SPORAĆ! ! ! -

Gost
:shock: Imam Win Xp, i jedan problem!!!
Iako imam 2400 MHz,512MB..... comp mi se pokreće "dva sata"!!!
:idea: Kada se podiže sistem, pojavi se poruka WINDOWS SE POKREĆE (windows Startup). Ta poruka se ne pomera tačno 1 min.
posle toga sve normalno radi!?

daj ljudi pomozite, inače ga ja polomi!!!
:twisted:
:evil: :twisted:
 
Koliko si programa instalirao, koliko ti ih je aktivno u sys-tray (odnosno koliko se podize, pri startovanju), jesi li vrsio skoro defragmentaciju, da li ti je stalno aktivan anti-virus, mozda ti je bas pun racunar, mozda ti je nesto "pri kraju". KO zna......
 
Sto smarate?
Sto se tice "dizanja" :lol: ono zavisi od par faktora.Zavisi sta ti se "dize" sa sistemom.Tipa neki firewall,ili neki AV(neke verzije Kasperskog strasno usporavaju sistem)...Znaci,pogledaj sta se dize sa sistemom,pa ono sto ti ne treba neutralishi...E sad,ako ti to ne resi problem,onda.....
 
Anonymous:
:shock: Imam Win Xp, i jedan problem!!!
Iako imam 2400 MHz,512MB..... comp mi se pokreće "dva sata"!!!
:idea: Kada se podiže sistem, pojavi se poruka WINDOWS SE POKREĆE (windows Startup). Ta poruka se ne pomera tačno 1 min.
posle toga sve normalno radi!?

daj ljudi pomozite, inače ga ja polomi!!!
:twisted:
:evil: :twisted:

Ljudi ti pricaju sta da radis, u perthodnim tekstovima su ti rekli skoro sve, jednostavno win ti je pretrpan uzima memorije previse i cak mozda ti i srpska verzija jede dosta memorije, okruzenje kakvo si postavio, mozda ti tu guta memoriju, to ti kazem zato sto moj drug ima slicnu konfiguraciju i njegov racunar radi sporije od mog koji je na papiru duplo sporiji. A sto se tice blokade Wina, to ti je zbog nekog programcica u pozadini, mozda sistemskog mozda ne. Najverovatnije sto su ti vec rekli Antivirus je u pitanju no mozda su skinovi desktopa wina ili slicno. Probaj da Ispodesavas memoriju na minimum tj. da ti kom jede minimum memorije, od okruzenja do startnih programa. a da imas li win sp1
 

Back
Top