Фолирање "демократа"

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Стално ко баба о уштипцима понављају да су против комунизма и фолирају се, кад су уствари комуњаре као њихови родитељи. Запад је подржао комуњаре, а не четнике. Запад данас не подржава четнике него комуњаре, које се као фол зову демократама.
 
Sorab1:
Стално ко баба о уштипцима понављају да су против комунизма и фолирају се, кад су уствари комуњаре као њихови родитељи. Запад је подржао комуњаре, а не четнике. Запад данас не подржава четнике него комуњаре, које се као фол зову демократама.

U eri nastajanja savremenog ekonomskog ropstva, novi 'robovlasnici' imaju interesa da podržavaju baš one koji najviše brinu o komunjarskim penzionerima!
 
Sorab1:
Стално ко баба о уштипцима понављају да су против комунизма и фолирају се, кад су уствари комуњаре као њихови родитељи. Запад је подржао комуњаре, а не четнике. Запад данас не подржава четнике него комуњаре, које се као фол зову демократама.

A radikali su četnici i potomci četnika
p020.gif
p020.gif
p020.gif
 
******, pa nase *demokrate* se ubise od pljuvanja jedni drugih za vreme predizborne kampanje,sada kao satro *demokratske snage Srbije* zaboravili to pa pokusavaju da naprave vladu pa im ni to ne ide zato sto su alav
e dzukele...
...Jedina stvar u kojoj se slazu je da su im radikali najveca pretnja pa slozno po njima laju...Danas mi je jedan,sada vec bivsi glasac DSa,rekao kako je popizdeo i jedva ceka nove izbore...a vala i ja
 
Pre prošlih izbora, svi forumski radikali su znali po tucet bivših i razočaranih birača DS, a DS dobio najviše glasova od kada postoji kao stranka....
Naravno da su svi ujedinjeni oko najvažnijih elemenata, među njima i sprečavanju dolaska radikala na vlast.
Ne znam šta je tu čudno i nelegitimno. Ovo je politika, ne veronauka. :confused:
 
sergeronimo:
A molim te reci mi u kojim su to stavovima i postupcima radikali nesto lose radili i nisu neko postovanje zasluzili?Sigurno imas konkretne primere cim tako tvrdis..
Naravno da nemam, ja to pričam napamet i onako, u vetar...
Pa ne znam koliko godina ti imaš, ali ja pamtim radikale kad su pljuvali i Patrijarha. Tako da o njihovim postupcima, teško je ne pričati. Njima, ili tebi, ako se poistovećuješ sa njima je majka Božja što nije u to doba bilo razvijenog interneta u Srbiji, pa se takvi biseri ne mogu arhivirati na taj način.
Najupečatljivije mi je pismo Tome Nikolića i Aleksandra Vučića u vanrednom izdanju Velike Srbije iz augusta 1995 NAJVEĆEM SRPSKOM IZDAJNIKU SLOBODANU MILOŠEVIĆU povodom prodaje RSK! Završava se sa proklet bio! Prekjuče mu plaču i ridaju na grobu....
 
To je tvoja zamerka radikalima?Za to sto kazes da su pljuvali NJegovu Svetost Patrijarha Pavla NE VERUJEM a ti me razuveri.Sto se tice pljuvanja po Milosevicu za vreme *prodaje* RSK i ja sam tada to isto radio zato sto sam verovao da je on bio odgovoran za to.Ako si pratio njegovo sudjenje u Hagu mogao si da dobijes mnogo DOBRU sliku onoga sta se desavalo na prostorima one nesrecne tvorevine zvane SFRJ za vreme tih cemernih 90 ih.I nisu za to krivi radikali.Sto se tiche ovih samozvanih *DEMOKRATA* koje toliko branis nadam se da imas i dobar razlog za to sto radis>bolje zivis,drzava je jaka,niko nam ne ugrozava teritoriju,perspektiva nam je svetla...
 
Sorab1:
Стално ко баба о уштипцима понављају да су против комунизма и фолирају се, кад су уствари комуњаре као њихови родитељи. Запад је подржао комуњаре, а не четнике. Запад данас не подржава четнике него комуњаре, које се као фол зову демократама.

Потпуно си у праву што се Запада тиче, међутим, потпуно је многим људима нејасно ГДЕ СЕ ЗАПРАВО ДАНАС НАЛАЗЕ КОМУЊАРЕ... а морам да приметим да нису само у ДС и ЛДП......има их јошТЕ... мимикрииииииијаааааа.........

8-)
 
sergeronimo:
To je tvoja zamerka radikalima?Za to sto kazes da su pljuvali NJegovu Svetost Patrijarha Pavla NE VERUJEM a ti me razuveri.Sto se tice pljuvanja po Milosevicu za vreme *prodaje* RSK i ja sam tada to isto radio zato sto sam verovao da je on bio odgovoran za to.Ako si pratio njegovo sudjenje u Hagu mogao si da dobijes mnogo DOBRU sliku onoga sta se desavalo na prostorima one nesrecne tvorevine zvane SFRJ za vreme tih cemernih 90 ih.I nisu za to krivi radikali.Sto se tiche ovih samozvanih *DEMOKRATA* koje toliko branis nadam se da imas i dobar razlog za to sto radis>bolje zivis,drzava je jaka,niko nam ne ugrozava teritoriju,perspektiva nam je svetla...

To je kap u moru...Za Patrijarha moram da tražim izvor. Vreme, kraj 1994 ili prva polovina 1995...Morao bih kopati, ali me mrzi... Šta im se sve može zameriti, pa koga nisu ispljuvali, izvređali i ponižavali...I danas da prave koaliciju sa istima. Zato kažem, kad sakupe-ite 50%+1 skidam kapu i vladajte, do tada, samo opozicija!
A što se tiče života, ja sam dobro živeo i dok je bio Sloba i posle Slobe i danas. Koliko se čovek snađe. Što bi jedna žena rekla Đinđiću, nije valjao Tito, nije valjao Sloba, ne valjate ni Vi, a on odgovori, možda vi ne valjate. Tako i mnogi drugi u ovoj zemlji. Imaš život koliko se sam potrudiš.
 
filatelista:
To je kap u moru...Za Patrijarha moram da tražim izvor. Vreme, kraj 1994 ili prva polovina 1995...Morao bih kopati, ali me mrzi... Šta im se sve može zameriti, pa koga nisu ispljuvali, izvređali i ponižavali...I danas da prave koaliciju sa istima. Zato kažem, kad sakupe-ite 50%+1 skidam kapu i vladajte, do tada, samo opozicija!
A što se tiče života, ja sam dobro živeo i dok je bio Sloba i posle Slobe i danas. Koliko se čovek snađe. Što bi jedna žena rekla Đinđiću, nije valjao Tito, nije valjao Sloba, ne valjate ni Vi, a on odgovori, možda vi ne valjate. Tako i mnogi drugi u ovoj zemlji. Imaš život koliko se sam potrudiš.
Prijatelju ne besni,trudim se...Ziveo sam i tada i sada od svog rada i ne zalim se...ni tada,ni sada.Ali nemaju bas svi tu privilegiju.Razlika je sto smo i tada imali iste neprijatelje(mozda ti ne zelis tako da ih nazivas) kao i sada,samo sto smo tada nesto radili povodom toga.Sada svaka shusha moze da optuzi bilo koga gradjanina ove zemlje pa da ga ova drzava isporuci istoj bez toga da stane u njegovu odbranu.Kao da nije u interesu i Srbije i nas,njenih gradjana da optuzeni iz takvih sudova izadju oslobodjeni svih optuzbi i bez ikakvih sumnji.Ovde se danas tvrdi da cemo postati evropski narod samo kada i ako priznamo krivicu za sva zla koja su se desila u prosloj deceniji i pocnemo da placamo cenu za to>i moralnu,i materijalnu i teritorijalnu.A ja sam bio tu sve vreme i ZNAM da je to LAZ.I znam da moramo da se branimo od takvih napada.
 
Sorab1:
Стално ко баба о уштипцима понављају да су против комунизма и фолирају се, кад су уствари комуњаре као њихови родитељи. Запад је подржао комуњаре, а не четнике. Запад данас не подржава четнике него комуњаре, које се као фол зову демократама.

koji je bese ono kralj podrzao partizane?
 
filatelista:
Pre prošlih izbora, svi forumski radikali su znali po tucet bivših i razočaranih birača DS, a DS dobio najviše glasova od kada postoji kao stranka....
Naravno da su svi ujedinjeni oko najvažnijih elemenata, među njima i sprečavanju dolaska radikala na vlast.
. :confused:

Najvažniji je problem što je svima osim radikala NAJVAŽNIJI ELEMENT da radikali ne dođu na vlast, jer se onda ostalim političarima crno piše!:)
 
fosilvaso:
A šta bi ti uradio na njegovom mestu? Poručio Srbima da se bore protiv partizana i Slavne Crvene Armije...i hrabro izginu do zadnjega?

PS: Tile bi bio presretan da je Kralj tako odlučio, barem bi za sva vremena brzo i konačno rešio srpsko pitanje!:)

nista brate...
samo hocu da kazem da tema moze da se zove i foliranje demokrata, foliranje cetnika, foliranje ustasa, foliranje kogagod hoces...
znaci da ideal ne postoji, i da je dolar...hocu reci funta jedini ideal koga se svi pridrzavaju...
 
Obersturmfuehrer:
nista brate...
samo hocu da kazem da tema moze da se zove i foliranje demokrata, foliranje cetnika, foliranje ustasa, foliranje kogagod hoces...
znaci da ideal ne postoji, i da je dolar...hocu reci funta jedini ideal koga se svi pridrzavaju...

Ne Preteruj!
Ljudi imaš svakakvih: onih koji trče za lovom, oni kojima su neke druge stvari primarnije itd...
Problem je možda što se u politiku guraju oni koji kroz nju vide mogućnost lakog i sigurnog bogaćenja, ili barem lagodnog života!?
 

Back
Top