Najbolji ratni film

Zna li neko naziv filma kojeg sam gledao devedesetih, radi se o Hitlerjugend vojnoj skoli pred sam kraj rata u kojoj decaci nesvesni skorog sloma rajha ostaju sami u skoli koja je u nekom dvorcu posle povlacenja svojih trupa. Nailaze Rusi misleci da je u dvorcu vojska i tu pocinje bitka izmedju njih. Mnogo dobar film, tada sam ga gledao i nikad vise.
 
King 7:
Zna li neko naziv filma kojeg sam gledao devedesetih, radi se o Hitlerjugend vojnoj skoli pred sam kraj rata u kojoj decaci nesvesni skorog sloma rajha ostaju sami u skoli koja je u nekom dvorcu posle povlacenja svojih trupa. Nailaze Rusi misleci da je u dvorcu vojska i tu pocinje bitka izmedju njih. Mnogo dobar film, tada sam ga gledao i nikad vise.
ja ga se secam odlican film... zapamtio sam scenu kad neko dete stane iz rucnog bacaca i skroz ga spali!
samo sto ne mogu da se setim imena, davno je bilo!
 
sloboda 2:
Koji je vam se ratni film svideo zbog realnosti, autenticnosti...
Moj favorit-Neprijatelj pred vratima.

Kad sam prvi put gledala taj film Neprijatelj pred vratima donela sam konacnu odluku da hocu da ne budem vise nevina i da hocu slicnu takvu strast kao sto je prikazana u filmu a ne bas ljubav, neznost, paznju. Kad je bio taj Film na Pinku, mozda moze da se nadje u arhivi, kad je tacno bio datum, bas me to zanima. :D
 

Prilozi

  • 93m.jpg
    93m.jpg
    4,9 KB · Pregleda: 94

Back
Top