Што је превише превише је...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дафмен3

Zainteresovan član
Poruka
247
Недељни Блиц чланак који би требао да пише о најбољем концерту у последњих двадесет година стоји Боро што је много много је. Наиме текст говори о Борином зезању на концерту када је чланове Чорбе представио као Шљиванчанина, Плавшићку, Легију, Младића и Караџића. Наравно ово најобичније и својствено Бори зезање су као запете пушке дочекали пролиберални медији да би га на сваки могући начин испрозивали на политичкој основи. Наравно у причу се укључио и Б92 који као да стално чека Борина зезања на конто дешавања у Србији да би осуо паљбу према Ђорђевићу и свим његовим фановима!
Да стварно је превише. Али не Бориних зајебанција и одличних концерата. Доста је уплитања разних ЛДПова, Б92ојки и Блицова у рад најбоље српске рок групе и дискриминације Боре Ђорђевића коме скоро сви политичари могу да завиде на популарности.
Подсетио бих све те демократске снаге да је Рибља Чорба једина имала муда да током 80тих дигне глас против комунизма (када су већина данашњих великих европејаца били најоданији комунисти) а и да у време најгоре тираније средином деведесетих демонски брачно пар са Дедиња за_је.ава и на тај начин допринесе њиховом свргавању.
О Чорби уопште не би требала да се отвара тема на политици али када Б92 може да га ставља у вести од пола седам онда као верни Чорбиста морам да овде изнесем свој став по томе.
У реду је да их бојкотујете али немојте онда чекати само тренутак за пљуважу.
 
ti stvarno mislis da nekog zaista boli patka sta prica bora chorba, lik koji je poceo da se raspada od brlje...koji normalnu stvar nije napisao koliko dugo.
daj nek' se malo okupa, opere kosu, dovede u red, napravi neki normalni album... mozda ce nekome onda i da predstavlja opasnost.
ovako, tuzna pojava. gledas coveka kako propada godinama u svakom pogledu i brljavi po sceni
 
Meni on nije smeshan nego smara.
Primitivizam...ko i lane Gutovic,,pa chak i ako je o Chedi..Chedu bre treba prozivati sa stilom,kad chovek daje toliko materijala svakodnevno,....a ne onako seljachki.
A ne znam i shta je tu humor u Shljivanchaninu&Legiji..itd.:roll:
Bora je prso nachisto s mozgom.
Nekad bio autentichni muzichar ovih prostora,sada samo pijana matora budala.
Onaj ko se bavi dubljom analizom njegovih danashnjih imbecilnosti time samo govori o karakteru svog mentalnog sklopa...bilo da ga brani ili ga kritikuje.
 
~Petar~:
ti stvarno mislis da nekog zaista boli patka sta prica bora chorba, lik koji je poceo da se raspada od brlje...koji normalnu stvar nije napisao koliko dugo.
daj nek' se malo okupa, opere kosu, dovede u red, napravi neki normalni album... mozda ce nekome onda i da predstavlja opasnost.
ovako, tuzna pojava. gledas coveka kako propada godinama u svakom pogledu i brljavi po sceni
Свако бира свој пута,и обично га бије брига шта мисли неки Петар...Мож' да не слушаш његове песме ако ти се не свиђају!
 
~Petar~:
ti stvarno mislis da nekog zaista boli patka sta prica bora chorba, lik koji je poceo da se raspada od brlje...koji normalnu stvar nije napisao koliko dugo.
daj nek' se malo okupa, opere kosu, dovede u red, napravi neki normalni album... mozda ce nekome onda i da predstavlja opasnost.
ovako, tuzna pojava. gledas coveka kako propada godinama u svakom pogledu i brljavi po sceni
alo prijatelju ko je od tebe trazio da se kresnes sa Borom pa komentarises njegov izgled...Sto se tiche njegovih pesama i albuma koje je uradio ima i vise nego dovoljno za dva coveka a ne za jednog.Iza njega da sad prestane da pise ostaje MNOOGOOO!!!Pitam se po cemu ce tebe da pamte?Ili te plasi njegova pesmica *prezir*? ;-)
 
~Petar~:
ti stvarno mislis da nekog zaista boli patka sta prica bora chorba, lik koji je poceo da se raspada od brlje...koji normalnu stvar nije napisao koliko dugo.
daj nek' se malo okupa, opere kosu, dovede u red, napravi neki normalni album... mozda ce nekome onda i da predstavlja opasnost.
ovako, tuzna pojava. gledas coveka kako propada godinama u svakom pogledu i brljavi po sceni


Naravno
On, kome opijati bash nisu nepoznati, pridobija shiroke mase i cecine obozavatelje, jeftinom "poezijom" za sitnu vajdicu, kao shto je sa Bajom malim knindzom za rakiju i josh poneshto u duetu pevao :
kad sam biJo mali imo sam svoj pravac.......
 
misoni:
Свако бира свој пута,и обично га бије брига шта мисли неки Петар...Мож' да не слушаш његове песме ако ти се не свиђају!

ma u redu to. i mene briga sto je postao kloshar, iskreno.
samo zapazam da sapun nije skup, i da postoje anonimnialkoholichari. nekima je pomoglo
 
alergicna:
Naravno
On, kome opijati bash nisu nepoznati, pridobija shiroke mase i cecine obozavatelje, jeftinom "poezijom" za sitnu vajdicu, kao shto je sa Bajom malim knindzom za rakiju i josh poneshto u duetu pevao :
kad sam biJo mali imo sam svoj pravac.......

alergicna:
Ne pros....eravaj se tim GASTARBAJTERSKIM pravopisom

auuuu... prc mileva :D :D :D
 
Да ПРЕЗИР! Само треба да одслушаш ПРЕЗИР...
Хехе а ви који кажете да направи као један добар албум сте најгори. Као екстра су му старе а лоше нове песме... Да си стварно Чорбин фан свидео би ти се и нови и претходни као и онај из 1979. 1981....
Мислим да би Б92 требало ипак да се помало плаши онога када Бора стави руке на очи у Анђелу и каже "...скини паучину с очију..." а највише када је онај стих (мој омиљени) "... ПОДИГНИ МАЧ СВОЈ АНЂЕЛЕ..." а Бора онако подигне десну руку као да држи мач.
Сад ће ми се већина овде смејати али нек мало Б92, ЛДП, и компанија размисле...
...Подигни мач свој анђеле...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top