Jel se seca neko Nestasnih godina?

Koja vam je omiljena sezona?

  • Sezona 1: Nick, Jodie, Con, Rivers, Chaka...

  • Sezona 2: Matt, Sam, Jodie, Con, Allie, Rivers...

  • Sezona 3: Matt, Allie, Stassy, Bolton, Declan, Danni...

  • Sezona 4: Mai, Melanie, Drazic, Anita, Ryan, Charlie, Katerina...

  • Sezona 5: Sarah, Lee, Drazic, Anita, Ryan, Kurt, Nikki...

  • Sezona 6: Denis, Tess, Kurt, Drazic, Thania, Lee, Gem, Zac...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pink Panter:
e je*em ti termin 14:30 !!!
valjda ce biti i repriza
Mislim da ima i oko 22:30 tako nešto... :?
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
Mene ta serija podseca na vreme kada sam isla u gimnaziju, tamo negde 3-4. godina i kada smo svaki dan u skoli komentarisali epizodu koju smo prethodnog dana gledali. A na casovima smo ponekad prepricavali sadrzaj onima koji nisu stigli da gledaju seriju, naravno na papiru koji je kruzio kroz razred. E to mi je nekako bilo super vreme,a i serija je bila odlicna,mada se ja jedino Drezika secam,tj njegovog lika,ove sve ostale ne mogu da zamislim.Ko bese Anita?I kako ona izgleda?
 
ilona:
Mene ta serija podseca na vreme kada sam isla u gimnaziju, tamo negde 3-4. godina i kada smo svaki dan u skoli komentarisali epizodu koju smo prethodnog dana gledali. A na casovima smo ponekad prepricavali sadrzaj onima koji nisu stigli da gledaju seriju, naravno na papiru koji je kruzio kroz razred. E to mi je nekako bilo super vreme,a i serija je bila odlicna,mada se ja jedino Drezika secam,tj njegovog lika,ove sve ostale ne mogu da zamislim.Ko bese Anita?I kako ona izgleda?

Pa Anita, breee.. :) Kako se ne secas? :)

23.jpg


Mada je meni Allie bila slatka

inge-s01.jpg


A Stassy Sumich, nase gore list, ciji tata cita 'Vecernje'? :)

Pa Bolton, savrseni ludak... Pa plavusan Rajan

I naravno, Tess... :)

3.jpg

7-028.jpg

7-030.jpg

7-018.jpg
 
ilona:
Mene ta serija podseca na vreme kada sam isla u gimnaziju, tamo negde 3-4. godina i kada smo svaki dan u skoli komentarisali epizodu koju smo prethodnog dana gledali. A na casovima smo ponekad prepricavali sadrzaj onima koji nisu stigli da gledaju seriju, naravno na papiru koji je kruzio kroz razred. E to mi je nekako bilo super vreme,a i serija je bila odlicna,mada se ja jedino Drezika secam,tj njegovog lika,ove sve ostale ne mogu da zamislim.Ko bese Anita?I kako ona izgleda?
anita je ona plavusa koja se zabavljala sa pola skole
 

Back
Top