Ljubav... Tuga.. Sreca..

Agio

Početnik
Poruka
5
Da li je ljubav greh? Da li se sme voleti? Osetis jednog trena dok si u braku, vezi sa nekim, da si mrtav u dusi, imas pravo, slobodu da zavolis drugog? Da to pokazes? Pozelis? A kada sve to uradis, da zivis za tren srece? :confused:
 
Grizu savesti sam sve vreme osecao. I borio se protiv osecaja da VOLIM. Jer znam da nisam smeo da zavolim. Moze li se ljubav spreciti? Ocaja nemam, naprotiv! Srecan sam jer sam osetio ukus srece i ljubavi. Mislim da ce pre biti nesnalazenje. Medjutim, sve ovo mi je dalo motiv da drugima kazem da vredi ziveti za taj trenutak srece.
 
Agio:
Grizu savesti sam sve vreme osecao. I borio se protiv osecaja da VOLIM. Jer znam da nisam smeo da zavolim. Moze li se ljubav spreciti? Ocaja nemam, naprotiv! Srecan sam jer sam osetio ukus srece i ljubavi. Mislim da ce pre biti nesnalazenje. Medjutim, sve ovo mi je dalo motiv da drugima kazem da vredi ziveti za taj trenutak srece.

Agio Oros, pa sta je onda problem, i odkut onako komplikovan post. Ucini ono st mislis da te cini srecnim i ne kaj se :lol:
 
Varas jel...pa trazis opravdanje?
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_100.gif
 
Odsluzi redovnu vojsku, bice ti lakse... LoL. S jedne strane dize mi se kosa na glavi od silnih kuknjava tipa "Hteo, a nisam smeo", "Slomila mi srce" itd. Alo ljudi!!! Koji vam je?! Ako te je "otkantala", zabole te uvo - znaci da joj nisi znacio koliko crno ispod nokta. I nemoj da sedis subotom isprd kompa i ajd u grad. Posle dva piva sve je lepse.
 
Agio:
Da li je ljubav greh? Da li se sme voleti? Osetis jednog trena dok si u braku, vezi sa nekim, da si mrtav u dusi, imas pravo, slobodu da zavolis drugog? Da to pokazes? Pozelis? A kada sve to uradis, da zivis za tren srece? :confused:

Ko god vara ... vara prvo sebe - treba biti korektan i rascistiti situaciju
pa tek onda neka nova veza - bar ja zastupam to misljenje .
 

Back
Top