Devojke se loze na muzicare!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa po tvom prvom postu izgledalo je da bi samo zbog tog lova na devojke poceo da se bavis muzikom.. Ja se vec godinu i po bavim muzikom, pa nikom nista to uglavnom drzim za sebe i za ljude koji me znaju retko kad kazem javno.. Ali nikad nisam gledao korist toga.. sad i sa ekipom spremam album koji ako bude srece naci ce se sirom srbije, i sta nikom nista.. Bicu srecan ako se od prodaje samo povrati ulozena kinta za stampanje i ostale troskove, mada tesko.. Al svejedno ovo radim iz ljubavi i zabave a ne da bi me svako gde god dodjem znao, i jurile napaljene devojcice.. Radim jer zelim da kazem sta mislim, a kroz muziku mi to najlakse ide..
 
SisaDaPimp:
Pa po tvom prvom postu izgledalo je da bi samo zbog tog lova na devojke poceo da se bavis muzikom.. Ja se vec godinu i po bavim muzikom, pa nikom nista to uglavnom drzim za sebe i za ljude koji me znaju retko kad kazem javno.. Ali nikad nisam gledao korist toga.. sad i sa ekipom spremam album koji ako bude srece naci ce se sirom srbije, i sta nikom nista.. Bicu srecan ako se od prodaje samo povrati ulozena kinta za stampanje i ostale troskove, mada tesko.. Al svejedno ovo radim iz ljubavi i zabave a ne da bi me svako gde god dodjem znao, i jurile napaljene devojcice.. Radim jer zelim da kazem sta mislim, a kroz muziku mi to najlakse ide..

Po meni je to cista glupost,kazes ono sto mislis kroz muziku,a da te niko ne cuje.Mislim,slazem se muzika se radi iz ljubavi.Ne mozes ni dobru pesmu napisati ako je radis iz licne koristi.Ali ipak...
Aj idem ja sad,ko god da ovde odgovori,ja cu mu tek sutra oko 8 uvece odgovoriti.
 
Chista glupost nije jer ja sam svoje rekao, a dal ce neko to da cuje i da mu se svidi mene ne zanima.. Meni je vazno da ja kazem sta ja mislim i ostanem originalan, ono moje ja, a ne da kazem i pisem ono sto drugi zele da cuju samo da bi se prodao sto bolje..
Muzika je odraz nas samih, tu se ljudi pokazu kakvi su, neki padnu taj test pa se prodaju ko pic*ke, pocnu da rade samo ono sto publika zeli da cuje, dignu se nikog vise ne znaju, dok mali broj ostane dole na dnu, gde je i bio kad je poceo i cvrsto stoji iza svog stava.. E ja sam od tih ljudi.. culo se za mene i pre ovog sad sto se radi, pa sta meni seva paja, i dalje moje ja, i dalje moje ideje, i dalje reci koje mislim.. i uvek ce biti tako, jer kao sto rekoh "Muzika je odraz nas samih".. POz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top