Najbolji ratni film

Odlican film,kako su partizani krenuli u borbu protiv Nemaca, a cetnici stali na starnu Nemaca.
Uzicka_republika.JPG
 
kacenje klipova bez ikakvog objasnjenja jeste cist spam. mozemo tako do ujutru, od toga ce jedino moderi i server da budu u problemu.
objasni ti nama sta treba da ocekujemo od filma pa cemo svi da odgledamo klip.

Ti si okacio klip hot snow i napisao vrlo zanimljiv film...lol
Kacis klipove bez ikakvog objasnjenja, objasni ti sta da mi ocekujemo o filma i onda cemo svi da odgledamo film.
Sam ti kazes kacenje klipova bez ikakvog objasnjenja jeste cist spam..genije lol
 
Narvno da gresis dolazis na temi o kojima nemas nikakva saznanja , dolazis na svaku da temu da spamujes.
Otovri temu o ratu u Ruandi, i dokazi umesanost Amerike, svi ce ti se smejati.

smejace mi se vise ako krenem da dokazujem da je saradnja sa nato paktom i pravednost haskog suda potvrdjena od srba, ali to nije tema.
samo sam te zamolio za kratki prikaz filma koji preporucujes, a ne za standardno trolovanje koji inace svuda radis.
 
smejace mi se vise ako krenem da dokazujem da je saradnja sa nato paktom i pravednost haskog suda potvrdjena od srba, ali to nije tema.
samo sam te zamolio za kratki prikaz filma koji preporucujes, a ne za standardno trolovanje koji inace svuda radis.

Opet spam.
Posto ne znas o cemu se radi film, onda nemoj ni pisati glupsoti i izmisljati.
Posto ti ne dajes nikakvo objasnjenje za filmove koje postavljas, a tako i ja isto.
 

Back
Top