Gde kupujete film za fotoaparate

Care, filmovi polako nestaju. Mnoge fabrike su prestale da ih proizvode ali oni se jos uvek mogu naci u nekim specijalizovanim radnjama ( bar na zapadu ) a verujem da se i kod nas vise ne mogu naci u prodaji kao nekada, skoro na svakom mestu. Verujem da su ti filmovi koji se jos mogu naci prvenstveno namenjeni profesionalcima koji jos ne odustaju od klasike i da su samim time jako skupi - standardnih 100 asa Konica ili Fuji filmova tesko da ces naci ali se bolje raspitaj kod jacih fotografa ili ce ti mozda neko ovde reci gde to mozes nabaviti. Cak je i cena klasicnih analognih fotoaparata jako pala - u Nemackoj sam ih nalazio nove u radnjama po 150 - 250 E i to jako dobre modele.
 
Pogledaj u Agfa color foto Svetogorska 4 (bivsa ulica Lole Ribara nekada ), tel. 32 45 892. Najbolje ce biti da ih nazoves. Prodavali su Fuji filmove koji su sasvim dobri i nisu ni skupi. Pre koji mesec sam video da ih imaju i verujem da jos prodaju filmove.
Mislim da filmova jos uvek ima i da ce ih biti samo u manjem broju.
 
Pogledaj u Agfa color foto Svetogorska 4 (bivsa ulica Lole Ribara ), tel. 32 45 892. Najbolje ce biti da ih nazoves. Prodavali su Fuji filmove koji su sasvim dobri i nisu ni skupi. Pre koji mesec sam video da ih imaju i verujem da jos prodaju filmove.
Mislim da filmova jos uvek ima i da ce ih biti samo u manjem broju.
 

Back
Top