Beogradski sindikat-da li su iskreni

Ocenite BG Sindikat od 1 do 5

  • ocajni

  • losi

  • prosecni

  • dobri

  • legende


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Juice je izdao alubum takav kakav je, ali i pored svega on ima 3-4 pesme koje su bolje od 95% stvari iz Basivitija (ne racunajuci Marcela). Znaci ne govorim o tome kakve su albume izdali, vec o flow-u, nacinu pisanja rima itd... Jesi slusala kako decko kida na fristajlu? Kada je izasao Full Moon on je imao 18 godina, ne zaboravi. Sad, nakon 7-8 godina cimanja hoce da uzme neki kes od svega toga. Ipak on hip hop kapira kao nacin zivota a sindikalci samo kao vrstu muzike.

respect
 
blackground:
Juice je izdao alubum takav kakav je, ali i pored svega on ima 3-4 pesme koje su bolje od 95% stvari iz Basivitija (ne racunajuci Marcela). Znaci ne govorim o tome kakve su albume izdali, vec o flow-u, nacinu pisanja rima itd... Jesi slusala kako decko kida na fristajlu? Kada je izasao Full Moon on je imao 18 godina, ne zaboravi. Sad, nakon 7-8 godina cimanja hoce da uzme neki kes od svega toga. Ipak on hip hop kapira kao nacin zivota a sindikalci samo kao vrstu muzike.

respect

ti izgleda nisi dobro slusao sindikat-poslusaj malo bolje a juice verovatno u svojim stvarima govori o samom sebi
 
Bez ljutnje ali gresis.Veruj mi da ovde nema mnogo dobrih grupa.Ima dobrih mc-jeva kao sto je kiza robin hood ili sky wikler,ajs...koji stvarno cepaju dobro i nekoliko dobrih grupa (w.i.t.b)mrzi me da pisem jos ali veruj mi da je i gru do jaja.A sindikat,nije lose,ali mnogo kopiraju wu.E a o juicu nema razloga da pricam,prodao se.Nadam se shorty sa novim albumom nece,nadam se...Toliko
Peace
 
JaSSminnn:
Znaš da misliš gotovi smo nema nas , ipak DOLAZI SINDIKAT SADA JAČI NEGO IKAD .
P.S. SMRT Komercijali Juice je selčos takođe i onaj tročlani GEY trio 187 .
Konacno neko misli kao ja!!!Samo nemam bas tako dobro misljenje za sindikat,jesu dobri ali stvarno previse kopiraju ne samo wu tang nego ceo wu family.Uostalom videcemo ih na public enemy-ju.Kao i one smrdljivce vip
 

Back
Top