DA LI MAŠTATE O DRUGOM-OJ DOK SE KREŠETE

Mozda u "slobodno vreme" mastam sta cu sa partnerkom da radim, ali da mastam o nekoj drugoj dok sam sa njom mi je stvarno bljak... To bi nekako bilo porazavajuce za mene, znacilo bi da sa bivsom vezom (ukoliko je ona predmet mastanja) nisam zavrsio, a to je problem. O glumicama i fotomodelima ne mastam 'opste. Daklem, ako mastam ondak samo kako opisano u prvoj recenici.
 
Meni se to redovno desavalo sa bivsim deckom ali njega nisam nesto i voljela vise mi je bio drug pa sam tako razmislala o drugima.
Sa sadasnjim deckom tek mi se to skoro desilo i shvatila sam da i njega prestajem da volim,posle godinu dana lude zaljubljenosti. to mi je kao znak da sam prestala da volim ili da me je prosla zaljubljenost.
 
NatasaNatasa:
Nego, samo o sebi tada razmišljaš :lol:

Kad sam bila mala devojcica to je bilo onda kad jos nisam bila nasla smisao tad sam razmisljala isto kao sto vecina odraslih razmislja i radi, "Ono sto se desava, desava se, ako sam sad sa ovim deckom ovde, to je zato sto se to tako desava, on je dosao ovde i ja bih sad ostala ovde sa njim do jutra jer mi se svidja".A onda sam tek sutra razmisljala sta da radim i sta cu da kazem decku.Tako svi rade dok ne nadju smisao.
 
topmodelsica:
Kad sam bila mala devojcica to je bilo onda kad jos nisam bila nasla smisao tad sam razmisljala isto kao sto vecina odraslih razmislja i radi, "Ono sto se desava, desava se, ako sam sad sa ovim deckom ovde, to je zato sto se to tako desava, on je dosao ovde i ja bih sad ostala ovde sa njim do jutra jer mi se svidja".A onda sam tek sutra razmisljala sta da radim i sta cu da kazem decku.Tako svi rade dok ne nadju smisao.


Šta li si ti sad ispričala :shock:
 

Back
Top