti nista kriva, pusti to!
mozes misliti hoce da se mazi covek! nek ga mazi njegova mama...mazi se posle godinu ipo OZBILJNE veze...nije ustvari ni strasno sto mu se mazi vec sto je otisao...ko uvredjena srednjoskolka.
pa evo, pola tipova sa foruma bi ubilo za malo vreline u noci i sigurna sam da ne zele da se maze.
a svi su fenomenalni frajeri.... ;-)
 
Bwaaaaaaaaaahahahahahaaaaaaaaaaaaahahahaaaaaaaaaaaaaaaa... woooohooooo, kakav lik :D
Imala si lika koji ne misli samo kako ce da ti ga uvali, nego ima i emotivne potrebe, a ti samo na qurac mislis... E i neka si ga izgubila, nadam se samo da nije neki papuchic i plachipichka koja ce da se za metar dana vrati da ga opet mazis... koji show, jbte, ovo davno nije vidjeno :lol: :lol: :lol:
 
Uf...kako je to pametno i zrelo od njega!A sta bi bilo da si ti htela da se mazis a on da se ebe?Pa tada bi te se uz iznenadni odlazak verovatno i odrekao preko novina!Koji moron kad moram tako da kazem!A i nemoj da se brines ide prolece i sada svi frajeri izlaze iz svojih jazbina i bude se iz dubokog zimskog sna,tako da ces na kraju zavrsiti razmisljajuci koji ti frajer najbolje lezi od njih tuce koji te muvaju,i uopste neces imati vremena da mislis na tog debila!;)
 
Ma znas sta- da si ti rekla da hoces da se mazis isto bi bilo. On bi rekao da hoce nesto drugo i isto tako bi otisao.Cini mi se da je smislio igricu da ti se sveti zbog svadje. Sad si josh ispala kriva i sirovina a on ima oreol moralnosti i emotivnosti oko glave. To ga je savetovala baba-tetka sa petog sprata,seljacka fora.
 
Pipi Langstrumpf:
Ma znas sta- da si ti rekla da hoces da se mazis isto bi bilo. On bi rekao da hoce nesto drugo i isto tako bi otisao.Cini mi se da je smislio igricu da ti se sveti zbog svadje. Sad si josh ispala kriva i sirovina a on ima oreol moralnosti i emotivnosti oko glave. To ga je savetovala baba-tetka sa petog sprata,seljacka fora.
Tako, tako... ne daj da zensko bude krivo, musko je uvek svinja :P
 
Pa ovakve teme i nisu za duboku analizu,vec su tu da im se nasmejes,kazes nesto banalno i malo skrenes sa nje!Ja ponekad i volim ovakve gluposti jer me ne teraju na duboko razmisljanje:confused:,sto znaci relaksacija...
 
Kad_LupimLupim:
Tako, tako... ne daj da zensko bude krivo, musko je uvek svinja :P
Nije mushko uvek svinja. Ali budi realan pa zameni polove u prici -pomislio bi isto sto i ja,stoposto. A posebno je bezveze nabacivati osecaj krivice u celoj prici bilo kome. Nekome se yebalo,nekome se mazilo, nekome se spavalo,nekome se jeo luk-pa sta!!!???To je stvar dogovora,kompromisa,shale a ne ucenjivackog i uvredjenog odlaska. To je za decu u pesku-ako se ne igramo igre koju ja hocu da se igramo ici cu kuci..(i reci cu te tati)- i ti si jedna zla teta nisi mi dala bonu...
Decko bre sramoti mushki rod.
 
Lusy Lusy:
Pa ovakve teme i nisu za duboku analizu,vec su tu da im se nasmejes,kazes nesto banalno i malo skrenes sa nje!Ja ponekad i volim ovakve gluposti jer me ne teraju na duboko razmisljanje:confused:,sto znaci relaksacija...
...a tako znači... :razz:
...e Lusy šta bih ja brez tebe... :wink:
 
Ma jeeesteee sad... kad se vama zenama ne hefta, a muskarac na valjuje onda bi ste svet prevrnule, a kad je obrnuto, onda je muskarac chkapi, kako to on nece da yebava? M'daaaaaj :P
Mada rekoh ja vec, nadam se da nije papuchic i plachipichka, pa da zakuka posle metar dana.

I na kraju, sad bez zezanja stvarno, ne znamo kako je to izgledalo dosad. Mozda lik stvarno trazio malo ljubavi samo, pa se razocharo sto se ova vratila samo zbog sexa, do te mere, da nije htela ni da se mazi, nego se okrnula i zaspala... u fazonu kao jbga, kad nema sexa nista onda drugi put... a ljubavi?
Znas kako da sam i ja popusio za ono sto mi je trebalo i sto sam ocekivao da dobijem od nje... ok, ja ne bih otisao, nego bih je izbacio iz kreveta, mozda i kroz prozor, al' ocu reci, kontam ja coveka :twisted:
 

Back
Top