Trebam pomoc pri izboru ploce

Neverujem da ce neko ko kupuje microATX plocu da potrosi 100+ Eura za dobro kuciste i napajanje od 700W.Bilo koje 350-400W napajanje i low-budget kuciste ce da ti zavrse posao.Ali ako ti je microATX samo privremeno resenje onda nemoj da stedis na kucistu i napajanju.
 
Pa nije rekao da li trazi mATX sa AM2.Inace sta fali mATX ploci sa quad procesorom.Ako ne stavi tu plocu u neki barebone sistem,isplati se ici na Barselonu.U suprotnom,imam utisak da bi se proc malo pregrejao.Inace sto bi uopse uzimao mATX plocu?Zasto ne pravu ATX plocu?Uzimas standardno kuciste u koje moze opusteno da stane normalna ploca.
 
Ma nisam mislio na bukvalni barebone.Inace ce se isplatiti za jedno godinu dana nakon sto Barselona izadje.Krenuce da izlaze igre koje koriste cetiri jezgra.Vec sad STALKER zahteva za prosecno igranje AMD Athlon 4000+ X2 ili Intel e6300.Nego ja nisam ni rekao da je korisno preci na quad cim izadje.Naravno da nije,ali sam ja samo naglasio da mu se pruza mogucnost da stavi quad proc u AM2.
 
panajotis86:
MSI maticne ploce su zakon..kod mene je msi i rekao mi je jedan da mogu sve na nju zakaciti

Auffff shto volim ovakve iskusne :roll: ...... Ovo je tipa: reko mi je pera da mu je reko neki njegov drug koji se druzi sa bratom vlasnika PC radnje da je MSI dobar.....

Jel kontash shta sam hteo reci ? Nemozesh da prichash o iskustvu kad si probao samo jednu plochu....

Inache ja na moj Biostar nemogu da stavim ni grafichku ni SATA II hard ni ddr2 memoriju...

A da moja plocha nema ni USB 2.0.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top