Beogradski sindikat-da li su iskreni

Ocenite BG Sindikat od 1 do 5

  • ocajni

  • losi

  • prosecni

  • dobri

  • legende


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Класичне напаљене ложане. Мислим исполитизирани од стране оних негативних либералних странака. Реално не свиђа ми се оволико њихово уплитање у политику. Сетимсе само кад су били у оном говнету петом паркићу кад су нешто хушкали на протесте итд... Мислим уопште ми се несвиђа та њихова страна. Иначе што се тиче песама које кажем нису исполизиране су ок.
 
Дафмен3:
Класичне напаљене ложане. Мислим исполитизирани од стране оних негативних либералних странака. Реално не свиђа ми се оволико њихово уплитање у политику. Сетимсе само кад су били у оном говнету петом паркићу кад су нешто хушкали на протесте итд... Мислим уопште ми се несвиђа та њихова страна. Иначе што се тиче песама које кажем нису исполизиране су ок.
Sindikat liberalan :lol: ? Odakle ti to? Većih nacionalista u našoj muzici nema. Ne znam koliko si zapravo slušao njihove pesme? Oni su naš jedini bend koji je na vrhu, a koji se bavi problemima društva. Ni jedan drugi nije nikad napravio pesmu o sranju na Kosovu na primer.
Jednostavno, Sindikat je revolucionaran. Kao što i oni kažu u jednoj pesmi:
'...Mi nismo bacali rime, mi smo dizali temelje...'
 
imaju ocajnu muziku tako da zbog toga slusanje teksta nikad ne dodje na red.
inace ne volim repere i slicne imitacije,pa ne znam sta pricali u tekstovima.
mislim znam da tupe o politici a ja ne volim muzicare ( ako se uopste mogu nazvati muzicarima) koji se mesaju u istu.
 
Дафмен3:
Класичне напаљене ложане. Мислим исполитизирани од стране оних негативних либералних странака. Реално не свиђа ми се оволико њихово уплитање у политику. Сетимсе само кад су били у оном говнету петом паркићу кад су нешто хушкали на протесте итд... Мислим уопште ми се несвиђа та њихова страна. Иначе што се тиче песама које кажем нису исполизиране су ок.
a ne smeta ti sto se bora mesa u politiku,to je sta vise pozeljno jel? :lol: :roll: :neutral:
 
Ja ne znam koji su oni ku..rac?
Ako oni misle da nešto čine za ovu zemlju tako što urlaju ko majmuni, varaju se.
Osećam da su svi studenti i da pola njih služi civilno vojsku. Kad bi došlo do nekog sranja ne bi ih nigde bilo. To je uvek tako sa tim "frajerima" što mnogo galame!
Svi su im tekstovi isti!
 
smaraju . . . ok , shvatili smo cim ste se pojavili da je nasa zemlja u velikim gov.nima , ali ne morate da to porucujete kroz svaku pesmu . . . bitno je da samo promenite muziku , a stvaralastvo ko je.be . . . pa da . . . ja takve kao sto su oni bacam na isto djubriste gde pripadaju narodnjaci . . sve vam je to isto ljudi . ..
 
Norma Kampl:
Једина уистину добра ствар им је "На бојном пољу".

(А волим и оно о БГД-у, заборавих тачно како се зваше, напросто, јер сам Београђанка).
Ta se pesma zove 'Samo za BGD' :D.
Oni i jesu naloženi, ali su im stihovi sjajni. Ubjedljivo najbolji na našoj jadnoj rep sceni. Pazite, ovo vam piše čovek koji inače prezire hip-hop. Oni su drugačiji. Bendova i umetnika koji se mešaju u politiku ima pregršt, pa smatram da to i nije neko merilo njihovog kvaliteta i rada. Ako se setite hip-hop je nastao kao bunt. Kao odraz crnačkog revolta zbog uslova života koji su slični našim danas. Zato ne treba da čudi to što oni udaraju uvek tamo gde ih najviše svrbi. Baš u pomenutoj pesmi o Bg-u oni govore kako ga nikada neće napustiti. Sad oni mogu da lažu, ali nađite vi još nakoga ko plasira takve pozitivne laži.
Uostalom kako neko može da zna šta bi oni uradili u slučaju nevolje. Takve hipoteze su, ...pa ****š ga ne znam ni kako da ih nazovem... detinjaste u najmanju ruku.
 
Једина уистину добра ствар им је "На бојном пољу".

Одлична песма :D Мада имају и других, ал' само да није политике... БТВ, не знам колико су искрени, једноставно не изгледају ми као неки који озбиљно схватају своје текстове (типа Марчело :) )
 
tyra:
smaraju . . . ok , shvatili smo cim ste se pojavili da je nasa zemlja u velikim gov.nima , ali ne morate da to porucujete kroz svaku pesmu . . . bitno je da samo promenite muziku , a stvaralastvo ko je.be . . . pa da . . . ja takve kao sto su oni bacam na isto djubriste gde pripadaju narodnjaci . . sve vam je to isto ljudi . ..


e svaka ti chast za ovaj post...... slazhem se u potpunosti ;)
 

Back
Top